Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piter20051812

15 czerwca 2017, 19:43

ja w 4 klasie miałem 6 spr w tygodniu 2 w pon 1 w wt 1 w śr 1 w czw i 1 w pt wtedy to jak przychodziłem ze szkoły to mialem tylko 30 min na granie i do nauki ;_;

Avatar slodkipiesio333

30 listopada 2015, 21:14

mam lepiej bo maksymalnie mogę mieć 3 sprawdziany w ciągu tygodnia

Avatar MrStick

4 maja 2016, 08:21

@slodkipiesio333: Ja też, i co? 5 (albo 6) sprawdzianów w tygodniu

Avatar SzalonaTruskawka

23 listopada 2015, 23:12

no niestety ale tak jest!

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 18:27

Bardzo dobrze!
1+ na zachęte

Avatar kakcioo

23 listopada 2015, 16:47

O ty..

Avatar Dexterek

23 listopada 2015, 14:40

" Ohhh, macie w chj sprawdzianów ? No cóż, nie zaszkodzi jeszcze jeden, przecież dobrze się uczycie... "

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 20:31

Pfft!
>Miej 6 lekcji.
>Facetka od angielskiego robi na ósmej angielski 'aby odrobić tamten stracony'.
>Czekaj jak debil.
>Facetka nie przyjezzdza.
>Ku*wa robi drugiego dnia.

Avatar Shibitsu

19 listopada 2015, 20:36

Jest w ogóle takie słowo jak "facetka"?

Avatar Myszkapl

19 listopada 2015, 21:13

@Shibitsu: A czy wyraz "facetka" podkreśla Ci komputer na czerwono? Bo mi nie.

Avatar Shibitsu

19 listopada 2015, 22:18

@Myszkapl: Apka nie ma takiej funkcji. ;_;

Avatar Myszkapl

19 listopada 2015, 22:23

@Shibitsu: No to uwierz, że mi nie podkreśla.

Avatar mooped

19 listopada 2015, 21:03

moja codzienność ;-;

Avatar Robert737

19 listopada 2015, 20:31

U mnie ma być tyle sprawdzianów, że na matmie zamiast sprawdzianu będzie kartkówka :/

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 20:29

Tymczasem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Lekko nie będzie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka