Znalazłem to na niemieckim
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Typowy NPC
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2015, 15:12
tak
Odpisz
16 listopada 2015, 18:28
@ALKATRAZ: wow wreszcie jeden sensowny komentarz
Odpisz
16 listopada 2015, 19:08
@mrofpower: miał też inny sensowny, pod zdjęciem z jakąś dziewczynką mówiącą o tym że jest w ciąży
Odpisz
21 listopada 2015, 16:19
@NitroNinja: jeszcze pod tym że twórca nutelli umarł
Odpisz
16 listopada 2015, 16:34
Mój starszy brat wykrzyknął kiedyś na niemieckim ,,Nie dam się zgermanizować!".
Odpisz
16 listopada 2015, 16:37
@sssdddfffggg: Dziś w autobusie ,w drodze powrotnej z pracy usiadłem po lewej stronie przy oknie .
Odpisz
16 listopada 2015, 23:23
@GodBlessAmerica: no i?......... ......... sory ale rozkminiam o co Ci chodzi....
Odpisz
17 listopada 2015, 17:13
@wilsonXcuddyXhouse: Chodzi o to że użytkownik sssdddfffggg napisał coś co nikogo nie interesuje , a God napisał też co nikogo nie obchodzi ... Zadowolony ?
Odpisz
18 listopada 2015, 00:01
@Velos: tak dzięki i sorry....
Odpisz
16 listopada 2015, 21:58
Tak
Odpisz
16 listopada 2015, 16:35
Nie masz się bać ,masz się ku*wa uczyć
Odpisz
16 listopada 2015, 15:54
A może to niemiecka szkoła i juz planują następną wycieczkę do Polski?
Odpisz
16 listopada 2015, 15:15
Mój kolega jak raz przechodził obok naszego nauczyciela od niemieckiego to zaczął śpiewać : ,,Nie będzie niemiec pluł nam w twarz...''
Odpisz
16 listopada 2015, 15:52
@DiKarpio: '' ... jednak wroga trzeba znać '' :)
Odpisz
16 listopada 2015, 15:24
było
Odpisz
16 listopada 2015, 17:30
@lucas123: jak to było?
Własnoręcznie zrobiłem zdjęcie
Odpisz
16 listopada 2015, 20:31
@NitroNinja: dałeś drugi raz
Odpisz
16 listopada 2015, 21:00
@lucas123: inne zdjęcie
Odpisz
17 listopada 2015, 14:50
@NitroNinja: nie niestety
Odpisz
13 listopada 2015, 16:39
Polecam ci śledzić nauczyciela czy czasem nie ma powiązań z Nazistami.
Odpisz
13 listopada 2015, 18:34
@Zygarde: Zdradzasz swojego? ;)
Odpisz
13 listopada 2015, 18:35
Ja jestem Grammar Nazi, tu chodzi o tych co Żydów mordują.
Odpisz
13 listopada 2015, 16:38
Radzę zmienić szkołe.
Odpisz