Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Płać pan
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2016, 19:32
Dlaczego RPA ma dziure?
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2019, 17:18
@Przegryw: Przez Lesotho
Odpisz
3 grudnia 2015, 20:01
Co to jest to z dziurą
Odpisz
15 grudnia 2015, 17:03
@czarno_biala_tecza: RPA
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:58
*usuwa was z Antarktydy* NIE DODAM WAS NIGDY!!!
Odpisz
18 listopada 2015, 00:02
Nazizm na Antarktydzie?!
Odpisz
20 listopada 2015, 21:51
@Gal_Anonim: ja
Odpisz
20 listopada 2015, 22:08
@KacperUE: aha
Odpisz
20 listopada 2015, 22:10
@Gal_Anonim: Gramar nazi: on....off
*Aha.
Odpisz
20 listopada 2015, 22:13
@KacperUE: Odpowiedź brzmi: miał.
Odpisz
20 listopada 2015, 22:14
@Gal_Anonim: gramar nazi: *Miał.
Odpisz
20 listopada 2015, 22:18
@KacperUE: -.- Kill me
Odpisz
20 listopada 2015, 22:19
@Gal_Anonim: ok *Zostawia go na polu bitwy*
Odpisz
20 listopada 2015, 22:20
@KacperUE: Ok (Dogania go i robi backstaba.)
Odpisz
20 listopada 2015, 22:21
@Gal_Anonim: uckieka do Europy...Zamykają Grannice UE
Odpisz
20 listopada 2015, 22:24
@KacperUE: Zabija cię, krzycząc "Allachu akbar".
Odpisz
20 listopada 2015, 22:26
@Gal_Anonim: Nie zabijesz mnie...mam 10 lat.
Odpisz
20 listopada 2015, 22:27
@KacperUE: Ja 13, więc łatwo cię znajde.
Odpisz
21 listopada 2015, 09:44
@Gal_Anonim: i trawisz do poprawczaka
Odpisz
21 listopada 2015, 13:07
@KacperUE: Razem z tobą.
Odpisz
21 listopada 2015, 15:15
@Gal_Anonim: niet
Odpisz
21 listopada 2015, 17:34
@KacperUE: A jeżeli tak?
Odpisz
21 listopada 2015, 18:46
@Gal_Anonim: to też nie
Odpisz
22 listopada 2015, 22:15
@KacperUE: Ale, jeśli tak?
Odpisz
23 listopada 2015, 14:07
@Gal_Anonim: nie ma takiej opcji
Odpisz
23 listopada 2015, 15:08
@KacperUE: Wszystko jest możliwe
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2015, 15:09
@Gal_Anonim: I zresztą nie trafie do poprawczaka, wysadze nas obu.
Odpisz
23 listopada 2015, 15:59
@Gal_Anonim: mnie nie...jestem mały...a ty duży
Odpisz
23 listopada 2015, 21:54
@KacperUE: I dynamit też jest duży...
Odpisz
3 grudnia 2015, 17:51
@KacperUE: Ekhm, Panie Grammar Nazi, serio? Trawisz? Co to za grammar nazi w ogóle? :D
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:39
@Hubix: np. Koleś który poprawia wszystkie błędy ortograficzne.
Odpisz
3 grudnia 2015, 22:14
@KacperUE: Wiem co to jest grammar nazi, ale co z Ciebie za grammar nazi skoro sam robisz takie błędy? :D (trawisz do poprawczaka)
Odpisz
8 grudnia 2015, 11:48
@Hubix: eee..co? ała! troche mnie boli głowa
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:49
A Polska nie ma przypadkiem jakiejś tam stacji na Antarktydzie?
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:56
@Fox__: Nie do końca panie Fox.
Odpisz
20 listopada 2015, 21:53
Zimna Rzesza, Zimna Krew...bój się,bój się...bo przyjdzie marchew
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:09
@KacperUE: Co ku*wa? .-.
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:40
No nic ku*wa
Odpisz
3 grudnia 2015, 18:17
Dla niekumatych jeśli chodzi o nazi ... istnieje teoria spiskowa że niby nazi ma swoją ukrytą bazę na antarktydzie.
Odpisz
3 grudnia 2015, 17:16
Naziści na Antarktydzie?
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2015, 17:27
@jakimodo: Istnieje teoria że Naziści po II wojnie światowej uciekli do Antarktydy, jeśli chcecie poznać tę teorię trochę bliżej: wpiszcie sobie "Naziści na Antarktydzie" w YouTubie.
Odpisz
3 grudnia 2015, 17:08
Ja nie specjalnie wierzę w to, że naziści są na Antarktydzie.
Odpisz
17 listopada 2015, 20:13
Donut? ._.
Odpisz
20 listopada 2015, 21:53
pączek wiedeński?
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2015, 20:30
Mała Rzesza <3
Odpisz
20 listopada 2015, 21:52
@TypowyPolak: Zimna Rzesza, Zimna Krew...bój się,bój się...bo przyjdzie marchew
Odpisz