Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

11 marca 2017, 14:20

Ehhh czemu to jest kobieta? na początku myślałem że to może być monako albo indonezja ale polska jako kobieta? to nie pasuje do poland balla .-.

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2015, 22:27

A-a-ale ja jestem dziewczyną!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2016, 15:23

@kamil10201: kekekekekekekekek

Avatar KacperUE

19 sierpnia 2016, 15:25

ekhem

Avatar hejtojaoliwia

30 stycznia 2016, 16:38

To węgry!

Avatar arceus1

9 grudnia 2015, 20:56

tak bardzo włochy

Avatar kubek2007

23 grudnia 2015, 17:39

@arceus1: jakie włochy

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2015, 01:24

RussiaBall ma bardzo ładny charakter pisma.

Avatar KacperUE

29 listopada 2015, 08:16

taki ładny że explorer nie odpowiada

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2015, 20:25

@KacperUE: dokłAdnie

Avatar KacperUE

30 listopada 2015, 08:46

:D

Avatar Szymon2727

28 listopada 2015, 22:49

Nareszcie Polska została poprawnie narysowana - a nie jakiś tam Polek czy inne jej męskie odmiany.

Avatar KacperUE

29 listopada 2015, 08:18

@Szymon2727: co ty mi sugerujesz że Polska to dziewczyna?to przecież jest siostra Polski

Avatar Szymon2727

29 listopada 2015, 16:00

@KacperUE: Nom.
Ta Polska.
Nie ten Polska.

Avatar KacperUE

29 listopada 2015, 16:52

@Szymon2727: ale w Ballach jest Brat i Siostra

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2015, 14:23

Still better love story than Twilight

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2015, 16:56

Lepsza historia miłosna niż 50 twarzy Gray czy Zmierzch!

Avatar Szymon2727

28 listopada 2015, 23:06

Razem wziętych.

Avatar
RhobarIII

28 listopada 2015, 22:45

Nie wiem jak wy, ale mnie już zaczyna nudzić to "Polak, Węgier-dwa bratanki".

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2015, 21:35

^^ Lepsze od Zmierzchu!

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2015, 21:11

Aww <3

Avatar seryjnasracz

24 listopada 2015, 20:37

I tak lepsza historia miłosna niż w zmierzchu.

Avatar RoundHere

24 listopada 2015, 19:05

Still better love story, than Twilight.

Avatar Boberek00

24 listopada 2015, 17:57

Wall sie rusiaball

Avatar Szeptol02

24 listopada 2015, 17:49

*płacze, bo jest empatyczną pi**ą*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Znak czasów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Mało znany szczegół

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka