Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2017, 08:50
Lucy [*]
Odpisz
22 listopada 2015, 17:28
a connor ?
Odpisz
5 grudnia 2015, 20:43
@matiExtreme: Też się dziwię, Connor także nie miał kobiety bliskiej jego sercu (prócz matki).
Odpisz
5 grudnia 2015, 20:44
@matiExtreme: Przez całą grę nie ma żadnej wzmianki o miłości Connora do jakieś dziewczyny.
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:38
Aveline De Grandpre z Liberation.
Odpisz
12 grudnia 2015, 15:30
@matiExtreme: nie grałam w 3 więc wybacz jeśli się pomylę, ale to chyba dlatego że w animusie w 3 nie jesteśmy już desmondem
Odpisz
12 grudnia 2015, 15:35
@wilsonXcuddyXhouse: Przez całą fabułę jesteśmy Desmondem ***UWAGA SPOJLER*** ale na końcu poświęca się on by uratować ludzkość przed zagładą ze strony słońca uwalniając boginię Juno. Dopiero po tym wszystkim sterujemy Connorem ale Desmond nie żyje.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2015, 18:51
@wilsonXcuddyXhouse: Jesteśmy desmondem tylko on na koniec umiera
Odpisz
6 grudnia 2015, 09:15
desmont patrzy się w ściane bo musi znaleść fragment animusa :p
Odpisz
6 grudnia 2015, 20:21
@Foxythepirate81: desmont
Odpisz
7 grudnia 2015, 20:42
@Carl_Jonhson: no dobrze napisałem
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:09
@Foxythepirate81: Źle,piszę się Desmond
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:10
@Foxythepirate81: Źle,piszę się Desmond
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:36
@Carl_Jonhson: ale ty na 1 komentarzu napisałeś desmont :p jak co sory za orto szybko pisze
Odpisz
10 grudnia 2015, 19:28
@Foxythepirate81: To była ironia
Odpisz
6 grudnia 2015, 22:15
dlaczego zawsze jak w coś gram, wpadam na obrazek o tej grze?...
Odpisz
21 listopada 2015, 23:44
z tego co wiem to jest teoria, że Desmond miał dziecko, więc nie był do końca samotny
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:47
@coloman: Odpowiedź brzmi:
Masturbacja!
Odpisz
6 grudnia 2015, 07:46
@coloman: Adopcja
Odpisz
6 grudnia 2015, 08:18
@sylwon1234: widzę, że mamy fanów gonciarza :D
Odpisz
6 grudnia 2015, 08:27
@coloman: Nie muszę być Gonkers, żeby pisać o masturbacji. Ale lubię Beczkę. Ma całkiem zabawne filmiki.
Odpisz
5 grudnia 2015, 22:21
ale przecież on trzyma czarną murzynk3 za obcisłe cycki która trzyma kubełek KFC
#rasist
Odpisz
21 listopada 2015, 21:32
To nie jest prawda, ponieważ na 3 obrazku widać, że on kocha tę ścianę.
Odpisz
21 listopada 2015, 21:57
Ciiii!Bo się wyda *szepcze*
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:58
Emmm... to za co on ją chwyta (ściane) GDZIE KŁADZIE RĘCE?? ZBOCZUCH...
Odpisz
21 listopada 2015, 21:56
Qesmono szuka żony
Odpisz
22 listopada 2015, 17:28
@RokaiMin: biega jak szalony
Odpisz
22 listopada 2015, 18:27
@matiExtreme: nosąc w woże woły (jakie rymy :D)
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2015, 22:00
Biedny Desmond
Odpisz
21 listopada 2015, 21:59
Łączymy się z nim w bólu [*]
Odpisz