Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Przegryw

16 listopada 2016, 19:32

Dlaczego RPA ma dziure?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 marca 2019, 17:18

@Przegryw: Przez Lesotho

Avatar czarno_biala_tecza

3 grudnia 2015, 20:01

Co to jest to z dziurą

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2015, 17:03

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2015, 16:58

*usuwa was z Antarktydy* NIE DODAM WAS NIGDY!!!

Avatar Gal_Anonim

18 listopada 2015, 00:02

Nazizm na Antarktydzie?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (25)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (25)
Avatar Hubix

3 grudnia 2015, 22:14

@KacperUE: Wiem co to jest grammar nazi, ale co z Ciebie za grammar nazi skoro sam robisz takie błędy? :D (trawisz do poprawczaka)

Avatar KacperUE

8 grudnia 2015, 11:48

@Hubix: eee..co? ała! troche mnie boli głowa

Avatar Fox__

3 grudnia 2015, 19:49

A Polska nie ma przypadkiem jakiejś tam stacji na Antarktydzie?

Avatar KacperUE

3 grudnia 2015, 19:56

@Fox__: Nie do końca panie Fox.

Avatar KacperUE

20 listopada 2015, 21:53

Zimna Rzesza, Zimna Krew...bój się,bój się...bo przyjdzie marchew

Avatar
lolman533

3 grudnia 2015, 19:09

@KacperUE: Co ku*wa? .-.

Avatar KacperUE

3 grudnia 2015, 19:40

No nic ku*wa

Avatar Velos

3 grudnia 2015, 18:17

Dla niekumatych jeśli chodzi o nazi ... istnieje teoria spiskowa że niby nazi ma swoją ukrytą bazę na antarktydzie.

Avatar jakimodo

3 grudnia 2015, 17:16

Naziści na Antarktydzie?

Avatar pomidor5041

Edytowano - 3 grudnia 2015, 17:27

@jakimodo: Istnieje teoria że Naziści po II wojnie światowej uciekli do Antarktydy, jeśli chcecie poznać tę teorię trochę bliżej: wpiszcie sobie "Naziści na Antarktydzie" w YouTubie.

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2015, 17:08

Ja nie specjalnie wierzę w to, że naziści są na Antarktydzie.

Avatar
lolman533

17 listopada 2015, 20:13

Donut? ._.

Avatar KacperUE

20 listopada 2015, 21:53

pączek wiedeński?

Avatar TypowyPolak

Edytowano - 17 listopada 2015, 20:30

Mała Rzesza <3

Avatar KacperUE

20 listopada 2015, 21:52

@TypowyPolak: Zimna Rzesza, Zimna Krew...bój się,bój się...bo przyjdzie marchew

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Północne Węgry

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Płać pan

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka