Przeziębienie w dni szkolne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ikony
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2012, 20:33
ja raz byłem na tyle chory żebym nie mógł grac :(
Odpisz
28 marca 2013, 13:54
urwało ci ręce ???
Odpisz
28 marca 2013, 15:21
@NIXDOR: yy nie ?
Odpisz
29 marca 2013, 13:23
to był sarkazm
Odpisz
29 marca 2013, 14:16
@NIXDOR: wiesz , to był taki sarkazm jak nasza wiosna
Odpisz
29 marca 2013, 15:22
heh racja tym bardziej ja jestem w gnieźnie i śnieg właśnie pruszy jak na boże narodzenie
Odpisz
29 marca 2013, 15:23
poza tym fajny skin
Odpisz
29 marca 2013, 15:28
@NIXDOR: nie skin tylko avatar .
Odpisz
29 marca 2013, 16:18
oj przepraszam właśnie grałem w pewną grę i tworzyłem własnego skina
Odpisz
17 czerwca 2013, 15:04
@NIXDOR: Albo byl tak skolowany ze wszystko co widzial na ekranie bylo jedna wielka schiza ;D
Odpisz
17 czerwca 2013, 15:07
@NIXDOR: BTW, fajny avatar. Szkoda ze brakuje ci oryginalnosci.
Odpisz
23 czerwca 2013, 11:29
@Pottermanka: wiem wiem tylko że ja mam go od 3 lat i potem coraz więcej było tych avatarów
Odpisz
10 grudnia 2017, 14:50
@NIXDOR: te czasy, kiedy był śnieg w marcu...
Odpisz
30 lipca 2012, 21:58
mam takie "szczęście" że ja choruję tylko w weekendy w roku szkolnym(ZA CO?!)
Odpisz
17 lipca 2012, 12:01
Szkoda, że moja mama tak nie uważa.
Odpisz
16 lipca 2012, 21:38
W tv było o sparaliżowanym gościu. Trzymał w buzi patyczek i nim naciskał przyciski na klawiaturze.
Odpisz
16 lipca 2012, 19:36
wcale nie śmieszne
Odpisz
16 lipca 2012, 02:08
To racja ! Raz miałem tyfus plamisty wraz z ospą na dodatek chyba miałem tężec i dalej grałem w CSa 1.6 teraz to nie to samo... nawet po przeziębieniu ludzie nie grają, co to za czasy teraz nastały.
Odpisz
16 lipca 2012, 07:40
@Mnich1: masz racje! ja mialem wymioty i mdlosci a i tak usiadlem przed komputerem
Odpisz
16 lipca 2012, 19:23
@Mnich1: ja też jak jestem chora to siedzę przed kompem :P
Odpisz
16 lipca 2012, 14:14
ja tam jak miałem jakieś choróbsko to i tak grałem na kompie a za obrazek 5
Odpisz
16 lipca 2012, 14:14
Ale nie pozwalaja :(
Odpisz
16 lipca 2012, 09:29
to jest prawda
Odpisz
16 lipca 2012, 09:13
gościu który połamał sobie ręce i nogi by nie mógł
człowiek który cierpi na paraliż rąk
Odpisz