Och, spójrzcie na te wszystkie gry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Azjatycki mistrz
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Osiedlowe sentencje
Wielka przygoda
Papierowa szkoła posting
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2018, 23:00
W moim przypadku to mi tylko szkoda że nie mam ps4 a ps3.
Bendy and the ink machine nigdy nie zostanie zagrane.
Odpisz
19 listopada 2015, 19:49
Oh! Spójrzcie na te wszystkie gry w mojej bibliotece, które mi pójdą, ale przegrzeją się po 2 minutach bo używam laptopa!
Odpisz
15 listopada 2015, 00:57
PC: gra ma za duże wymagania, nie zagram. Konsole: gra jest za droga, nie kupie.
Odpisz
14 listopada 2015, 14:25
posiadacze słabych komputerów i konsol starszej generacji łączmy się
Odpisz
14 listopada 2015, 14:26
łączmy się chociaż ja niedługo odpadnę z tego grona, ale zawsze będę o was pamiętać [*]
Odpisz
14 listopada 2015, 14:45
*łączy się*
Odpisz
14 listopada 2015, 14:51
@Chewbacca: Ja też :P (URODZINY!) Ale i tak, wiem jak to być w tym gronie :(
Odpisz
14 listopada 2015, 14:52
@Chewbacca: Prędzej, czy później wrócisz
Odpisz
14 listopada 2015, 14:56
@weromat: o nie ;-;
Odpisz
14 listopada 2015, 16:06
jestem
Odpisz
14 listopada 2015, 22:06
*laczy się calą duszą*
Odpisz
14 listopada 2015, 22:06
Pozdtawiam ja i mój komputer z komuni
Odpisz
14 listopada 2015, 18:43
wy to chociaż możecie grać.
Mi ojciec zabronił w ogóle grać i być na internecie chyba że się uczę
Odpisz
14 listopada 2015, 19:45
@NitroNinja: Współczuję. Mój tata nigdy mi tego nie zabronił, a w dodatku gra ze mną.
Odpisz
14 listopada 2015, 16:09
....powiedział użytkownik apple
Odpisz
14 listopada 2015, 14:56
Ktoś tu memów używać nie umie...
Odpisz
14 listopada 2015, 14:28
nowy Star Wars battlefront ;_;
Odpisz
14 listopada 2015, 14:48
@Sprzedawca_hejtow: Overwatch
Odpisz
14 listopada 2015, 14:46
tru *płacze*
Odpisz
14 listopada 2015, 14:45
...Bo mam konsolę!
*shitstorm on*
Odpisz
14 listopada 2015, 14:30
ja nie gram tylko dlatego że wiesiek 3 na niskich ustawieniach pewnie wygląda tragicznie i dostaje pikselozy
Odpisz
14 listopada 2015, 14:39
@benek10: nie wyglada
Odpisz
14 listopada 2015, 14:20
Jak uczciwie zapracujesz na kompa za 1500 to możesz we
wszystko zagrać. Potwierdzone info dziki gon lata u mnie na średnich.
Odpisz
14 listopada 2015, 14:23
@serio: Ile fps?
Odpisz
14 listopada 2015, 14:27
1 zapewne, no może 2 (na ultra niskich ustawieniach)
Odpisz
14 listopada 2015, 14:28
@serio: jakie podzespoły ?
Odpisz
14 listopada 2015, 14:33
@benek10: 800x600 i z jednokolorowymi texturami może i tak, ale za 1500zł kupisz tylko dobrą kartę graficzną do Wieśka 3 :v
Odpisz
14 listopada 2015, 14:51
@theTROLL605: 1600x1200 zablokowane 60 fps na średnich.
Na GTX 660 i procesorze i-5
Bo jak nie sprzedajesz starych, wymienionych części to więcej pienieniędzy tracisz.
Odpisz
14 listopada 2015, 15:29
@Chewbacca: Z tego co widzę to na jeja nikt nie może mieć lepszego kompa bo zostanie shejtowany...
Odpisz
14 listopada 2015, 15:30
@serio: za 1500 zł?! a ja głupi chciałem zbierać kasę na laptopa za 3000 zł
Odpisz
14 listopada 2015, 17:17
Tak, to się zgadza. Jak powiesz, że masz GeForce 8800 GT, to Cię pochwalą, że masz stary i jakże niezawodny sprzęt. Jak powiesz, że masz GTX 850m i i7-4510u to Cię shejtują.
Odpisz
14 listopada 2015, 14:12
;___; Dużo się tego nazbierało.
Odpisz
14 listopada 2015, 14:03
Fallout 4 ;c
Odpisz