Odnośnie ostatnich wydarzeń, tak mi się przypomniało...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Lekko nie będzie
To będzie bolało
Przerwa na herbatkę
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2018, 11:57
aha
Odpisz
17 listopada 2015, 21:46
Czy tylko mi się wydaje ze kiedy ma być premiera Gwiezdnych Wojen, nagle każdy ogląda je od nowa i pełno tych memów? To samo było z szybkimi i wscieklymi.😊
Odpisz
17 listopada 2015, 15:18
jak byłem mały bałem się pająków.
Gniewałem się na pająki gdyż mnie straszyły.
W końcu je znienawidziłem i postanowiłem zniszczyć.
chciałem je spalić lecz sam się poparzyłem i cierpiałem.
Odpisz
17 listopada 2015, 15:31
@Frutti56: No i dobrze Ci tak, to była karma.
Odpisz
17 listopada 2015, 19:44
@Maks2603: A czy ja mówię że któregoś udało mi się spalić?
Odpisz
17 listopada 2015, 20:16
@Frutti56: Ale chciałeś.
Odpisz
17 listopada 2015, 15:15
czyli muzułmanie się nas boją??
Odpisz
17 listopada 2015, 15:40
@xXkuba22Xx: Najwidoczniej tak.
Odpisz
17 listopada 2015, 16:13
@xXkuba22Xx: A może to my się boimy, więc cierpimy?
A może to wina Ameryki, że wsadziła kij w mrowisko, a mrówki nas oblazły?
Nigdy nie wiadomo...
Odpisz
17 listopada 2015, 16:51
@xXkuba22Xx: Boją się że katolicy będą chcieli "nawracać niewiernych" a ich Allach to by och*jał z tego powodu ;P Dlatego tak robią...
Odpisz
17 listopada 2015, 19:42
@Myszkapl: tak naprawdę to wina Ameryki, lecz z tego obrazka wynika co innego, że terroryści nas atakują bo się nas boją, prawda jest taka, że gdyby stany nie mieszały się w ich sprawy i nie wprowadzały "demokracji" do państw muzułmańskich to dziś nie wybuchały by bomby w Europie, oni to robią w ramach odwetu za ataki USA... to jest takie błędne koło, Najpierw Ameryka ich zaatakuje to potem oni wysadzą coś w Paryżu, teraz jeśli znowu stany zdecydują się na wprowadzenie wojsk do ich państw to oni jeszcze raz coś wysadzą, aż w końcu zacznie się wojna... proste logiczne myślenie, którego nie mają politycy, i zamiast zakończyć to pokojem będą ciągnąć bez końca...
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2015, 18:42
Z tego co wiem tych słów nie wypowiedział Yoda, tylko Yaddle. Niemniej jednak są bardzo mądre.
Odpisz
17 listopada 2015, 16:24
Yoda spoko gosc...
jako jedyny w sadze ORGINALNEJ
umiera smiercia naturalna...
Odpisz
17 listopada 2015, 17:47
@FanSTARwARS: A jaka jest saga nieoryginalna?
Odpisz
17 listopada 2015, 18:22
@Krzyniu: The force Unlasched i tym podobne...
Odpisz
17 listopada 2015, 17:52
Guzik prawda, głupie to stwierdzenie.
Odpisz
17 listopada 2015, 17:48
Ten uczuć gdy z Yodą Mistrzem Wielkim obrazek znajdziesz... i wiesz, że w komentarzach wszyscy krzywo pisać będą...
Odpisz
17 listopada 2015, 17:37
A wcale nie, nienawiść prowadzi do wpier***u.
Odpisz
17 listopada 2015, 15:02
Dzięki temu że jest tu Yoda można przypuszczać że te słowa są pomieszane ;)
Odpisz
17 listopada 2015, 16:09
@szynszyla369: Nie zawsze Yoda mówił "dziwnie".
Odpisz
17 listopada 2015, 15:01
A osoby, które znam mówią, że gwiezdne wojny to głupoty.
A to jest poważna, mądrościowa i wychowująca sprawa.
Odpisz
17 listopada 2015, 15:56
@Myszkapl: Zabij ich!
Odpisz
17 listopada 2015, 15:33
Trzeba chyba normalnie nową zakładkę dodać: "zamachy w Paryżu" -_-
Odpisz
17 listopada 2015, 15:02
Bardzo Yoda mądry był.
Odpisz
17 listopada 2015, 15:01
czyli strach do cierpienia :(
Odpisz