Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KucikukanPL

3 lutego 2017, 10:49

Avatar ham22

27 listopada 2015, 21:23

Gdy nie możesz mieć Linuxa.

Avatar RedShirt

27 listopada 2015, 22:47

@ham22: Co ma do tego Linux? Poza tym Linuxa może mieć każdy.

Avatar ham22

27 listopada 2015, 23:21

@RedShirt: Właśnie. Linuxa może mieć każdy kto posiada komputer.

Avatar RedShirt

28 listopada 2015, 23:49

@ham22: Przecież, gdy wciśniesz przycisk zasilania komputer z linuxem też się wyłączy. To bardziej zależy od producenta płyty głównej i obudowy.

Avatar ham22

29 listopada 2015, 08:23

@RedShirt: Chodziło mi o zdjęcie Windowsa w czapce, ale jak wolisz.

Avatar RedShirt

30 listopada 2015, 22:06

@ham22: Chyba się trochę nie zrozumieliśmy

Avatar ham22

1 grudnia 2015, 14:57

@RedShirt: Możliwe...

Avatar julka1280

27 listopada 2015, 21:03

Ja tam zawsze najpierw majtam chwilę myszką, żeby sprawdzić. Nikt tak nie robi?

Avatar rafal603

27 listopada 2015, 21:08

@julka1280: laptop

Avatar kotouakk

28 listopada 2015, 00:16

@rafal603: Panel dotykowy.

Avatar rafal603

28 listopada 2015, 10:37

@kotouakk: ja zawsze otwaram ekran

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2015, 05:51

Komuś to przeszkadza?
Włącz panel sterowania -> wejdź w "sprzęt i dźwięk" -> wejdź w "opcje zasilania" -> przejdź do "ustawień systemowych" -> ustaw "nic nie rób" w miejscu "po naciśnięciu przycisku zasilania:".

Avatar ALKATRAZ

28 listopada 2015, 00:02

lepszy xp

Avatar Windows_10

14 listopada 2015, 11:36

hihihi

Avatar DMCJCD

27 listopada 2015, 22:50

@Windows_10: Hiroszima

Avatar
lolman533

27 listopada 2015, 23:23

@Windows_10: Hihi.. Heman... ALKATRAZ.

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 23:19

nie mam wygaszacza :))) szach mat

Avatar Masterka

27 listopada 2015, 21:11

"A, a, a. Nie możesz mnie uderzyć ze złości. Wtedy nie będę działać :')"

Avatar bylejakbylegdzie

14 listopada 2015, 12:02

jeśli masz takie problemy to masz źle podłączony panel przedni

Avatar uberIGGENN

Edytowano - 14 listopada 2015, 11:23

kto jest za tym żebyśmy się wszyscy złączyli i żeby pomścić wszystkich francuzów?

Avatar uberIGGENN

14 listopada 2015, 11:24

@uberIGGENN: sory nie pod ty mm obrazkiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Powodzenia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Papierowa szkoła posting

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka