Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kamykPL

Edytowano - 17 listopada 2015, 15:38

Trzymał przy uchu a to szybka jest zbita a nie obudowa...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Oliwka406

18 listopada 2015, 16:23

@kamykPL: Na necie jest widoczna obudowa. WPISZ SOBIE.

Avatar Murarzowa

11 lipca 2020, 11:20

@kamykPL: Uderzenie jest w szybę ale powstało z drugiej strony ponieważ odłamek wygenerował w danym punkcie na tyle dużą siłę

Avatar lucas123

10 stycznia 2016, 10:36

Ma taki sam jak mój

Avatar ajantisss

19 listopada 2015, 23:22

A to w Paryżu przypadkiem bomba nie wybuchła?

Avatar kubek2007

2 stycznia 2016, 16:00

@ajantisss: nie (chyba) albo bomba i państwo islamskie

Avatar lucas123

17 listopada 2015, 15:33

czyli biały uratował życie czarnemu

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2015, 16:58

@lucas123: dobre

Avatar Ch4rles

18 listopada 2015, 14:39

@lucas123: Ta orginalność wcale nie widziałęm tego zdjęcia w moim folderze który zrobiłem 4 miesiące temu

Avatar Ch4rles

18 listopada 2015, 14:39

Moje szajsungi ze smieci ratuja rzycie?

Avatar MTziolkowkyV

17 listopada 2015, 19:41

...przed pociskiem wystrzelonym przez policjanta

Avatar Czyzyk5

17 listopada 2015, 19:15

Ciekawe czy swój?

Avatar anetka24443

17 listopada 2015, 18:48

Dobrze, że to nie był iPhone

Avatar benito21

17 listopada 2015, 17:21

Gdyby czytał książkę,nie byłoby go tu.

Avatar Hasaczeq

17 listopada 2015, 17:33

@benito21: Nawet bardziej prawdopodobne, że by tu był.

Avatar MokryAdam

17 listopada 2015, 13:56

Gdyby miał nokie 3310 to nawet rakietnicą, ba bombą jądrową by go nie uszkodzili.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar ArturPL

17 listopada 2015, 16:18

Ten smutek kiedy nie wiedziałeś gdzie jej szukać a ona wypadła pod koła samochodu (później nie miałem telefonu i miałem kare)

Avatar kaltoraka1

Edytowano - 17 listopada 2015, 16:41

@MokryAdam: zakład?

Avatar Janusz_Przewodnik

17 listopada 2015, 16:21

Fejk, to nie Nokia.

Avatar ArturPL

17 listopada 2015, 16:20

Ciekawe czy oddadzą jak kiedyś gościowi (nie pamiętam co to był za telefon ale uratował chyba policjanta przed pociskiem)

Avatar Pro100WGebe

17 listopada 2015, 16:04

Ciekawe skąd wziął ten telefon...

Avatar CzerwonyShrek

17 listopada 2015, 15:59

Ha! Proszę mi teraz nie mówić, że telefony odbierają życie.

Avatar delta232

17 listopada 2015, 15:49

pewnie ukradł XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ikony

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Szybki jak błyskawica

Angielskie śmieszki

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka