Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CollT

13 grudnia 2015, 11:02

W Polsce słowo k**wa powinno być oficjalnie używane m.in. w urzędzie itd.

Avatar Jejakpl89

10 grudnia 2015, 19:26

Ktoś zauważył literówkę?,,przekilnasz,,

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2015, 21:31

@Jejakpl89: jest napisane.

Avatar Jejakpl89

11 grudnia 2015, 14:56

@Jejakpl89: Mój komentarz nie ma już sensu.poprawiono błąd

Avatar
German_Shepherd

10 grudnia 2015, 21:35

Mam takiego w klasie co nie może nic normalnie powiedzieć bez wulgaryzmu np.
-Ej widziałeś star wars battlefront
-No widziałem
-Fajne są,No za**biste takie chyba sobie pie**olne takie na święta

Avatar Pro100WGebe

11 grudnia 2015, 08:12

*nauczyciel: -ile to dwa plus dwa
- o h*j zapomniałem

Avatar bezimienny7

11 grudnia 2015, 13:34

@Pro100WGebe: "w ch*j"

Avatar CzerwonyShrek

19 listopada 2015, 14:50

Wstąpiliśmy w te czasy, w których przeklinając zachowujesz się dziecinnie, a mówiąc bez klnięcia, dorośle.

Avatar
German_Shepherd

10 grudnia 2015, 21:36

@CzerwonyShrek: Dokładnie

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2015, 23:35

Raczej przeklinanie co 2 słowo nie jest i nie będzie oznaką dorosłości, a raczej braku kultury i okrojonego zasobu słownictwa. Bo jak nie wiadomo co powiedzieć to nasuwa się polskie "ku*wa".

Avatar Degenarat

10 grudnia 2015, 23:03

Przeklinanie to sztuka!

Avatar fufon

10 grudnia 2015, 22:17

Nie. Przeklinam bo jestem taki wku*wiony.

Avatar erykhim44

10 grudnia 2015, 21:12

Płoną mi oczy i wy wszyscy wiecie dlaczego.

Avatar mante

10 grudnia 2015, 20:04

Byyyyyło...

Avatar YFYDB

10 grudnia 2015, 19:59

Nie wiesz co się dzieje na transformice to się nie wypowiadaj.

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2015, 20:04

@YFYDB: "Hahahaaha... Noooob n000b. Gupi jeżteś!!,,! Xdddd" typowe dziecko z transformice'a :/

Avatar kakcioo

10 grudnia 2015, 19:45

przeKILLnasz

Avatar Angela336

10 grudnia 2015, 19:25

...albo zdenerwowany

Avatar Penseta

10 grudnia 2015, 19:21

Ja jestem dorosły k**fa wy jepane nie dojrzałe gimbusy k**fa h*j wam w dópe.

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2015, 19:02

Rozumowanie typowego gimbusa.

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 14:09

Czterykafulhade

Avatar kubage123

19 listopada 2015, 14:04

(*) dla ziemniaka (*)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 20:08

@NoszKurnaJakSieNazwac: Aha ;-;
Już rozumiem ;-;

Avatar NoszKurnaJakSieNazwac

10 grudnia 2015, 20:18

@MasterChleb: ;-; ;-;
;_; ;_;
:_: :_:
:-: :-:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Rel

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka