Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2017, 19:29

Oreo jest niedobre.

Avatar Mleczak41

23 listopada 2015, 15:36

Ale są lody na patyku o smaku oreo.

Avatar matik711matik

23 listopada 2015, 15:41

@Mleczak41: Są też w kubeczkach.

Avatar BellaCullen18

24 listopada 2015, 11:44

@matik711matik: są też lody oreo w kanapce

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 października 2016, 20:48

@Mleczak41: jadłem takie a okazało że są strasznie kruche i suche co totalnie nie pasuje do lodów (najszybsza odpowiedź świata)

Avatar Mleczak41

12 października 2016, 22:02

Też jadłem i mi smakowały.

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 16:24

Jadłem, smakuje podobnie do zwykłego oreo, tylko większe :D.

Avatar kakcioo

23 listopada 2015, 16:30

Gdzie kupiłeś?

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 20:07

@kakcioo: Podczas wakacji w Ameryce. Nie pamiętam w którym sklepie ale w Nowym Jorku.

Avatar ares24

Edytowano - 23 listopada 2015, 17:40

Nie jadłem Oreo, ani nie lubię Nutelli.
Ilę lat w więzieniu mam odsiedzieć?

Avatar lucky20

23 listopada 2015, 17:49

@ares24: od nieskończoności do nigdy

Avatar Moonlight

23 listopada 2015, 16:59

Nigdy jeszcze nie jadłam oreo.

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 17:00

@Moonlight: Jak możesz?

Avatar kakcioo

23 listopada 2015, 16:33

MasterChleb xD

Avatar kakcioo

Edytowano - 23 listopada 2015, 16:32

Potrójny kom

Avatar kakcioo

Edytowano - 23 listopada 2015, 16:32

Potrójny kom

Avatar dustin2001

23 listopada 2015, 16:16

Wg mnie oreo smakuje jak podeszwa od buta. W skrócie okropnie.

Avatar Kambot

20 listopada 2015, 21:29

Czy tylko ja nie lubię oreo? ;v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar JPsoldier

20 listopada 2015, 22:38

@Kambot: Ja ich nie lubię ale lubię wszystko co z nimi związane np.lody

Avatar gulpin

23 listopada 2015, 16:05

@Kambot: ciastka są średnie ale lody to perfekcja

Avatar kotouakk

23 listopada 2015, 15:14

Avatar niewiemcotuwpisaci

23 listopada 2015, 15:11

Czy tylko ja pomyślałem że to chleb?

Avatar hubciox26

Edytowano - 23 listopada 2015, 15:09

W pierwszej chwili pomyślałem że to drewno na opał XD

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2015, 22:50

Pff ja nie wiem czym wy się jaracie w tym Oreo (Oraleo)? Jak dla mnie to po prostu zwykłe markizy z kremem ale z większą zawartością chemii oraz większą ceną.

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2015, 23:33

Ja chciałam to napisać ;-;

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2015, 21:36

Czy tylko ja nie jadłem oreo ??

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Nie zadzieraj z bobrami

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Phi!

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka