Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Ostry ten sędzia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2015, 17:18
sinus 3,14? nie rozumiem
Odpisz
7 lutego 2018, 18:14
Jeżeli nie jest podawana jednostka, to chodzi o radiany (rad), a π radianów to 180 stopni. sin(180°) = 0
Odpisz
7 lutego 2018, 21:37
@Kerbal: dzięki ci dobry człowieku za dawkę wiedzy
Odpisz
24 listopada 2015, 16:33
darcus?!
Odpisz
24 listopada 2015, 20:16
@TheBDQJP: NIE! TO KŁAMSTWO! OSZCZERSTWO! HAŃBA! OSZUSTWO!
Odpisz
25 listopada 2015, 16:11
@darcus: Och, nie wstydź się swoich uczuć.
Odpisz
25 listopada 2015, 16:20
@darcus: Darcus potwierdzony jako Tsundere.
Odpisz
25 listopada 2015, 16:42
@Myszkapl: Jak mam się wstydzić czegoś, czego nie mam? ._.
Odpisz
25 listopada 2015, 16:44
@darcus: A głód?
Odpisz
25 listopada 2015, 16:46
@TheTemplar: Głód to odczucie, nie uczucie. Niby niewielka różnica, ale jednak różnica.
Odpisz
25 listopada 2015, 16:48
@darcus: A nienawiść?
Odpisz
25 listopada 2015, 16:52
@TheTemplar: No... Dobra, masz mnie ;-;
Odpisz
25 listopada 2015, 16:59
@darcus: W dodatku wiem jak sprawić byś ją poczuł...
Odpisz
25 listopada 2015, 18:00
@TheTemplar: Nawet nie próbuj...
Odpisz
25 listopada 2015, 18:21
@darcus: Piłem z twojego kubka...
Odpisz
25 listopada 2015, 18:22
@TheTemplar: Nie używam kubków.
Odpisz
25 listopada 2015, 18:27
@darcus: Kłamiesz.
Odpisz
25 listopada 2015, 18:30
@TheTemplar: Nieee.
Odpisz
25 listopada 2015, 18:56
@darcus: Taaak.
Odpisz
25 listopada 2015, 18:59
@TheTemplar: O, nie!
Odpisz
25 listopada 2015, 19:37
@TheTemplar: Piłem z twojej butelki.
Odpisz
25 listopada 2015, 20:21
@erykhim44: Fajnie, weź moje zarazki...
Odpisz
25 listopada 2015, 20:28
@TheTemplar: Weź MOJE zarazki. Od teraz moja butelka.
Odpisz
25 listopada 2015, 20:35
@erykhim44: Spoko, nie będę z niej pił... ty suko.
Odpisz
25 listopada 2015, 22:09
@FreezyPop: Prędzej Yandere, ale co ja tam wiem.. ;-;
Odpisz
24 listopada 2015, 16:02
Sin pi -.-
Odpisz
25 listopada 2015, 19:37
Notic mi sinpi (Brokin littir)
Odpisz
25 listopada 2015, 17:45
notice me, sinus pi
Odpisz
25 listopada 2015, 16:05
Darcus plz staph ;-;
Odpisz
25 listopada 2015, 16:52
@MasterChleb: TO NIE JA! WROBILI MNIE! ZGŁASZAM TO DO PROKURATURY!
Odpisz
25 listopada 2015, 16:53
@darcus: To ty żyjesz? :0
Odpisz
25 listopada 2015, 16:54
@darcus: Nie chodzi mi o Einsteina tylko o ciebie xD
Odpisz
25 listopada 2015, 16:54
Ledwo, ale jednak żyję.
Odpisz
24 listopada 2015, 18:02
Daje 5 za ten ryj
Odpisz
25 listopada 2015, 16:00
@pandasz: Ryj to ma swinia. On ma twarz.
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2015, 17:35
@ragnarok5255: no to okej ale pisałem jak się śmiałem
Odpisz
25 listopada 2015, 19:44
@pandasz: To pisz jak sie nie smiejesz.
Odpisz
24 listopada 2015, 16:36
Było, sam dodawałem.
Odpisz