Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wojtekrozrabiaka

17 listopada 2015, 18:30

Mówiłby od tyłu a tam by się nazywał Adoy.

Avatar Rewrew

17 listopada 2015, 19:55

@wojtekrozrabiaka: Podejrzanie podobne do czegoś to imię...

Avatar Kivera

20 listopada 2015, 13:22

@Rewrew: Adolf.
Yoda ma 3 litery.
Adolf ma 5.
5-3=2
Illuminati jest jedno.
2+1=3
Iluminati ma 3 boki.
Adolf i Yoda razem mają 9 liter.
9:3=3
Adolf Yoda i Iluminati mają razem 17 liter.
1+7=8
Odwrócone 8 to nieskoczość.
Moc Iluminati jest nieskończona.

Potwierdzone!
Adolf i Yoda to Iluminati.

Avatar fixo12

20 listopada 2015, 13:32

@Kivera: Yoda 3 litery?

Avatar Rewrew

20 listopada 2015, 13:40

@Kivera: Tutututu...

Avatar Kivera

20 listopada 2015, 13:52

@fixo12: Kuffa...

Avatar fixo12

20 listopada 2015, 14:57

@Kivera: I całe rozkminy w pi**u. ;-;

Avatar kapik89

20 listopada 2015, 22:17

@Kivera: Zapomniałeś o jednym . Illuminati ma jedną słabość ..........
.
.
.
.
.
Niczego nie widziałeś, do zobaczenia w piekle ~Illuminati

Avatar FanSTARwARS

17 listopada 2015, 18:30

Yoda dobry zimomek jako jedyny(w orginalnej sadze) NARAZIE smiercia naturalna umarl...

Avatar Myszkapl

17 listopada 2015, 18:49

@FanSTARwARS: *oryginalnej

Avatar FanSTARwARS

17 listopada 2015, 20:37

@Myszkapl: sory ale mam zje**na klaw. w fonie...

Avatar Myszkapl

17 listopada 2015, 17:27

Jeżeli w tureckim języku najpierw idzie dopełnienie potem podmiot, a czasownik na koniec (czyli tak jak mówi Joda), to w tureckim dubbingu Yoda mówi normalnie (tj. dla nas normalnie)?

Avatar Szczyt_jeja

17 listopada 2015, 17:49

@Myszkapl: z cyklu rozkminy o STAR WARS i arabach.

Avatar Myszkapl

17 listopada 2015, 18:48

@Szczyt_jeja: Arabach? Ja nie wiem jak Ty, ale ja Rosjanką nie jestem.

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2015, 17:28

W ZSRR nikt nie wie gdyby mieszkał yoda normalnie by mówił

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Jakby trochę nie fair

Mało znany szczegół

Nieuczciwa ocena

Rel

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka