Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2016, 15:07
Bitch please...moi o 20:00 naćpani walą w drzwi i piją i wzywaja policję....
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2015, 00:00
Ja nie mam sąsiadów.
Już nie.
Odpisz
22 listopada 2015, 22:11
Od dwóch lat mieszkam w bloku, w którym sąsiedzi siedzą zawsze niewiarygodnie cicho. Wyobraźcie sobie moje zdumienie, kiedy nagle o drugiej w nocy usłyszałam płacz dziecka dobiegający z klatki schodowej... Płakało tak z pół godziny i nagle przestało. Szczerze mówiąc to bałam się potem zasnąć ;_;
Odpisz
22 listopada 2015, 18:22
Nie mam sąsiadów, niestety latem, wieczorem słyszę piękne odgłosy kosiarki.
Odpisz
22 listopada 2015, 21:27
@Moonlight: Ja traktora albo piły mechanicznej.
Odpisz
22 listopada 2015, 18:15
sam mieszkam w domu ale raz w wakacje nocowałem u kumpla (mieszka w bloku) to o ok 5 nad ranem coś się zbiło , coś jebło i trzasło a potem tylko takie KUUUUURWWAAAA na cały blok ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 19:43
@mooped: cały czas tlukło. Łubudubudu ziuuu
Odpisz
17 listopada 2015, 23:03
To uczucie kiedy nie masz sąsiadów ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 19:05
i ty placzesz ;-; ja bym skakal ze szczescia ._.
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 17:37
Też się pochwalę, mieszkam na wsi ale za to... mam sąsiadów :/
Odpisz
22 listopada 2015, 17:31
A ja nie mieszkam w bloku :>
Odpisz
22 listopada 2015, 17:26
Ten uczuć kiedy mieszkasz w domu...
Odpisz
17 listopada 2015, 21:07
Moi sąsiedzi zachowują się inaczej w nocy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 listopada 2015, 21:19
taa... mnie to wku*wia jak słyszę uhhh ahhh...
Odpisz
17 listopada 2015, 22:41
@Amazing_Engineer: a ja słyszę "Grażyna gdzie obiad"
Odpisz
17 listopada 2015, 22:50
@ToJeAmelinium: kto w nocy je obiad
Odpisz
17 listopada 2015, 23:02
@UkradliMiAvatar: Sąsiedzi
Odpisz
18 listopada 2015, 15:15
@ToJeAmelinium: A ja słyszę "Podaj mi te ogórki, dobrze smakują z tą vódką"
Odpisz
22 listopada 2015, 17:01
A ja nic nie słyszę.
Odpisz
22 listopada 2015, 17:12
@Mati129: Bo może jesteś głuchy?
Odpisz
22 listopada 2015, 17:13
@ToJeAmelinium: a ja słyszę "Halina mam zawał"
Odpisz
22 listopada 2015, 17:19
@the_MUSZEK: Nie, nie jestem, po prostu mam ogromne szczęście w kwestii sąsiadów.
Odpisz
18 listopada 2015, 00:02
12:00, północ, cały blok śpi, oprócz moich sąsiadów-studentów, dlaczego? Bo każda noc jest dobra na disco polo i seks.
Odpisz
22 listopada 2015, 17:14
@CzerwonyShrek: Hmm.... dobry pomysł.
Odpisz
22 listopada 2015, 17:18
@CzerwonyShrek: Znam ten bul. Łonczmy sien
Odpisz
22 listopada 2015, 17:02
Moi sąsiedzie "Ch*j z tym, że po 23 puszczę sobie najgłośniej jak się da białoruskie disco polo."
Odpisz
22 listopada 2015, 17:01
zwykli ludzie nie sypiają w trojkę
Odpisz