Jego żona to sprytna babka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2018, 04:36
tlumaczyc... co tak nie umiecie polskiego?
Odpisz
23 listopada 2015, 18:06
Świetne.
Odpisz
24 listopada 2015, 20:15
@MokryAdam: czemu jesteś "mokry"? ( ͡O ͜ʖ ͡O)
Odpisz
24 listopada 2015, 20:39
@CedrikDiggory: Bo się zmoczył.
Odpisz
24 listopada 2015, 20:45
@DeadExtreme: bo zamoczył ( ͡pʖ ͡P)
Odpisz
24 listopada 2015, 21:11
@CedrikDiggory: à cb niie zabił voldemorek?
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2015, 21:25
@DeadExtreme: Ty ku*wa gnoju.
Odpisz
24 listopada 2015, 21:51
@MokryAdam: Miło mi.
Odpisz
25 listopada 2015, 18:47
@Leenkaaq: ._.
Odpisz
25 listopada 2015, 05:05
"FINALLY MOTHER FUCKER"? Jigsaw nie był wulgarny. To ma tyle wspólnego z grą Jigsawa ile religia ma wspólnego z polityką.
Odpisz
25 listopada 2015, 13:47
a kto mówi że to gra jigsawa ? tekst wanna play a game ? jest pytaniem czy chcesz zagrać w grę ? nie musi odrazu gra jigsawa
Odpisz
22 lutego 2017, 09:50
aha ok
Odpisz
25 listopada 2015, 07:12
Nie wiem co to jest to czarne na pierszym obrazku (nóż? skarpetka?), ale, o ile jest się telefonie, jak się zjeżdża na dół, to zostawia za sobą taki fajny, czerwony cień.
Odpisz
25 listopada 2015, 01:04
Ja bym zrobił rewanż z pierścionkiem zaręczynowym
Odpisz
23 listopada 2015, 21:28
Czyli jego zona nazywa go matko jebca?
Odpisz
23 listopada 2015, 19:31
Dlatego bardziej opłaca się kupować gry w wersji cyfrowej. .-.
Odpisz
23 listopada 2015, 18:09
Wszyscy jarają się Fallot'em 4, a ja tu siedzę i marzę o laptopie żeby zagrać w simsy 4 ;-;
Odpisz
23 listopada 2015, 18:17
Mam podobnie. Laptop zalany i marzę żeby wkońcu go wysłać i zagrać w simsy 3
Odpisz
23 listopada 2015, 19:43
Kup se raz komputer w sumie wydasz mniej ulepszając komputer kupując tylko kilka razy najnowsze karty graficzne i procesory niz ciagle kupujac nowego laptopa.
Odpisz
24 listopada 2015, 19:24
Simsy 4 sa slabe, nie polecam. Interfejs zniszczony, brak humoru poprzednikow, malo rozbudowane. DLC, DLC, DLC, Aktualizacja, DLC, Dodatek- kup to wszystko by uzyskac basen i male dzieci!
Odpisz
24 listopada 2015, 19:58
hejty lecom.łap strzałkę na pocieszenie
Odpisz
24 listopada 2015, 20:24
Naprawdę nie polecam TS4, nie dość, że mniej rzeczy niż w TS3 to jeszcze za dużo DLC i jakiś tam pakietów akcesoriów. Jak w przypadku innych gier od EA jest w miarę dobrze, tak dają DLC i inne gówna, że ludzie na to mocniej nie zwracają uwagi mimo, że ich jest sporo. W TS4 EA dobrze wiedziało, że nie musi się ograniczać, że może dać Maxisowi możliwość zrobienia tylu DLC żeby jak najwięcej zarobić bo rodzice i tak wydadzą hajs na dodatki które chcą dzieci.
Odpisz
24 listopada 2015, 20:41
To lepiej kupię sobie normalnego PC i zagram w Fallout'a 4 :D
Odpisz
24 listopada 2015, 20:46
Świetny pomysł. :D Mi Fallout 4 nie pójdzie, a dosyć niedawno zmieniałem kompa, a właściwie laptopa.-.
Odpisz
24 listopada 2015, 22:56
Moja karta graficzna nie spełnia nawet wymagań minimalnych a Fallout 4 chodzi mi w 40-60 FPS na średnich. Medżik XD
Odpisz
24 listopada 2015, 23:39
@AresXX22: Ale ty masz kartę graficzną a nie NVidia GeForce GT 720m. I pewnie masz coś lepszego niż Intel Core i5 taktowanie jeśli się nie mylę 2,6 cztery rdzenie ma. :v I mam 8gb ramu z czego 6,91 działa.
Odpisz
25 listopada 2015, 13:17
Moja karta to GT 560 Ti, procesor AMD 4,2 GHz 8 GB ramu. Płyta główna to Gigabyte G1 Killer. Chodzi płynnie czasem są nieznaczne spadki.
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2015, 15:18
@AresXX22: Masz lepszy sprzęt
Odpisz
23 listopada 2015, 18:09
Dobre...
Odpisz