Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Tymi się chodzi
Nie idź!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2021, 20:51
Odpisz
17 lutego 2020, 00:57
Ok boomer
Odpisz
15 maja 2020, 13:50
+1
Odpisz
8 czerwca 2020, 23:35
Jeszcze ten tytuł
Odpisz
9 czerwca 2020, 09:44
@loginloginlogin: ej a jeśli oni chcą przeczytać ebooka którego nie ma jeszcze wydrukowane ale jest udostępniony
Odpisz
25 listopada 2015, 22:20
KSIĄŻKI ZA DARMO
NIEMOŻLIWE
Odpisz
3 lipca 2019, 22:47
@noszkurnawszystkozajete: Biblioteka
Odpisz
Edytowano - 24 listopada 2015, 20:05
Ja poszedłbym po darmową książkę. c\_/
*Niepotrzebny kubek na HEJTY.*
Odpisz
24 listopada 2015, 20:22
@lolipop10: raczej POTRZEBNY
Odpisz
24 listopada 2015, 20:23
@lolipop10: Ta chyba po ulotkę
w tych czasach nie ma darmowych książek
Odpisz
26 listopada 2015, 18:53
@ToJeAmelinium: Na dworcu autobusowym jest ich mnóstwo na półce.
Odpisz
26 listopada 2015, 19:00
@lolipop10: ulotek?
Odpisz
26 listopada 2015, 19:34
@ToJeAmelinium: Książek ;)
Odpisz
26 listopada 2015, 19:42
@lolipop10: słyszałem że można używane tam dawać i się wymieniać z kimś
Odpisz
27 listopada 2015, 08:37
@ToJeAmelinium: Dobrze słyszałeś.
Odpisz
3 lipca 2019, 22:46
@ToJeAmelinium: ekhemBIBLIOTEKA
Odpisz
3 czerwca 2019, 18:27
Zamknijcie w końcu dupy wywyszszanie książek nie ma żadnego sensu i nie czyni was od razu mądrzejszymi to po prostu rozrywka jak wszystko inne !!!
Odpisz
8 czerwca 2019, 22:52
@pospolityruch: wywySZszanie?
Odpisz
9 czerwca 2019, 21:28
@SongManka510: nie umiałem tego napisać a w autokorekcie tego nie miałem
Odpisz
9 czerwca 2019, 21:46
@pospolityruch: ok ^w^
Odpisz
24 października 2016, 19:28
Moim zdaniem dobra książka jest o wiele lepsza od darmowegi wi-fi
Odpisz
3 stycznia 2018, 18:04
@PlaceK252: Mówiłeś to już 4 razy
Odpisz
31 sierpnia 2016, 11:57
To proste! Nikogo tam nie ma , bo ja zabrałam wszystkie książki!
Odpisz
16 czerwca 2017, 12:42
A ja pomogłam.
Odpisz
24 października 2016, 19:28
Moim zdaniem dobra książka jest o wiele lepsza od darmowegi wi-fi
Odpisz
24 października 2016, 19:28
Moim zdaniem dobra książka jest o wiele lepsza od darmowegi wi-fi
Odpisz
24 października 2016, 19:27
Moim zdaniem dobra książka jest o wiele lepsza od darmowegi wi-fi
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2015, 21:25
Większość ludzi ze smartfonem, ma transmisję danych
Odpisz
24 listopada 2015, 22:01
O wiele lepsze dla mnie są książki .A i czy tylko ja mogę żyć bez internetu i komórek ?
Odpisz
25 listopada 2015, 18:09
Tak
Odpisz
25 listopada 2015, 19:52
nie
Odpisz
25 listopada 2015, 20:09
Nie. Komórki są bardzo ważne w organiźmie człowieka.
Odpisz
25 listopada 2015, 17:39
Poszedłbym do biblioteki bo bym miał zasięg
Odpisz
25 listopada 2015, 17:29
Ja bym poszła do księgarni.
Odpisz
25 listopada 2015, 16:47
Ja bym poszła po książki i wzięłabym wszystkie xD
Odpisz