Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Twelvie

Edytowano - 22 maja 2017, 07:28

Yuri. Tylko yuri.






Yaoi jest złe.

Avatar
Konto usunięte

25 listopada 2017, 15:50

@Twelvie: KU*WA DWAJ MĘŻCZYZNI?! PLUJE NA WAS! No ale... No ale dwie kobiety? Czemu nie?

Avatar Sara231

2 grudnia 2015, 09:35

Kiedyś szukałam opowiadań o Gimperze. Kliknęłam pierwsze lepsze. Okazało się, że kliknęłam "Gimper x Jasio".

Avatar Lillly

22 grudnia 2015, 20:21

@Sara231: Znam ten ból...

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 20:58

Yuri for the win!

Avatar Janusz_Przewodnik

24 listopada 2015, 22:54

Ale jak yuri, to nagle wszystko ok, co nie?
Facepalm combo! X2

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Janusz_Przewodnik

24 listopada 2015, 23:07

@Ferikusu: podwójne łapki w górę :U

Avatar Ferikusu

24 listopada 2015, 23:16

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2015, 16:57

Keep calm and read yuri!

How about yes!?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar TotalnyAnalfabeta

24 listopada 2015, 17:15

Keep calm and read hentai.

Avatar Janusz_Przewodnik

24 listopada 2015, 22:53

@dawid00s: chutliwa argoniańska pokojówka tak bardzo.

Avatar Ferikusu

22 listopada 2015, 16:56

Ja mam 4 mangi yaoi,ktoś jeszcze się pochwali?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar TheVellox46

24 listopada 2015, 18:59

@Ferikusu: jeszcze żadnych nie mam ale planuję kupić.

Avatar Ferikusu

24 listopada 2015, 22:46

Oglądałam Love stage,mam 2 pierwsze części mangi :3

Avatar baDDream

24 listopada 2015, 18:43

Tego się nie czyta, tego też się nie ogląda!!! Każde anime, nawet najgorsze gore, ale nie hentaie, proszę ;~;

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 20:11

Do cholery amino i mango w którym pojawia się gejoza na dodatek ze zniewieściałymi, mężczyznami? Rak mózgu stwierdzono z przerzutami na tyłek i później to, to takie chodzi i próbuje swojego raka przelać na każdego normalnego osobnika płci męskiej wciskając mu jakieś seme uke XD. W sumie to jedyne "szalone" rzeczy którymi takie raki mogą się pochwalić, że zrobiły i są takie "dziwne/zboczone" (przynajmniej tak uważają, biedne dzieci) grube, albo z anoreksją, ach te 13 latki. A kuroshitsujius to gówno, prawie zapomniałam dodać:V.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar oliwia1317

24 listopada 2015, 18:01

Twój komentarz boli w oczy.

Avatar zbagien

24 listopada 2015, 18:32

Prawie zaczęło mnie interesować co masz do powiedzenia. Prawie. Chętnie jednak posłucham co takiego osiągnęłaś, skoro my się nie mamy czym pochwalić? :D

Avatar oliwia1317

24 listopada 2015, 09:00

Chcę taką przypinke :')

Avatar HkgStudio

24 listopada 2015, 14:17

@oliwia1317: A ja chcę byś zginęła. :/

Avatar oliwia1317

24 listopada 2015, 17:57

@HkgStudio: Aleś ty miły :') mam prawo lubić yaoi, poza tym faktem jestem normalna, i szczerze nie obchodzi mnie zbyt twoja opinia na temat czegoś czego nie znasz.

Avatar Piotras18

Edytowano - 24 listopada 2015, 14:22

Yaoi to lezby. Nie pedały.
Nie pytajcie skąd wiem.

Avatar TotalnyAnalfabeta

24 listopada 2015, 17:12

@Piotras18: To wiesz źle, bo yaoi to 2 facetów, a 2 dziewczyny to yuri.

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2015, 17:29

@Piotras18: Yuri to kobiety, yaoi to homogeje

Avatar Piotras18

24 listopada 2015, 17:45

@TotalnyAnalfabeta: ufff
a już się bałem że coś pamiętam

Avatar DanateDMC

24 listopada 2015, 09:55

Nie przeczytam. Jestem hetero ._.

Avatar Wezyr

23 listopada 2015, 20:28

Moja koleżanka czyta takie "lektury". Raz spojrzałem na scenę seksualnych tortur i to było za wiele dla mojego mózgu.

Avatar Moon_Knight

23 listopada 2015, 23:44

@Wezyr: Łącze się w bólu ;___;

Avatar FD_God

23 listopada 2015, 22:27

Co to kuźwa w ogóle robi na głównej, ja rozumiem, że to przeciw jałoi, ale no ku*wa.

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 22:58

@FD_God: Adekwatny obrazek do sytuacji raz:

Avatar KingsMax

23 listopada 2015, 21:16

Uwaga! Proces usuwania pamięci, w celu nie kuszenia ciekawością: co to jest?.. Zakończono.

Avatar Plague_Doctor

23 listopada 2015, 20:52

NOPE.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To się nie może nie udać

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka