Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MCAssassin

12 listopada 2015, 18:12

Czy w tym pudełku z napisem Pip-Boy jest to co sugeruje napis?

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2015, 18:14

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2015, 18:15

Wpisz sobie Fallout 4 pip-boy edition

Avatar MCAssassin

12 listopada 2015, 18:24

zrobiłem to... 1000 złotych na allegro ;-;

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 12 listopada 2015, 18:29

@MCAssassin: A "pibboy" to tylko futerał na telefon. Sam zrobiłbym lepszego, z małą pomocą przy programie.

Avatar MCAssassin

12 listopada 2015, 18:31

rly? O.o zdzierstwo

Avatar
Captain_0bvious

12 listopada 2015, 21:49

@MCAssassin: Jak patrzyłem, arduino i wyświetlacz kosztują ok 200 zł. Dwa drewniane klocki, dwa małe zawiasy, jakiś zatrzask, kilka elastycznych przewodów, kilkanaście gumek od słuchawek i gąbka, to materiały wystarczające do zbudowania szpanerskiego pipboya. Można zwiększać jego funkcjonalność przez:
- mały odbiornik i głośnik z zepsutych słuchawek (radio)
- barometr (temperatura i pogoda)
- GPS (chyba wiadomo. Jednak to byłoby dosyć trudne i wymagałoby przygotowania własnej dwukolorowej mapy)

Wszystko można zrobić z podstawowymi narzędziami, choć profesjonalny warsztat znacznie ułatwi pracę.

Avatar wilsonXcuddyXhouse

15 listopada 2015, 13:27

@MCAssassin: ja sprawdziłam z ciekawości i na muve. pl jest za ok. 550zł...

Avatar MCAssassin

15 listopada 2015, 16:15

@wilsonXcuddyXhouse: i tak mnie to nie urządza ;-;

Avatar miesny_budyn

17 grudnia 2020, 13:30

@MCAssassin: nie płatki śniadaniowe o smaku cynamonu

Avatar MajnkraftAlusiek

11 września 2019, 15:29

Pip boy

Avatar RoundHere

15 listopada 2015, 20:59

Avatar lucky20

15 listopada 2015, 19:35

;_;

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 17:31

A co dopiero jak wyjdzie nowa część the elder srcolls

Avatar lazur1225

15 listopada 2015, 17:02

<3

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 15:34

Rzygam już tym Falloutem. Fajnie, że Was podnieca, ale mnie nie. A ten obrazek nie jest ani śmieszny, ani ciekawy.

Avatar lejtekole

15 listopada 2015, 15:25

PIPA for boy?

Avatar wiking101

15 listopada 2015, 14:02

... i tono pieniądzy

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 12:31

*heavy breathing*

Avatar Ares011

12 listopada 2015, 21:48

Wiedźmin będzie raczej pamiętany za epicki za 20lat, a Fallout kto wie

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2015, 19:22

DAJ MI TO KU*WA

Avatar kemot54

15 listopada 2015, 12:49

Twój profil sugeruje, że masz masz 12 lat a gra jest 18 lat, więc zbierz sobie kasę i kup za 6 lat. :)

Avatar MasterW

Edytowano - 15 listopada 2015, 13:46

@kemot54: Kto tego przestrzega?

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 16:31

@kemot54: Pegi jest tylko systemem informacyjnym, a nie prawnym.

Avatar Lacoste

22 sierpnia 2018, 18:23

@MasterW: Niemcy .-. W Niemczech PEGI to świętość. Nie masz 18-stki to nie kupisz gry 18+ w sklepie ani w internecie .-. Ciekawostką jest fakt, że gry 18+ w Niemczech można nabyć tylko w godzinach 23:00-06:00

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Rel

To musiało być męczące

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Typowy NPC

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka