Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nieoryginalny

20 czerwca 2020, 20:11

Jestem w 3 takich przyjaźniach i żadna z nich nigdy nie była friendzone więc się da

Avatar barbados12

16 listopada 2015, 03:57

Przyjaźń damsko męska nie istnieje. przykład: jest facet, nazwijmy go Janusz, i kobieta nazwijmy ją Bożena. Janusz i Bożena się poznali, na początku się tylko przyjaźnią, nie czują nic do siebie i są przyjaciółmi przez jakiś czas. później Janusz zaczyna coś czuć do Bożeny, a ona dalej go ma za przyjaciela. Janusz coraz bardziej się dołuje,piję, robi sobie krzywdę. kiedy Bożena zdaje sobie sprawę co czuje do niej Janusz to zrywa z nim całkiem kontakt no bo przecież ona chciała tylko przyjaciela. I to jest definicja przyjaźnie damską męskiej :P

Avatar kotouakk

16 listopada 2015, 00:47

Nie w moim przypadku.

Avatar darcus

15 listopada 2015, 18:57

Zważywszy na ocenę zapewne jest tu mnóstwo dzieci z podstawówki. Ludzie, serio? Dlaczego niby friendzone jest czymś złym? Nie każdą dziewczynę trzeba kochać...

Avatar happymemery

15 listopada 2015, 18:18

Jestem tego najlepszym dowodem. Kogo ja oszukuję. To jasne, że zamknęłam go w frendzone. Ups. Jak mi przykro.

Avatar Kivera

15 listopada 2015, 18:27

@happymemery: Nom <3 Ja nawet nie.

Avatar UkoukoTFM

15 listopada 2015, 16:16

Friendzone przecie.

Avatar uberIGGENN

15 listopada 2015, 15:48

a jeśli powiem ci że... jestem chłopakiem i mam przyjaciółkę?

Avatar NCS_fan

15 listopada 2015, 15:53

@uberIGGENN: A ja dziewczyne.

Avatar NCS_fan

15 listopada 2015, 15:53

@uberIGGENN: Nie no żartuje... :(

Avatar ALKATRAZ

15 listopada 2015, 15:49

a co mam o butach rozmawiać?

Avatar Catmen

15 listopada 2015, 15:04

mów dalej

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 15:03

Tylko, gdy oboje są homoseksualistami.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zapraszamy

Zdeklasowani znowu

To musiało być męczące

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Były nóżki, nie ma nóżek

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka