Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XpvaxpV

1 marca 2021, 20:51

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2020, 00:57

Ok boomer

Avatar Sniegstopnialy6

15 maja 2020, 13:50

+1

Avatar loginloginlogin

8 czerwca 2020, 23:35

Jeszcze ten tytuł

Avatar Sniegstopnialy6

9 czerwca 2020, 09:44

@loginloginlogin: ej a jeśli oni chcą przeczytać ebooka którego nie ma jeszcze wydrukowane ale jest udostępniony

Avatar noszkurnawszystkozajete

25 listopada 2015, 22:20

KSIĄŻKI ZA DARMO
NIEMOŻLIWE

Avatar koniecnazw

3 lipca 2019, 22:47

Avatar lolipop10

Edytowano - 24 listopada 2015, 20:05

Ja poszedłbym po darmową książkę. c\_/
*Niepotrzebny kubek na HEJTY.*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar lolipop10

27 listopada 2015, 08:37

@ToJeAmelinium: Dobrze słyszałeś.

Avatar koniecnazw

3 lipca 2019, 22:46

@ToJeAmelinium: ekhemBIBLIOTEKA

Avatar pospolityruch

3 czerwca 2019, 18:27

Zamknijcie w końcu dupy wywyszszanie książek nie ma żadnego sensu i nie czyni was od razu mądrzejszymi to po prostu rozrywka jak wszystko inne !!!

Avatar SongManka510

8 czerwca 2019, 22:52

@pospolityruch: wywySZszanie?

Avatar pospolityruch

9 czerwca 2019, 21:28

@SongManka510: nie umiałem tego napisać a w autokorekcie tego nie miałem

Avatar SongManka510

9 czerwca 2019, 21:46

@pospolityruch: ok ^w^

Avatar PlaceK252

24 października 2016, 19:28

Moim zdaniem dobra książka jest o wiele lepsza od darmowegi wi-fi

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2018, 18:04

@PlaceK252: Mówiłeś to już 4 razy

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2016, 11:57

To proste! Nikogo tam nie ma , bo ja zabrałam wszystkie książki!

Avatar ZajumaliMiNick

16 czerwca 2017, 12:42

A ja pomogłam.

Avatar PlaceK252

24 października 2016, 19:28

Moim zdaniem dobra książka jest o wiele lepsza od darmowegi wi-fi

Avatar PlaceK252

24 października 2016, 19:28

Moim zdaniem dobra książka jest o wiele lepsza od darmowegi wi-fi

Avatar PlaceK252

24 października 2016, 19:27

Moim zdaniem dobra książka jest o wiele lepsza od darmowegi wi-fi

Avatar Pronax

Edytowano - 25 listopada 2015, 21:25

Większość ludzi ze smartfonem, ma transmisję danych

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2015, 22:01

O wiele lepsze dla mnie są książki .A i czy tylko ja mogę żyć bez internetu i komórek ?

Avatar happymemery

25 listopada 2015, 18:09

Tak

Avatar predator24

25 listopada 2015, 19:52

nie

Avatar erykhim44

25 listopada 2015, 20:09

Nie. Komórki są bardzo ważne w organiźmie człowieka.

Avatar pandasz

25 listopada 2015, 17:39

Poszedłbym do biblioteki bo bym miał zasięg

Avatar
Lunia21

25 listopada 2015, 17:29

Ja bym poszła do księgarni.

Avatar DaughterOfPosejdon

25 listopada 2015, 16:47

Ja bym poszła po książki i wzięłabym wszystkie xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Lekko nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Tymi się chodzi

Nie idź!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka