Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2015, 13:36
Szczerze mówiąc, to Apple robi telefony, czy też tablety ze słabym systemem, słyszałam jednak opinie o komputerach, od ludzi, którzy twierdzą, że te komputery nie są do grania, tylko do pracy. Dobra, ja nie używam komputera, jestem zwolenniczką LG i Sony. Dlatego się nie wypowiem. Jednakże z ajFonami miałam styczność, może nie bezpośrednio, ale mam kilku znajomych, którzy nie są zadowoleni z tego produktu. Dobra, niektórzy nie są. Niektórzy są, bo jedyne aplikacje jakie mają, to systemowe, i te sołszjal midja, czy jakkolwiek to się nazywa. Jeśli im to pasuje, to spoko. Dodamy jeszcze do tego +20 szpanu i BOOM. Mamy hipsterski telefon, ładny na zewnątrz, ale słaby w środku, i nic z tym nie zrobimy. Ejple dalej będą. Nie wiem, do czego miał zmierzać ten komentarz, chyba do tego, że ejple się niektórym podobają, i mi tam one w sumie nie przeszkadzają. Tak jak homosiom do łóżka nie zaglądam, tak hipsterom nie zaglądam w kieszeń. Kropka, dziękuję za uwagę.
Odpisz
21 listopada 2015, 13:43
@julka1280: Amen.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 13:47
@julka1280: System od Apple, jest jednym z najlepszych(jeśli nie najlepszy). Wystarczy spojrzeć na specyfikacje Iphone'ów i porównać z flagowymi androidami, które z nim konkurują. Mimo słabszej specyfikacji, to Iphone góruje jeśli chodzi o... wydajność :E . Do tego warto wspomnieć, że komputery od Apple'a są tylko do pracy(tak jak mówiłaś) dlatego wielu osobom sie nie podobają. Mimo słabszej specyfikacji od komputerów w tej samej cenie z Windowsem czy Linux'em w wielu aspektach Mac'i mogą być po prostu wydajniejsze.
PS: Ale jeżeli szukasz komputera do pracy do 3000zł, to polecam zapoznać się z pojęciem Hackintosh.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 13:54
to android jest zły? Niedrogi, ładny, kompatybilny i w większej ilości telefonów
Odpisz
21 listopada 2015, 13:56
@julka1280: dobrze gadasz. Android górą. Jaki masz telefon? Ja galaxy s5 xd
Odpisz
21 listopada 2015, 13:57
@julka1280: tl;dr dla ludzi nie czytających :
Hipsterom sprzedasz tanie gówno z jabłkiem i zostań milionerem.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 14:04
@Windows_10: Niedrogi ~ jest darmowy
Ładny ~ zależy. Na pewno do plusów należy duże możliwości ingerencji w system, przez co można zmienić sobie wygląd
Kompatybilny ~ W gruncie rzeczy to większość telefonów jest robionych pod Androida, a nie Android pod telefony, więc argument do wyrzucenia
Na większej liczbie telefonów ~ jest tak ponieważ android jest po prostu darmowy i znany
Teraz minusy:
~ Coraz większe zużycie RAM'u z każdą kolejną aktualizacją od wersji 4.0.4 Ice Cream Sandwich
~ System jest często zbyt skomplikowany dla osób starszych przez co wiele starszych osób woli zwykłe telefony komórkowe(jest tak ze względu na duże możliwości androida, ale to inna sprawa).
~ Od jakiegoś czasu(czyli od wyjścia wersji 5.0) android ma coraz większe zużycie procesora i baterii. Google powoli przestaje dbać o optymalizację androida, bo nie widzi żadnej konkurencji(WP jest zbyt mało popularne aby cokolwiek zrobić).
PS: Jeżeli chodzi Windows, to wielu programistów odchodzi od Microsoftu, ponieważ kernel Windows jest zbyt stary by na nim komfortowo pracować, a Microsoft nie chce wydawać pieniędzy na tego typu zmiany.
Odpisz
21 listopada 2015, 14:15
@julka1280: Wery gud inglisz Julka
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 14:26
@dawidos1212: Fenk ju. Jor tu.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 14:27
@Windows_10: Nie wiem, czy to do nnie, ale ostatnio zmieniłam z Xperii Z na LG Swift CośTam. Nie minusujcie, jeśli to nie do mnie xD Na aplikacji nie pokazuje nicków :-:
Odpisz
21 listopada 2015, 14:29
Poprawię twoją wypowiedź. Najgorszy* :) chyba autokorekta ci się włączyła, albo jakaś część mózgu odpowiedzialna za prawidłowe postrzeganie ejpla ci się wyłączyła :P
Odpisz
21 listopada 2015, 14:36
@julka1280: W takim razie wyjaśnij mi skąd taka duża wydajność na sprzęcie o tak słabej specyfikacji?
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 14:46
@julka1280: szczerze mówiąc to aplle robi slabe tablety i telefony zmxjxksnfjxjzjz snu djcksjdmfjcodid wniosą dane d wjazd s snami d w smaku e smak jack sine razie skok Jane w dc ciekawe kto się wyłączył na "apple" xD
Odpisz
21 listopada 2015, 14:54
Ja też nie wiem. Nie interesuje mnie specyfikacja, to, na co zwracam uwagę przy zakupie telefonu, to aparat, wygląd zewnętrzny, system (WP i iOS odpadają) i podstawowe funkcje. Takie, jak wysyłanie przez blututa, co robię bardzo często, a te zasrane ajfony nawet tego nie mają. Koniec rozmowy.
Odpisz
21 listopada 2015, 14:55
@Edward713: No cóż, ja nie. Łap strzałkę w dół. Nie ma za co.
Odpisz
21 listopada 2015, 15:03
@julka1280: Mają Bluetooth :)
Widocznie ty jesteś nieobeznana w temacie. Jest pełno słuchawek, czy głośników które przez bluetooth się komunikują z Iphone'em. Aparat jaki ma Iphone jest jednym z najlepszych montowanych w telefonach. O gustach się nie dyskutuje(mówię o wyglądzie i wyglądzie systemu), więc nie będę się tutaj wypowiadał.
Odpisz
21 listopada 2015, 15:17
Mówisz że iOS jest wydajniejszy? To teraz porównaj sobie cenę iphona 5 i cenę przeciętnego telefonu z Androidem :x
Odpisz
21 listopada 2015, 15:20
@kamykPL: To porównaj sobie specyfikację Iphone'a do typowego flagowca z androidem, a potem porównaj wydajność :]
Odpisz
21 listopada 2015, 15:21
Tak? To teraz spróbuj wysłać coś przez Bluetooth na telefon z Andkiem. Bo to, że te... coś, mają niebieskie zęby, to wiem. ale nie da się nic wysłać.
Odpisz
21 listopada 2015, 15:46
@julka1280: "Takie, jak wysyłanie przez blututa, co robię bardzo często, a te zasrane ajfony nawet tego nie mają"
Mówiliśmy o wysyłaniu przez bluetooth'a, a nie o wymianie plików między telefonami. Wysyłanie przez bluetooth'a to może być na przykład wysyłanie muzyki do słuchawek przez bluetooth.
Odpisz
21 listopada 2015, 15:50
Nie. Wysyłanie to wysyłanie. Nie rób z tego jakichś teorii.
Odpisz
21 listopada 2015, 16:28
W zasadzie to wymiana plików była i jest główną funkcją modółu Bluetooth, bo to właśnie pod nią został stworzony.
Jeśli chodzi o apple, to rzeczywiście ich produkty są bardzo wydajne, jednak...
Jednak ich k/e jest znacznie niższe niż telefonów z androidem. Mogę zyskać tą samą wydajność na androidzie za 3/4 ceny nowego iPhone. Za jego pełną cenę zaś mogę mieć telefon modyfikowany, którego wydajność i użyteczność będzie znacznie wyższa niż sprzętu Apple.
Reasumując chodzi mi o to, że Apple jest rzeczywiście bardzo wydajne, lecz cena jest nieadekwatnie wysoka.
Odpisz
21 listopada 2015, 20:12
I z tym się zgadzam :)
Odpisz
22 listopada 2015, 02:44
@julka1280: wciąż Wery gud inglisz
Odpisz
22 listopada 2015, 14:18
@julka1280: tl;dr ale tablety robi fajne np. Hearthstone mi chodzi na 2
Odpisz
22 listopada 2015, 14:35
@MDDawid1: Skoro tl;dr to po co czytasz i odpowiadasz?
Odpisz
22 listopada 2015, 23:13
@julka1280: nie pamiętam
Odpisz
26 listopada 2015, 09:13
@julka1280: ależ dziękuję
Odpisz
27 listopada 2015, 17:08
@Windows_10: kompatybilny ta jestże czego ...
Odpisz
27 listopada 2015, 17:09
@kamykPL: mówisz że android jest wydajny
\
Odpisz
20 sierpnia 2016, 22:57
@Windows_10: i phone jest lepszy
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:39
@michal_wro: Zobacz kiedy tu był ostatni komentarz
Odpisz
19 października 2017, 10:15
@MDDawid1: .
Odpisz
19 października 2017, 18:13
@IllidanStormrage: Ty parówo
Odpisz
19 października 2017, 18:21
@dawidos1212: cos nie tak? :P
Odpisz
28 sierpnia 2018, 01:47
@IllidanStormrage: jak już tutaj tyłu ludzi odkopuję...
Odpisz
27 lipca 2018, 00:42
Nie widzę wad
Odpisz
5 lutego 2018, 21:20
KLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKLIKKK.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 22:57
I will not
Odpisz
21 listopada 2015, 14:29
A jak szybki internet ? B)
Odpisz
21 listopada 2015, 15:03
@pawel4134: 0.00000001 Mb/s
Odpisz
21 listopada 2015, 20:16
*mbpr
Odpisz
21 listopada 2015, 22:56
@Illuminati: megabites per second(mbpr) znaczy to samo co mb/s
Odpisz
21 listopada 2015, 18:36
Odpisz
21 listopada 2015, 17:44
Zależy jaki internet :-D
Odpisz
21 listopada 2015, 15:56
I will not!
Odpisz
21 listopada 2015, 14:52
darmowy internet pewnie do 256 kb/s a za szybszy trzeba zapłacić
Odpisz
17 listopada 2015, 15:25
ale jest problem bo to jest iprzycisk i potrzebujesz kabla 12.459mm który kosztuje całe 30000$$$
Odpisz
21 listopada 2015, 13:51
@legend77: Mylisz się to jest IPrzycisk 692039 minus, który poznajemy po szarym pasku. Potrzebuje on dodatkowo IPalca 692039 minus za jedyne 699999,99$!
Odpisz
17 listopada 2015, 15:25
jestem hipsterem ale kliknę - Apple to g**no
Odpisz
17 listopada 2015, 15:29
W takim razie polecam grę na telefon "iTrousers".
Odpisz
17 listopada 2015, 15:42
Dobrze, że jestem serem.
Odpisz
17 listopada 2015, 15:52
@TheTemplar: :D
Odpisz
18 listopada 2015, 14:37
Serku, ty śmieszku jeden...
Odpisz
21 listopada 2015, 13:16
*Jesteś jabłkiem o imieniu Ser, a do tego jesteś zaj**isty.
Odpisz
21 listopada 2015, 13:49
Skoro mówisz, że jesteś hipsterem, to znaczy, że nie jesteś prawdziwym hipsterem.
Odpisz
21 listopada 2015, 13:41
*klika i cały świat wybucha*
Odpisz
21 listopada 2015, 13:19
Ten przycisk wygląda jak kapelusz.
Odpisz
21 listopada 2015, 13:14
Bym chętnie nacisnął :)
Odpisz
17 listopada 2015, 17:01
(napi**dala w przycisk)
Odpisz
21 listopada 2015, 13:02
@tan_jala: *tez napi**dala*
Odpisz