To uczucie, gdy wiesz, że jutro poniedziałek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Przyszłość jest piękna
Przerwa na herbatkę
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2016, 21:11
fus-ro-poniedziałek XD
Odpisz
22 listopada 2015, 23:38
Jak on te usta tak szeroko otworzył?
Odpisz
22 listopada 2015, 21:55
to uczucie gdy masz jutro wolne bo święto patrona szkoły 😂
Odpisz
22 listopada 2015, 21:06
WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY?
Odpisz
22 listopada 2015, 19:17
nie jest tak źle, środy najgorsze ;_;
Odpisz
22 listopada 2015, 19:55
@bylejakbylegdzie: u mnie wtorek najgorszy :/
Odpisz
22 listopada 2015, 23:37
@ariana1234567890: U mnie też.
Odpisz
20 listopada 2015, 14:50
Z czego to?
Odpisz
20 listopada 2015, 16:08
@Jasonicos: Agenci TARCZY
Odpisz
20 listopada 2015, 15:20
Admin da na główną w niedziele
Odpisz
20 listopada 2015, 14:18
Jutro sobota. :3
Potem niedziela. ^^
I poniedziałek. ;-;
Odpisz
20 listopada 2015, 14:14
ale dzisiaj jest piątek
Odpisz
20 listopada 2015, 14:12
To się potnij
Odpisz