Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Ostry ten sędzia
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2017, 13:14
jak ten orzeł pięknie wyszedł na tej fotce
Odpisz
24 listopada 2015, 14:41
Skąd wziąść orła? Szukam kupca
Odpisz
28 sierpnia 2017, 13:09
@Frutti56: wziąć*
Odpisz
23 listopada 2015, 17:37
Czyli pani z obrazka lubi duże ptaki? ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Odpisz
23 listopada 2015, 20:32
@Darwineek: ( ͡O ͜ʖ ͡O)
Odpisz
24 listopada 2015, 10:06
@Darwineek: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:14
@Darwineek: Mój by jej się w takim razie spodobał.
Odpisz
14 stycznia 2016, 18:19
Moje hobby to to po lewej.
Odpisz
24 listopada 2015, 16:23
Ten "gołomb" z ciałem orła i głową orła ma większe powodzenie niż wszyscy tu zgromadzeni i ja XD.
P.S dla GrammarNazi "gołomb" napisałem specjalnie.
Odpisz
23 listopada 2015, 17:55
Wszyscy mówią, że za**bista laska, a dla mnie jest brzydka. :/ Coś ze mno nie tak?
Odpisz
23 listopada 2015, 18:27
@monho25: tag
Odpisz
23 listopada 2015, 19:57
@monho25: You are gay
Odpisz
23 listopada 2015, 20:31
@monho25: hah, gayyy
Odpisz
23 listopada 2015, 21:03
@monho25: Jesteś jak ja - wolisz naturalnie piękne dziewczyny, które nie wystawiają cycków na wierzch. Niestety dziś trudno o takie, bo nawet te z natury ładne nakładają tapetę...
Odpisz
23 listopada 2015, 21:34
@RoundHere: Gdzie ty widzisz że ona ma cycki na wierzchu...
Odpisz
23 listopada 2015, 21:42
@panther500: Cycki spoko xd Mi się twarz nie podoba :/
Odpisz
23 listopada 2015, 21:45
@monho25: To było do roubdhere ale to rak tylko btw. No mi się jej twarz aż tak nie podoba ze względu na za mocne podkreślenie oczu. Może o to ci chodzi.
Odpisz
23 listopada 2015, 21:48
@panther500: Dokładnie
Odpisz
23 listopada 2015, 22:07
@monho25: roundhere* tak* nienawidzę autokorekty....
Odpisz
23 listopada 2015, 22:19
@panther500: I know that feel bro...
Odpisz
23 listopada 2015, 22:21
@monho25: Tag.
Odpisz
24 listopada 2015, 07:18
@monho25: jesteś snape! Ty kochasz tylko Lilly!
Odpisz
24 listopada 2015, 07:31
@mrofpower: Mały odskok nie zaszkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 listopada 2015, 23:05
zazdoszczę tej pani jastrzębia. pewnie dużo kosztował. a co powiedzieć o rękawicach ochronnych. na prawdę zazdrosztę pani sokolnictwa.
Odpisz
24 listopada 2015, 07:17
@SzalonaTruskawka: mój sąsiad kupił za małą sumę i orła i rękawiczki więc..... (Nie wnikajmy skąd on to ma...)
Odpisz
23 listopada 2015, 21:53
majestatyczne...
Odpisz
23 listopada 2015, 21:51
granie rysowanie
Odpisz
23 listopada 2015, 21:19
Ale chociaż ładna jest
Odpisz
23 listopada 2015, 21:16
"obrazek dziewczynki z sową" jestem mobilnie
Odpisz
23 listopada 2015, 20:31
sowy
Odpisz
23 listopada 2015, 19:58
Bardziej by pasowało :
A ty nadal sam?
Odpisz
23 listopada 2015, 19:08
anorektyczka !!!
Odpisz
23 listopada 2015, 19:20
@urkiso123: umm wiesz kto to anorektyk?
Odpisz
23 listopada 2015, 19:00
mhmmmm.... sory co? Podziwiałem te... ekhem... piłki lekarskie
Odpisz