Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Ostry ten sędzia
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2023, 18:50
przydatny.
Odpisz
21 maja 2021, 16:14
Używam
Odpisz
15 sierpnia 2021, 19:45
@Tomasz1977: nie
Odpisz
15 sierpnia 2021, 20:32
@srebrenica: co "nie"?
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:01
@Tomasz1977: nie używasz
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:01
@srebrenica: no używam
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:01
@Tomasz1977: nie
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:02
@srebrenica: co tu bierzesz? Bierz mniej
Odpisz
15 sierpnia 2021, 21:03
@Tomasz1977: nie używasz a ja używam
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:44
Dopiero po przeczytaniu tego, sprawdziłem do czego służy ;_;
Odpisz
11 grudnia 2015, 23:21
Widzę, że ja też sprawdziłem. Ale w google.
Odpisz
28 grudnia 2015, 08:11
zrobiłam to samo XD
Odpisz
9 lipca 2016, 15:24
Powiesz? Bo nie chce mi się komputera włączać.
Odpisz
11 lipca 2017, 15:06
No powiedz.
Odpisz
8 października 2017, 20:17
@kakcioo: .
Odpisz
16 lipca 2018, 21:49
@kakcioo: Powiedz
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:46
O losie!
Dla mnie najważniejszy przycisk na klawiaturze (poważnie, nie naśmiewam się). Pracuję w excelu i przycisk ten (jako prawy przycisk myszki) pozwala mi dostać się do podręcznego menu trzymając ręce na klawiaturze. Jakbym za każdym razem musiał odrywać ręce od klawiatury i klikać prawy przycisk myszy zamiast tego przycisku i kombinacji skrótów mi potrzebnej to bym cholery dostał :)
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:19
@szwenk: niektóre gry z skomplikowanym sterowaniem że zaczyna brakować miejsca na klawiaturze używa tego przycisku też
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:23
Nie raz go używałem
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:20
O kurcze,mam nawet taki przycisk, do tej pory nawet go nie zauważyłem nigdy XD
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:09
Nawet nie wiem do czego służy. Na mej klawie nie ma niczego takiego.
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:58
@MrTikTak: Prawy przycisk myszki w klawiszu.
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:49
To takue niepotrzebne ze na nowych klawiaturach tego niema
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:58
@tu_2000: Ja to mam na dosyć świeżej klawiaturze .-.
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:20
Przy zepsutej myszce się przydaje.
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:15
aż musiałem sprawdzić co robi
Odpisz
23 listopada 2015, 00:07
Ale ja z niego czasem używam. Czy jestem aż tak dziwny? ;-;
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:01
@elementiro: Tak.
Odpisz
21 listopada 2015, 15:11
Nie pamiętam... Miałem dużo styczności z 95 i pamiętam ten przycisk, ale zapomniałem do czego służy
Odpisz
21 listopada 2015, 15:14
Chyba do otwierania Menu Start, ale mogę się mylić.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 15:24
To klawiaturowy odpowiednik prawego przycisku myszki. przynajmniej tak działa na windows 7.
Odpisz
21 listopada 2015, 15:26
@Szymon123PL: Ah, dzięki.
Odpisz
21 listopada 2015, 15:27
@Szymon123PL: a jest odpowiednik lewego przycisku?
Odpisz
21 listopada 2015, 15:29
otwiera menu kontekstowe w systemach windows, również niektóre gry wykorzystują ten klawisz ale to rzadkość a jeśli wykorzystuje to główne dlatego że wszystkie klawisze są zajęte
Odpisz
21 listopada 2015, 16:56
enter
Odpisz
7 grudnia 2015, 20:37
Enter chyba
Odpisz