Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pieszel101

5 stycznia 2016, 18:14

np betoniarkami xD

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2015, 23:05

Gdyby księżniczki disneya były lenny face'ami (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar KattyVixxKittyVika

23 listopada 2015, 23:10

Ja nawet tego nierozumiem

Avatar pan_hejter

26 listopada 2015, 16:04

@KattyVixxKittyVika: *nie rozumiem

Avatar KattyVixxKittyVika

26 listopada 2015, 20:29

@pan_hejter: Błond celowy

Avatar pan_hejter

26 listopada 2015, 21:46

@KattyVixxKittyVika: wytłumacz mi dlaczego?

Avatar KattyVixxKittyVika

27 listopada 2015, 13:27

@pan_hejter: Bo to wolny krai

Avatar Janusz_Przewodnik

27 listopada 2015, 00:48

Nie rozumiem....

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2015, 07:19

Ja nie używam śmietany codziennie :V (njy smiszny żort)

Avatar BrutAlDubsteP1

26 listopada 2015, 20:27

!

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2015, 20:37

@BrutAlDubsteP1: Czy ty mnie prześladujesz? ;-;

Avatar BrutAlDubsteP1

26 listopada 2015, 20:51

join to anonymous

Avatar SetAbominae

26 listopada 2015, 22:29

@BrutAlDubsteP1: Moge podać banalny powód dla którego wiadomo że nie jesteś Anonem. Oni zrzeszają głównie inteligencje, a statystycznie 0,0000000000% ludzi słuchających dubstepu jest inteligentna

Avatar YFYDB

26 listopada 2015, 21:03

Przynajmniej się do czegoś te księżniczki przydały...

Avatar MasterChleb

24 listopada 2015, 15:28

Gdyby księżniczki były myślnikami:
-------

Avatar Kasiuula

24 listopada 2015, 17:46

@MasterChleb: gdyby księżniczki były wykrzyknikami
!!!!!!!!

Avatar julka1280

Edytowano - 26 listopada 2015, 17:12

@Kasiuula: gdyby księżniczki były ninja
.

Avatar gulpin

26 listopada 2015, 16:56

to wszystko zaczęło się ode mnie i obrazka o machinach oblężniczych
widziałem tylko że dwa bezmózgi wrzuciły dwa obrazki, było ich potem więcej?

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2015, 16:19

OH OH OOOOOOOOOOOOOOOOH

Avatar HADES700

24 listopada 2015, 16:13

Caaaaaaaaaaassss!

Avatar BrutAlDubsteP1

26 listopada 2015, 16:09

@HADES700: $$

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 22:23

Gdyby księżniczki były krzesłem

Avatar polandball1

23 listopada 2015, 22:24

Ciekawe która by była obrotowym.

Avatar Rander

23 listopada 2015, 22:30

@polandball1: Mnie bardziej interesuje która była by taboretem.

Avatar polandball1

23 listopada 2015, 22:30

@Rander: Ta niska.

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 22:40

@polandball1: Myślałem, że ta bez oparcia *ba dum tss*

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2015, 12:09

ciekawe, która byłaby szkolnym

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2015, 12:10

w sensie że małym, twardym i niewygodnym

Avatar Windows_10

24 listopada 2015, 07:20

to niżej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Ostry ten sędzia

Mało znany szczegół

Rel

Fajnie że odpowiedzieli

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka