Naszym głównym celem w życiu jest...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Były nóżki, nie ma nóżek
Drewniany kominek
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2015, 21:08
Przepisać cały dobytek kotu wtedy wszyscy będą smutni.
Odpisz
19 listopada 2015, 21:19
@Mc_Berd: oprócz kota
Odpisz
9 kwietnia 2017, 11:40
@Chewbacca: bo kot i tak cały pogrzeb, twój majątek i ciebie ma gdzieś.
Odpisz
20 listopada 2015, 17:57
gdybyś dobrze żył to ludzie by się cieszyli. Bo wiedzą że teraz masz lepiej (o ile wierzysz w życie po śmierci)
Odpisz
19 listopada 2015, 17:56
No chyba ku*wa nie . Celem głównym w życiu jest sprawienie ,żeby ludzie cie wspominali po pogrzebie . Ja osobiście wolałbym ,żeby za 400 lat uczyli o mnie w szkołach niż za 70/80 lat kilkadziesiąt osób było smutnych .
Odpisz
19 listopada 2015, 18:00
@tylko_ja_jestem_po_zerze: I bardzo dobrze! Jeżeli oczywiście zamierzasz zrobić coś w kierunku, a nie siedzieć tak jak ja na dupie.
Odpisz
20 listopada 2015, 14:34
W tym właśnie jest problem XD
Odpisz
19 listopada 2015, 19:56
A ja na odwrót, staram się żeby na moim pogrzebie wszyscy byli weseli, i urzdzili sobie po nim imprezkę na cześć wielkiego święta XD
Odpisz
19 listopada 2015, 19:54
Cel i sens naszego życia nie jest jeszcze określony.
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2015, 19:21
Nie. Celem naszego życia jest trwać i to łączy nas wszystkich. Szczegóły tego trwania ustalamy sami. Czy żyjemy po to, by zmieniać świat na lepsze, czy też po to, by zadawać innym cierpienie, o tym już decydujemy my.
Odpisz
19 listopada 2015, 18:26
Głównym celem życia jest to aby na twarzach jak największej liczby osób pojawiał się uśmiech na myśl o nas.
Odpisz
19 listopada 2015, 19:14
@blanki: Zależy kto jak patrzy na życie after life... ale zgadzam się...
Odpisz
19 listopada 2015, 19:01
To jest pewnie cmentarz dla kretów.
Odpisz
19 listopada 2015, 18:01
A ja bym nie chciał aby się smucili. Chciałbym aby byli szczęśliwi że oni żyją i mają się dobrze
Odpisz