Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tymi się chodzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Nie idź!
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2015, 15:08
Chciałbym zostać asasynem... :(
Odpisz
22 listopada 2015, 19:48
Ja myślałem,że to casting do filmu o Jezusie :P
Odpisz
22 listopada 2015, 22:03
@HuboX600: Ja też
Odpisz
22 listopada 2015, 16:58
Czyli jestem mistrzem assassynów
Odpisz
22 listopada 2015, 17:32
@Filski: ASSassynów...
Odpisz
22 listopada 2015, 17:52
@TheTemplar:
Odpisz
22 listopada 2015, 17:27
Oby spadli.
Odpisz
22 listopada 2015, 16:46
A obok kandydaci na shinobi uczą się chodzenia po wodzie...
Odpisz
22 listopada 2015, 16:52
@Mijak: Chakra się musi zgadzać.
Odpisz
22 listopada 2015, 16:45
Podłoga to lawa-tak też to pamiętam.
Odpisz