Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2015, 19:02
Ciekawe jakby wyglądał komiks o mnie.
Odpisz
16 listopada 2015, 13:45
Brak shemale, scen erotycznych i homoseksualistów. 2/10
Odpisz
16 listopada 2015, 13:56
No właśnie!Powinnam być tam jeżeli chodzi o te zdania(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 listopada 2015, 13:57
xD
Odpisz
16 listopada 2015, 13:58
@BlackIkar: Daj mnie pls
Odpisz
16 listopada 2015, 13:58
Będziemy razem w orgii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 listopada 2015, 13:58
Jak ktoś poda mi link do obrazka z „Gdy Tajka ma większego Dżordża niż ty„, ale bez napisów.
Odpisz
16 listopada 2015, 14:00
Pasuje (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 listopada 2015, 14:01
@BlackIkar: Daj mnie pls!
Odpisz
16 listopada 2015, 14:01
@BlackIkar: Jestem mobilnie. Przepraszam ;-; Nie bij. A jak już to w lateksowym stroju
Odpisz
16 listopada 2015, 14:02
Prezerwatywa, czy pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko jedno mi w głowie
Odpisz
16 listopada 2015, 14:05
Dwaj chłopcy,który jeden z nich jest dziewczyną hmmm...Wymyśl (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 listopada 2015, 14:27
Jesteś raczej za młoda na takie coś xd.
Odpisz
16 listopada 2015, 14:27
@BlackIkar: To moje życie ;-;
Odpisz
16 listopada 2015, 14:55
;-;
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 11:55
Moja reakcja na wasze komentarze :
(podkreślam że dopisałem "NOT" ready )
Odpisz
22 listopada 2015, 12:55
@FreezyPop: To powinna być reakcja na każdy mój komentarz
Odpisz
22 listopada 2015, 17:51
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 listopada 2015, 14:31
Chciałem zrobić komiks o Gosc_Od_Pizzy, ale nie da się przebić tego co on ma w komentarzach w profilu xD.
Odpisz
16 listopada 2015, 14:37
@BlackIkar: Wiem. Tam jest burdel. Dosłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 11:12
@BlackIkar: normalnie poprosiłbym cię o zrobienie obrazka ze mną, ale mi się nie chce. Poza tym nie wiem czy byś coś wymyślił.
Odpisz
22 listopada 2015, 11:26
@BlackIkar: Ja czekam aż będę dosyć popularny lub przynajmniej trochę rozpoznawalny.
Odpisz
22 listopada 2015, 15:17
@Ziomek_Islam: W Francji jesteś.
Odpisz
22 listopada 2015, 16:32
@Ziomek_Islam: A ja jestem zbyt trudny do narysowania
Odpisz
22 listopada 2015, 12:58
Janusz prosi o reportaż pana CzarnegoIkara :v
Odpisz
16 listopada 2015, 14:09
pls zrób o mnie
Odpisz
16 listopada 2015, 14:11
Ale nikt Cię tu nie zna
Odpisz
16 listopada 2015, 15:35
@kubage123: nawet nie miałem na to nadziei, po prostu piszę głupoty
Odpisz
22 listopada 2015, 10:49
@kubage123: Ja go znam
Odpisz
22 listopada 2015, 10:58
@kubage123: A co ma tu sława do rzeczy?
Odpisz
22 listopada 2015, 10:34
Ptak próbuje zrozumieć co się wydarzyło
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 10:50
@kakcioo: |
\/
Odpisz
16 listopada 2015, 13:45
(Kurczaczek próbuje zrozumieć co się wydarzyło bo jestem mobilne)
Odpisz
16 listopada 2015, 13:47
Pisz co chcesz wiedzieć, a wytłumaczę.
Odpisz
16 listopada 2015, 13:59
@BlackIkar: No wszystko... JEB ROZMÓZGOWANY
Odpisz
22 listopada 2015, 10:09
Odpisz
22 listopada 2015, 10:10
@Myszkapl: tenk ju
Odpisz
22 listopada 2015, 10:04
Ten 5 obrazek. xD
5/5, stary.
Odpisz
16 listopada 2015, 16:29
Jebłem! xDD
Odpisz
16 listopada 2015, 14:20
Zrób wywiad z Alkatrazem xD
Odpisz
16 listopada 2015, 15:03
@MasterChleb: Od kiedy jesteś Moltrekarpem?
Odpisz
16 listopada 2015, 15:05
@Zygarde: Od kiedy coś sie spieprzyło i wszystkie chlebowe avki mi znikły ;-;
On pilnuje awatara dopóki chlyb nie wróci ;-;
Odpisz
16 listopada 2015, 15:05
@MasterChleb: A ma ataki Moltesa czy legendarny Splash?
Odpisz
16 listopada 2015, 15:06
@Zygarde: Oczywiście legendarny splash, najlepszy atak
Odpisz
16 listopada 2015, 15:08
@MasterChleb: Czyli nie mogę zaatakować.
Odpisz
16 listopada 2015, 14:48
no no no nawet
Odpisz
16 listopada 2015, 14:16
podszednie byly lepsze ale masz talent
Odpisz
16 listopada 2015, 14:11
zrup mie fejmy pls zarze ciauem byci na obrasku ;(
Odpisz
16 listopada 2015, 13:53
Daj mnie prosze. İnaczej cie znajde i zabije
Odpisz
16 listopada 2015, 13:42
Bez obrazy, ale to po prostu bardziej odpowiada sytuacji, niż zwyczajny wywiad o pokonaniu tego Króla Internetów :D.
Odpisz
16 listopada 2015, 13:48
@BlackIkar: Masz fajny styl rysowania.
Odpisz
16 listopada 2015, 13:50
:)
Odpisz
16 listopada 2015, 13:52
@BlackIkar: (。・ω・。)
Odpisz