Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Znak czasów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2017, 14:20
Ehhh czemu to jest kobieta? na początku myślałem że to może być monako albo indonezja ale polska jako kobieta? to nie pasuje do poland balla .-.
Odpisz
28 listopada 2015, 22:27
A-a-ale ja jestem dziewczyną!
Odpisz
30 listopada 2015, 01:25
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 listopada 2015, 07:03
@NorthKoreaBall: Nie, nie idę w twoje ślady ;_,
Odpisz
30 listopada 2015, 08:47
Germany...
Odpisz
30 listopada 2015, 16:25
@NorthKoreaBall: a czemuż to( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 lutego 2016, 08:27
Armia Lenny Face'ów Nadchodzi z jeja.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 sierpnia 2016, 15:00
Odpisz
19 sierpnia 2016, 15:03
A ja chłopcem.....
Odpisz
19 sierpnia 2016, 15:23
@kamil10201: kekekekekekekekek
Odpisz
19 sierpnia 2016, 15:25
ekhem
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:38
To węgry!
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:56
tak bardzo włochy
Odpisz
23 grudnia 2015, 17:39
@arceus1: jakie włochy
Odpisz
29 listopada 2015, 01:24
RussiaBall ma bardzo ładny charakter pisma.
Odpisz
29 listopada 2015, 08:16
taki ładny że explorer nie odpowiada
Odpisz
29 listopada 2015, 20:25
@KacperUE: dokłAdnie
Odpisz
30 listopada 2015, 08:46
:D
Odpisz
28 listopada 2015, 22:49
Nareszcie Polska została poprawnie narysowana - a nie jakiś tam Polek czy inne jej męskie odmiany.
Odpisz
29 listopada 2015, 08:18
@Szymon2727: co ty mi sugerujesz że Polska to dziewczyna?to przecież jest siostra Polski
Odpisz
29 listopada 2015, 16:00
@KacperUE: Nom.
Ta Polska.
Nie ten Polska.
Odpisz
29 listopada 2015, 16:52
@Szymon2727: ale w Ballach jest Brat i Siostra
Odpisz
29 listopada 2015, 14:23
Still better love story than Twilight
Odpisz
24 listopada 2015, 16:56
Lepsza historia miłosna niż 50 twarzy Gray czy Zmierzch!
Odpisz
28 listopada 2015, 23:06
Razem wziętych.
Odpisz
28 listopada 2015, 22:45
Nie wiem jak wy, ale mnie już zaczyna nudzić to "Polak, Węgier-dwa bratanki".
Odpisz
28 listopada 2015, 21:35
^^ Lepsze od Zmierzchu!
Odpisz
28 listopada 2015, 21:11
Aww <3
Odpisz
24 listopada 2015, 20:37
I tak lepsza historia miłosna niż w zmierzchu.
Odpisz
24 listopada 2015, 19:05
Still better love story, than Twilight.
Odpisz
24 listopada 2015, 17:57
Wall sie rusiaball
Odpisz
24 listopada 2015, 17:49
*płacze, bo jest empatyczną pi**ą*
Odpisz