Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 maja 2017, 07:28
Yuri. Tylko yuri.
Yaoi jest złe.
Odpisz
25 listopada 2017, 15:50
@Twelvie: KU*WA DWAJ MĘŻCZYZNI?! PLUJE NA WAS! No ale... No ale dwie kobiety? Czemu nie?
Odpisz
2 grudnia 2015, 09:35
Kiedyś szukałam opowiadań o Gimperze. Kliknęłam pierwsze lepsze. Okazało się, że kliknęłam "Gimper x Jasio".
Odpisz
22 grudnia 2015, 20:21
@Sara231: Znam ten ból...
Odpisz
27 listopada 2015, 20:58
Yuri for the win!
Odpisz
24 listopada 2015, 22:54
Ale jak yuri, to nagle wszystko ok, co nie?
Facepalm combo! X2
Odpisz
24 listopada 2015, 22:56
@Janusz_Przewodnik: Dobrze prawisz.Yuri to poprostu 2 kobiety a yaoi to już pedały
Odpisz
24 listopada 2015, 22:56
@Janusz_Przewodnik: Dobrze prawisz.Yuri to poprostu 2 kobiety a yaoi to już pedały? ._.
Odpisz
24 listopada 2015, 22:57
@Janusz_Przewodnik: podwojony komentarz xD
Odpisz
24 listopada 2015, 23:07
@Ferikusu: podwójne łapki w górę :U
Odpisz
24 listopada 2015, 23:16
@Janusz_Przewodnik: C:
Odpisz
22 listopada 2015, 16:57
Keep calm and read yuri!
How about yes!?
Odpisz
Edytowano - 22 listopada 2015, 16:58
Keep calm and read tentacle!
Odpisz
22 listopada 2015, 16:59
@Rander: ;-;
Odpisz
22 listopada 2015, 17:08
@Rander: Keep calm and Yol... Toor... Shul!
Odpisz
22 listopada 2015, 20:58
Lusty Argonian Maid
Odpisz
22 listopada 2015, 21:18
@dawid00s: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 listopada 2015, 17:15
Keep calm and read hentai.
Odpisz
24 listopada 2015, 22:53
@dawid00s: chutliwa argoniańska pokojówka tak bardzo.
Odpisz
22 listopada 2015, 16:56
Ja mam 4 mangi yaoi,ktoś jeszcze się pochwali?
Odpisz
22 listopada 2015, 17:00
@Ferikusu: Ja posiadam Fabularne homo furry komiksy. xD
Odpisz
22 listopada 2015, 17:01
@Vakarian: tytuł? xD
Odpisz
22 listopada 2015, 17:03
@Ferikusu: Nie podam dla swojego bezpieczeństwa w internetach. :D
Odpisz
22 listopada 2015, 17:05
@Vakarian: Haha xD
Odpisz
23 listopada 2015, 10:37
@Vakarian:
Odpisz
23 listopada 2015, 17:04
@Ferikusu: Polecam "The Prank" autorstwa Syynxa. Też homo furry komiks. (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
Odpisz
23 listopada 2015, 17:11
@flamefrost20: Dzięki, ale skąd znasz? (nie stać mnie na lennyface)
Odpisz
23 listopada 2015, 17:19
@Ferikusu: Co będę kłamał; coś takiego, a zwłaszcza dwóch dziewczęcych facetów mnie kręci! (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
Odpisz
23 listopada 2015, 17:21
@flamefrost20: omg kocham cię ( xD) omg omg (fangirl mode on) ...(fangirl mode off)
Odpisz
23 listopada 2015, 17:30
@Ferikusu: Czyli dziewczyny kochają "pedauów" takich jak ja! (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧*:・゚✧
Odpisz
23 listopada 2015, 17:33
@flamefrost20: :33 Robimy spam xD
Odpisz
23 listopada 2015, 17:34
@Ferikusu: Yay! (´・ω・`)
Odpisz
23 listopada 2015, 17:35
@flamefrost20: Spk jesteś xD
Odpisz
23 listopada 2015, 17:41
@Ferikusu: :'3
Odpisz
23 listopada 2015, 21:56
@flamefrost20: skoro tak to polecam ci serdecznie U18chan.cośtam XD choć pewnie znasz tą strone wiec polecam,,Backstage Pass,, i,,weekend,, od zeta-haru to drugie:3 a 2 też niezła
Odpisz
23 listopada 2015, 22:24
@flamefrost20: Każda potwora znajdzie swojego amatora.
Odpisz
23 listopada 2015, 23:30
@Ferikusu: Love Stage jest spoko :T
Odpisz
24 listopada 2015, 17:59
Love stage jest ok jednak nie lubię kiedy facet podaję się za dziewczynę, jak np. W boku no pico :')
Odpisz
24 listopada 2015, 18:59
@Ferikusu: jeszcze żadnych nie mam ale planuję kupić.
Odpisz
24 listopada 2015, 22:46
Oglądałam Love stage,mam 2 pierwsze części mangi :3
Odpisz
24 listopada 2015, 18:43
Tego się nie czyta, tego też się nie ogląda!!! Każde anime, nawet najgorsze gore, ale nie hentaie, proszę ;~;
Odpisz
23 listopada 2015, 20:11
Do cholery amino i mango w którym pojawia się gejoza na dodatek ze zniewieściałymi, mężczyznami? Rak mózgu stwierdzono z przerzutami na tyłek i później to, to takie chodzi i próbuje swojego raka przelać na każdego normalnego osobnika płci męskiej wciskając mu jakieś seme uke XD. W sumie to jedyne "szalone" rzeczy którymi takie raki mogą się pochwalić, że zrobiły i są takie "dziwne/zboczone" (przynajmniej tak uważają, biedne dzieci) grube, albo z anoreksją, ach te 13 latki. A kuroshitsujius to gówno, prawie zapomniałam dodać:V.
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2015, 21:31
hmm..myślę że byłabyś seme
Odpisz
23 listopada 2015, 21:48
ten komentarz jest tak....taki, że musi być trollemXD
Odpisz
23 listopada 2015, 22:24
Ucałowałbym cię normalnie.
Odpisz
23 listopada 2015, 22:53
@taken1: .Życie, cała prawda :V, a nie troll.
Odpisz
23 listopada 2015, 23:35
Jeśli nie wiesz co to seme i uke mogę Ci to wytłumaczyć....
Odpisz
24 listopada 2015, 09:47
"amino"?
AMINO?
Odpisz
24 listopada 2015, 18:01
Twój komentarz boli w oczy.
Odpisz
24 listopada 2015, 18:32
Prawie zaczęło mnie interesować co masz do powiedzenia. Prawie. Chętnie jednak posłucham co takiego osiągnęłaś, skoro my się nie mamy czym pochwalić? :D
Odpisz
24 listopada 2015, 09:00
Chcę taką przypinke :')
Odpisz
24 listopada 2015, 14:17
@oliwia1317: A ja chcę byś zginęła. :/
Odpisz
24 listopada 2015, 17:57
@HkgStudio: Aleś ty miły :') mam prawo lubić yaoi, poza tym faktem jestem normalna, i szczerze nie obchodzi mnie zbyt twoja opinia na temat czegoś czego nie znasz.
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2015, 14:22
Yaoi to lezby. Nie pedały.
Nie pytajcie skąd wiem.
Odpisz
24 listopada 2015, 17:12
@Piotras18: To wiesz źle, bo yaoi to 2 facetów, a 2 dziewczyny to yuri.
Odpisz
24 listopada 2015, 17:29
@Piotras18: Yuri to kobiety, yaoi to homogeje
Odpisz
24 listopada 2015, 17:45
@TotalnyAnalfabeta: ufff
a już się bałem że coś pamiętam
Odpisz
24 listopada 2015, 09:55
Nie przeczytam. Jestem hetero ._.
Odpisz
23 listopada 2015, 20:28
Moja koleżanka czyta takie "lektury". Raz spojrzałem na scenę seksualnych tortur i to było za wiele dla mojego mózgu.
Odpisz
23 listopada 2015, 23:44
@Wezyr: Łącze się w bólu ;___;
Odpisz
23 listopada 2015, 22:27
Co to kuźwa w ogóle robi na głównej, ja rozumiem, że to przeciw jałoi, ale no ku*wa.
Odpisz
23 listopada 2015, 22:58
@FD_God: Adekwatny obrazek do sytuacji raz:
Odpisz
23 listopada 2015, 21:16
Uwaga! Proces usuwania pamięci, w celu nie kuszenia ciekawością: co to jest?.. Zakończono.
Odpisz
23 listopada 2015, 20:52
NOPE.
Odpisz