Ładnie to tak, panno Elsa?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Drewniany kominek
Angielskie śmieszki
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2015, 21:00
Wszędzie Elsa xd
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 21:02
@LaughingMotaki: Admin chyba "Krainę Lodu" oglądał ostatnio XD
Odpisz
22 listopada 2015, 21:03
Mam tę moc! Mam ten koc! Mam ten nos!
Odpisz
22 listopada 2015, 21:03
Chyba tak xd
Odpisz
22 listopada 2015, 21:04
@Zygarde: Tymczasem Admin podczas dawania banów śpiewa sobie "Mam tę moc".
Odpisz
22 listopada 2015, 21:06
You made my day XD.
Odpisz
22 listopada 2015, 23:15
@LaughingMotaki: Ej ty
Odpisz
23 listopada 2015, 00:43
@Zygarde: Volduś znalazłeś nos? Nie sądziłam, że doczekam tego dnia!
Odpisz
23 listopada 2015, 07:06
@UkoukoTFM: Tak? Jezusie?
Odpisz
23 listopada 2015, 08:08
@LaughingMotaki: Czemu nic nie piszesz na priv?
Odpisz
23 listopada 2015, 09:50
Mam tę moc! *ban* Mam tę moc! *ban*
Odpisz
8 stycznia 2017, 18:42
@Zygarde: Mam ten kloc!
Odpisz
23 listopada 2015, 09:44
Ej no już dość elsy.
Odpisz
22 listopada 2015, 22:20
A co jeśli Bożydar to Elsa?
Odpisz
22 listopada 2015, 22:30
@rozwalgo: Wtedy zacznę rozmyślać nad moim życiem ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 22:47
@Marku: to rozmyślaj. Bożydar to Elsa.
Odpisz
22 listopada 2015, 22:56
Nie, to niemożliwe... Na szczęście ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 22:59
@Marku: Ale to prawda.
Odpisz
23 listopada 2015, 09:09
No! This is unacceptable! Its not true!
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2015, 00:29
Drodzy admini, prosimy
Elzy już więcej nie znosimy
proszę nam jej więcej nie dawać
chcemy nowe memy poznawać
a nie ku*wa oglądać elzę
bo poprosze hakera bonzę
i baj baj płyty główne
bo gify z elzą są ku*wa niestrawne
a ja ni ch*ja nie umiem rymować
pierwszoklasiści mogą się schować
Drodzy admini, odpuście już
bo apogeum wku*wienia
osiągniemy tuż tuż
koniec tego pie*dolenia
oto jest mój wiersz
jest taki gówniany... no wiesz
a na serio... no wiem, obejrzało się wrzeszcie frozen więc jest podjara ale na serio no tych gifów jest za dużo...
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 22:26
Czo ta Elsa?
PS. Najpierw Elsa, a później kto?
Odpisz
22 listopada 2015, 23:42
Stalin!
Odpisz
22 listopada 2015, 23:36
Elsa wszędzie co to będzie
Odpisz
22 listopada 2015, 23:41
@Capslog: Gówno wszędzie...
Odpisz
22 listopada 2015, 21:13
To już chyba 6 obrazek o elsie ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 22:32
@thepolishguy: Mówiłem że jest o niej pełno obrazków ostatnio to dostałem falę hejtu ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 21:53
Elsa is love
Odpisz
22 listopada 2015, 22:32
@Wezyr: Elsa jest miłością, Elsa jest życiem... ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 22:18
Nie powinna być zmieniona forma? Panno Elso wydaje mi się że to jest dobrze.
Odpisz
22 listopada 2015, 22:06
Dajcie już z tym spokój ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 22:03
admin stahp
Odpisz
22 listopada 2015, 21:05
Co tak Bożydara wzięło na tą Elsę? ;-; Czy to ma jakieś powiązanie z nadchodzącymi świętami? Przecież jeszcze listopad .-. ._.
Odpisz
22 listopada 2015, 22:01
@Szymon123PL: Pewnie damski admin przejoł władzę.
Odpisz
22 listopada 2015, 21:48
Odpisz
22 listopada 2015, 21:46
Admin, pls staph
Odpisz
22 listopada 2015, 21:30
Admin plis ogar.
Odpisz