Ktoś tu ma poważny problem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Z klasą się trzeba urodzić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2017, 21:19
Pewnie gra w PUBG
Odpisz
16 listopada 2015, 03:20
Ktoś tu jest bardzo bogaty.. :D
Odpisz
16 listopada 2015, 17:58
@barbados12: albo grzebie w śmieciach...
Odpisz
16 listopada 2015, 16:06
Problem jest taki że nie ma więcej miejsca!
Odpisz
15 listopada 2015, 22:17
Ciekawe dlaczego lodówka jest zamknięta.
Odpisz
16 listopada 2015, 06:19
@kakcioo: bo jakby otworzyli to by się redbule wysypały
Odpisz
16 listopada 2015, 13:09
@gol125: coś tak myślałem
Odpisz
16 listopada 2015, 11:58
najwyższa pora na odwyk, bo będzie BULL
Odpisz
16 listopada 2015, 00:16
Albo sesję.
Odpisz
13 listopada 2015, 23:09
Albo impreze..
Odpisz
15 listopada 2015, 22:31
@niebezpieczna10: Czy jesteś niebezpieczna?
Odpisz
15 listopada 2015, 22:32
@Jem_zupe: A czy ty jesz zupe?
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2015, 22:35
@TomekPL23: Nie, ja wpierdzielam zupe!
Odpisz
15 listopada 2015, 22:21
....z wątrobą
Odpisz
15 listopada 2015, 22:19
gościu długo nie polata... ;__;
Odpisz
15 listopada 2015, 22:16
Allu?
Odpisz
15 listopada 2015, 22:04
To pewnie Anioł! Patrzcie ile ma skrzydeł!
Odpisz
15 listopada 2015, 21:31
będzie dłużej latał
Odpisz
15 listopada 2015, 21:20
W razie niebezpieczeństwa wypijasz redbulla i wylatujesz przez okno
Odpisz
15 listopada 2015, 21:16
Jakim cudem wątroba to wytrzymała?!
Odpisz
15 listopada 2015, 21:09
I can Fly!
Odpisz