Dla prawdziwego wojownika
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2015, 16:56
such solid
very snake
wow
Odpisz
26 listopada 2015, 06:39
@Fox__: Diamond Doge's
Odpisz
21 listopada 2015, 23:51
kto zniszczył perfekcyjną ocenę?! 1v1 m m9 in rl i will rek u biach!
Odpisz
21 listopada 2015, 19:11
WoW
Odpisz
21 listopada 2015, 16:55
co ku*wa????!!!!!
Odpisz
21 listopada 2015, 15:55
Łowcy kotełów
Odpisz
21 listopada 2015, 15:48
kesaraaaaaaaaa
Odpisz
21 listopada 2015, 15:33
Kupiłbym, bo czemu nie?
Odpisz
19 listopada 2015, 21:55
Żeby taka naklejka na broń była w Cs go
Odpisz
21 listopada 2015, 15:25
@RadzieckiPiesel: To byłaby bezużyteczna
Odpisz
21 listopada 2015, 15:32
@RadzieckiPiesel: CSGO ssie tak czy siak.
Odpisz
21 listopada 2015, 15:43
czemu
Odpisz
21 listopada 2015, 16:58
@RadzieckiPiesel: A jaki miałbyś z niej użytek?
Odpisz
21 listopada 2015, 19:40
Fajne by wyglądało na broni. A zresztą do czego innego są naklejki...
Odpisz
21 listopada 2015, 19:56
@RadzieckiPiesel: Rozumiem, że podczas gry skupiasz się na wyglądzie gry, zamiast na przeciwnikach, misji i strzelaniu
Odpisz
21 listopada 2015, 20:02
chodzi mi oto że po prostu przyjemniej się gra .
Odpisz
21 listopada 2015, 20:06
@RadzieckiPiesel: Myślę, że to raczej rozprasza, zamiast pomóc
Odpisz
22 listopada 2015, 09:16
Mi nie ⌒.⌒
Odpisz
22 listopada 2015, 09:20
Jak grasz to nie zwracasz na to uwagi dopiero jak chcesz sobie obejrzeć broń to naciskasz np. F i on ją pokazuje w rękach i nią obraca.
Odpisz
22 listopada 2015, 10:39
@RadzieckiPiesel: No nie piehdol
Tylko że ja gran żeby pograć z kolegami i wygrywać z nimi, ad nie, żeby patrzeć się na skiny. I co, skrzyni też otwierasz?
Odpisz
22 listopada 2015, 16:15
Nie
Odpisz
21 listopada 2015, 15:12
Ja chcę to mieć!
Odpisz
20 listopada 2015, 16:43
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2015, 21:18
przyszyje do munduru pod emblematem strzelca xD
Odpisz
20 listopada 2015, 06:45
@dydol98: Ta naszywka jest na rzepy, więc nie wiem czy przyszyjesz...
Odpisz
20 listopada 2015, 15:10
@THECystof: nie wiem co za problem przyszyje rzep i tyle
Odpisz
20 listopada 2015, 15:58
@dydol98: Ja na swoim mundurze w asg mam rzepy...
Odpisz
20 listopada 2015, 07:04
Diamond Doges
Odpisz
19 listopada 2015, 23:23
Jest tylko FoxHound.
Odpisz
19 listopada 2015, 21:13
chcę takie bo tak
Odpisz
19 listopada 2015, 20:49
gdzie kupic ?
Odpisz