Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2015, 08:25
Ale mocne! Ostatnio tak się iśmiałem jak widziałem twoją matkę
(Nie ma to jak hejcik o poranku)
Odpisz
24 listopada 2015, 21:12
Myślałam, że to chodzi o flagę Francji... Ale jednak nie.
Odpisz
24 listopada 2015, 18:25
Hahaha! Ostatni raz tak się śmiałem, jak paczkę gwoździ otwierałem.
Odpisz
24 listopada 2015, 17:56
Thug Life
Odpisz
24 listopada 2015, 15:39
było tylko z innym podpisem
Odpisz
24 listopada 2015, 12:03
dziewczyna wlewa pepsi do szklanki coli o boże takie ryzyko że zaraz bomba nuklearna wybuchnie
Odpisz
24 listopada 2015, 15:29
@Mr_Manster: Nie bomba nuklearna
Nie słyszałeś lehendy o colowym bogu?
Jeśli wlejesz pepsi do szklanki od coca-coli przybędzie colowy bóg i umrzesz na stole operacyjnym
Odpisz
24 listopada 2015, 15:30
Legendy*
Odpisz
24 listopada 2015, 15:17
Dobry żart szkoda że słaby
Odpisz
24 listopada 2015, 14:51
ale to było dobre!! dawno się tak nie uśmiałem...
Odpisz
24 listopada 2015, 11:31
Takiej butelki pepsi to ja od dawna nie widziałem, to chyba stary obrazek.
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2015, 12:51
@TheGreatcat: to polecam pójść do sklepu
Odpisz
24 listopada 2015, 14:21
I dokładnie tak wyglądają WSZYSTKIE obecne butelki Pepsi:
Odpisz
24 listopada 2015, 14:41
@TheGreatcat: to u ciebie są jakieś biedne sklepy
Odpisz
24 listopada 2015, 13:00
A skąd pewność, że to dziewczyna?
Jeśli ktoś wlewa pepsi do szklanki od coca-coli, to równie dobrze może sobie malować paznokcie będąc facetem...
Odpisz
24 listopada 2015, 13:58
@Mijak: Widać że to kobieta. Porównaj palce kobiety i mężczyzny
Odpisz
24 listopada 2015, 11:17
było podobny lol
Odpisz
24 listopada 2015, 11:09
Oklepane i chyba był już podobny obrazek
Odpisz
24 listopada 2015, 11:04
Dobre :)
Odpisz