Otworzyłeś za dużo kart w firefoxie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Brawo za czujność!
Totalnie
Typowy NPC
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2019, 15:08
Lubię liski, szczególnie te prawdziwe ♥
Odpisz
2 stycznia 2016, 19:56
cantina band pasuje :-D
Odpisz
20 listopada 2015, 14:42
Czarne lisy symbolizują mroczną stronę internetu ಠ~ಠ ?
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 21:20
@Wizados: To w takim razie, 90% lisów powinno mieć czarne futro.
Odpisz
20 listopada 2015, 21:57
Pfft, dzie tam dużo? Zaledwie 30 kart po 10 minutach od uruchomienia przeglądarki ;c;
"Bo teraz nie używam, ale zaraz użyję ."
Odpisz
20 listopada 2015, 14:05
ratunku, wirus!
Odpisz
19 listopada 2015, 21:14
Myhyhyhyhyhy...To ja tu dojebię ogień, bo to najistotniejszy element ^^
Odpisz
19 listopada 2015, 21:08
Użulywam exploreredera
Odpisz
19 listopada 2015, 21:09
@pandasz: no kufa spłoniesz
Odpisz
19 listopada 2015, 21:32
Palimy na stosie?
Odpisz
19 listopada 2015, 21:55
@Lord_Voldemort: jesteś czarodziejem, więc żuć jakieś zaklęcie nie wybaczalne
Odpisz
20 listopada 2015, 08:45
@Gabi20: żuć? To gumą RZuci?
Odpisz
20 listopada 2015, 14:45
@Lord_Voldemort: tak ! PS. zrobisz mi znak śmierciożercy ? *.*
Odpisz
19 listopada 2015, 21:05
Zlot rodzinny...
Odpisz
20 listopada 2015, 08:46
@Fox__: Brakuje tu tylko Tailsa (Sonic fans alert)
Odpisz
20 listopada 2015, 08:47
@Fox__: Brakuje tu tylko Tailsa (Sonic fans alert)
Odpisz