Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2015, 16:38
nieskończofi*tność ;_;
Odpisz
19 lipca 2017, 16:58
@Windows_10: heh
Odpisz
5 listopada 2020, 10:21
@Ameron: ale ciekawy komentarz dałem.
Odpisz
6 grudnia 2015, 12:23
Nie jestem człowiekiem, którego łatwo zdenerwować, ale gdybym jadł kanapkę za każdym razem, gdy ktoś by mnie wkurzył w internecie to byłbym gruby.
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2015, 22:23
@GuyFawkes: " Za każdym razem, kiedy dmucham twoją mamę, ona robi mi kanapkę. Dlatego jestem gruby."
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:31
Poziom 3
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:11
Poziom 5
Odpisz
6 grudnia 2015, 18:36
Chwała na wysokości. :/
Odpisz
6 grudnia 2015, 16:50
Poziom 3 ;/
Odpisz
6 grudnia 2015, 16:38
Płaszczyzna porozumienia :3
Odpisz
6 grudnia 2015, 13:32
repost bardzo.
Odpisz
6 grudnia 2015, 13:23
Poziom 2 ^^
Odpisz
15 listopada 2015, 23:13
Płaszczyzna porozumienia. Nie jest źle.
Odpisz
6 grudnia 2015, 12:33
pjona
Odpisz
6 grudnia 2015, 12:34
@bylejakbylegdzie: Dałbym order Explorera ale nie chce mi się...
Odpisz
6 grudnia 2015, 12:32
Dwa.
Odpisz
6 grudnia 2015, 12:08
było!!!
Odpisz
6 grudnia 2015, 12:03
i ta liczba
Odpisz
16 listopada 2015, 17:56
Idę po jeść kanapeczki ,chce ktoś?
Odpisz
16 listopada 2015, 17:29
W sumie prawda :/
Odpisz