Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2016, 22:07
"Wojna Francji z Paryżem" - #PozdrawiamZPodłogi
Odpisz
11 września 2019, 20:16
@Palauball: Francja jest tak stabilna, że to wcale nie taka abstrakcja.
Odpisz
23 listopada 2015, 00:15
Proszę o obrazek z toy story
Odpisz
24 listopada 2015, 15:30
@Miguelp: O to ci chodzi?
Odpisz
30 listopada 2015, 20:24
@xMisterKurczakx: dziękuję
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2015, 14:16
W mojej klasie dzisiaj :
Kolega:- Prosze pani, a wie pani że wczoraj był zamach w ryżu?
Pani: Gdzie?
2 Kolega:- Makaron sie wysadził (sarkazm)
*klasa sie śmieje*
Nikogo to nie obchodzi?
To może ja już sobie pójde..
Odpisz
17 listopada 2015, 19:14
@MasterChleb: Ile ci koledzy mają lat że mają tak za**biste poczucie humoru?
Odpisz
17 listopada 2015, 19:15
12
Odpisz
17 listopada 2015, 19:24
@MasterChleb: ide z toba
Odpisz
17 listopada 2015, 19:25
@NinjaPotato: To gdzie idziemy? :)
Odpisz
17 listopada 2015, 19:26
@MasterChleb: o ku*wa jacy za**biscie😘
Odpisz
17 listopada 2015, 19:27
@makajet: Nie widać
Odpisz
17 listopada 2015, 19:33
@MasterChleb: zamach był 13
Odpisz
17 listopada 2015, 19:34
@ProxPL: Wiem, ja tylko powtarzam słowa kolegi ;-;
Odpisz
17 listopada 2015, 21:27
@MasterChleb: chodz na wieze Eiffla i poczekamy az ISIS ja wysadzi :p
Odpisz
18 listopada 2015, 13:01
@NinjaPotato: Będziemy podziwiać fajerwerki
Odpisz
18 listopada 2015, 18:04
@MasterChleb: tag
Odpisz
18 listopada 2015, 16:35
W takich momentach wątpię w ludzkość.
Odpisz
18 listopada 2015, 16:33
A co jeśli homosie będą oburzeni, że już nikt tęczy nie ma na profilowym ??? :(((
Odpisz
18 listopada 2015, 09:13
To po lewej na dole to raczej troll, ale reszta...
Odpisz
17 listopada 2015, 23:21
Tytuł mógłby być obrazkiem.
Odpisz
17 listopada 2015, 22:54
Rozumiem ustawić filtr ale na serio? Bo modne?!
Odpisz
15 listopada 2015, 20:30
Francja walczy z Paryżem. Życzę żeby Francja wygrała :D
Odpisz
15 listopada 2015, 21:01
@RoRGames: Ja tam jestem za Paryżem :P
Odpisz
15 listopada 2015, 21:03
@RoRGames: Do wojny ma podobno dołączyć Marsylia.
Odpisz
15 listopada 2015, 21:03
@Australia_ball:
Odpisz
17 listopada 2015, 19:13
@Australia_ball: A ja za Hejryżem.
Odpisz
17 listopada 2015, 19:28
@RoRGames: Dobrze, że ta wojna jeszcze do Europy nie dotarła, bo byłoby źle.
Odpisz
17 listopada 2015, 22:40
@RoRGames: chyba Luwr też się czepiał. Może być ostro.
Odpisz
17 listopada 2015, 22:23
Pls kill me... jeszcze amerykanow zrozumiem-to tepy narod ale polacy ?!
Odpisz
17 listopada 2015, 21:43
Odpisz
17 listopada 2015, 21:10
Widać inni też nie w temacie :v
Odpisz
15 listopada 2015, 20:29
-,,bo francja ma wojne"
-,,z kim?"
-,,z paryżem"
nowe oblicze wojny domowej
Odpisz
17 listopada 2015, 19:37
@world_ball: mam nadzieję, że francja wygra!
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2015, 21:03
@mooped: ja również kibicuje francji
Odpisz
17 listopada 2015, 20:47
Francja walczy z Paryżem.... załamka! Życzę Paryżowi wielu zwycięstw ;-)
Odpisz
17 listopada 2015, 20:29
Odpisz