Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mc_Berd

19 listopada 2015, 21:08

Przepisać cały dobytek kotu wtedy wszyscy będą smutni.

Avatar Chewbacca

19 listopada 2015, 21:19

@Mc_Berd: oprócz kota

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2017, 11:40

@Chewbacca: bo kot i tak cały pogrzeb, twój majątek i ciebie ma gdzieś.

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

20 listopada 2015, 17:57

gdybyś dobrze żył to ludzie by się cieszyli. Bo wiedzą że teraz masz lepiej (o ile wierzysz w życie po śmierci)

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

19 listopada 2015, 17:56

No chyba ku*wa nie . Celem głównym w życiu jest sprawienie ,żeby ludzie cie wspominali po pogrzebie . Ja osobiście wolałbym ,żeby za 400 lat uczyli o mnie w szkołach niż za 70/80 lat kilkadziesiąt osób było smutnych .

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 18:00

@tylko_ja_jestem_po_zerze: I bardzo dobrze! Jeżeli oczywiście zamierzasz zrobić coś w kierunku, a nie siedzieć tak jak ja na dupie.

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

20 listopada 2015, 14:34

W tym właśnie jest problem XD

Avatar TheGreatcat

19 listopada 2015, 19:56

A ja na odwrót, staram się żeby na moim pogrzebie wszyscy byli weseli, i urzdzili sobie po nim imprezkę na cześć wielkiego święta XD

Avatar
Lunia21

19 listopada 2015, 19:54

Cel i sens naszego życia nie jest jeszcze określony.

Avatar darcus

Edytowano - 19 listopada 2015, 19:21

Nie. Celem naszego życia jest trwać i to łączy nas wszystkich. Szczegóły tego trwania ustalamy sami. Czy żyjemy po to, by zmieniać świat na lepsze, czy też po to, by zadawać innym cierpienie, o tym już decydujemy my.

Avatar blanki

19 listopada 2015, 18:26

Głównym celem życia jest to aby na twarzach jak największej liczby osób pojawiał się uśmiech na myśl o nas.

Avatar Katrtlen

19 listopada 2015, 19:14

@blanki: Zależy kto jak patrzy na życie after life... ale zgadzam się...

Avatar kakcioo

19 listopada 2015, 19:01

To jest pewnie cmentarz dla kretów.

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 18:01

A ja bym nie chciał aby się smucili. Chciałbym aby byli szczęśliwi że oni żyją i mają się dobrze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Były nóżki, nie ma nóżek

Drewniany kominek

Nie są aż takie pyszne

To się nie może nie udać

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka