Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2012, 20:33

ja raz byłem na tyle chory żebym nie mógł grac :(

Avatar NIXDOR

28 marca 2013, 13:54

urwało ci ręce ???

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2013, 15:21

@NIXDOR: yy nie ?

Avatar NIXDOR

29 marca 2013, 13:23

to był sarkazm

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2013, 14:16

@NIXDOR: wiesz , to był taki sarkazm jak nasza wiosna

Avatar NIXDOR

29 marca 2013, 15:22

heh racja tym bardziej ja jestem w gnieźnie i śnieg właśnie pruszy jak na boże narodzenie

Avatar NIXDOR

29 marca 2013, 15:23

poza tym fajny skin

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2013, 15:28

@NIXDOR: nie skin tylko avatar .

Avatar NIXDOR

29 marca 2013, 16:18

oj przepraszam właśnie grałem w pewną grę i tworzyłem własnego skina

Avatar Pottermanka

17 czerwca 2013, 15:04

@NIXDOR: Albo byl tak skolowany ze wszystko co widzial na ekranie bylo jedna wielka schiza ;D

Avatar Pottermanka

17 czerwca 2013, 15:07

@NIXDOR: BTW, fajny avatar. Szkoda ze brakuje ci oryginalnosci.

Avatar NIXDOR

23 czerwca 2013, 11:29

@Pottermanka: wiem wiem tylko że ja mam go od 3 lat i potem coraz więcej było tych avatarów

Avatar Grzechoooo

10 grudnia 2017, 14:50

@NIXDOR: te czasy, kiedy był śnieg w marcu...

Avatar heros751

30 lipca 2012, 21:58

mam takie "szczęście" że ja choruję tylko w weekendy w roku szkolnym(ZA CO?!)

Avatar jakubnowak98

17 lipca 2012, 12:01

Szkoda, że moja mama tak nie uważa.

Avatar cOla1825

16 lipca 2012, 21:38

W tv było o sparaliżowanym gościu. Trzymał w buzi patyczek i nim naciskał przyciski na klawiaturze.

Avatar Wania1999

16 lipca 2012, 19:36

wcale nie śmieszne

Avatar Mnich1

16 lipca 2012, 02:08

To racja ! Raz miałem tyfus plamisty wraz z ospą na dodatek chyba miałem tężec i dalej grałem w CSa 1.6 teraz to nie to samo... nawet po przeziębieniu ludzie nie grają, co to za czasy teraz nastały.

Avatar marmoro

16 lipca 2012, 07:40

@Mnich1: masz racje! ja mialem wymioty i mdlosci a i tak usiadlem przed komputerem

Avatar kama12345

16 lipca 2012, 19:23

@Mnich1: ja też jak jestem chora to siedzę przed kompem :P

Avatar mikmik

16 lipca 2012, 14:14

ja tam jak miałem jakieś choróbsko to i tak grałem na kompie a za obrazek 5

Avatar pataraka

16 lipca 2012, 14:14

Ale nie pozwalaja :(

Avatar nevon2

16 lipca 2012, 09:29

to jest prawda

Avatar ja8991

16 lipca 2012, 09:13

gościu który połamał sobie ręce i nogi by nie mógł
człowiek który cierpi na paraliż rąk

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To musiało być męczące

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ikony

Powodzenia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka