Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

7 lutego 2022, 22:24

To nie dobrze

Avatar Faster1611

20 czerwca 2012, 13:57

niezly paradoks

Avatar REX2000

11 kwietnia 2012, 21:03

zrobiony w notatniku ja tak umiem

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2012, 00:45

@REX2000: Obawiam się, że nie. ja miałem to samo.

Avatar
Konto usunięte

5 września 2011, 19:37

I w tym momencie człowieka kur*ica trafia.

Avatar jungleman233

6 sierpnia 2011, 16:39

misja windowsa to doprowadzienie nas do szewskiej pasji

Avatar evelca

4 czerwca 2011, 19:12

Niezłe. 5/5

Avatar Sylvi

19 kwietnia 2011, 21:07

Bo Windows bez błędów to jak ser bez dziur xD

Może i fake, ale nie raz się na 98/95/XP spotkałem z "debilnymi" błędami. Cudem w Win7 jest ich mniej i są mniej zauważalne.

Hehe stare dobre czasy, gdy pasek instalacji pokazywał 120% i szło dalej ;]

5/5

Avatar Spyro01

12 stycznia 2011, 08:44

zrobione. Wystarczy wejść na taką stronkę i tam se robisz. ja też tam robie.

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2009, 17:12

suchar

Avatar cubix

17 czerwca 2009, 12:55

wypowiadać się już nie trzeba, ktoś to już zrobił.
Od razu widać kto potrafi zrozumieć to co przed chwilą przeczytał...

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2009, 14:37

:D 55/5

Avatar Aga21

27 maja 2009, 17:57

jakisgosc - masz rację

Avatar jakisgosc

26 maja 2009, 13:10

Widać jak bardzo "doświadczonymi" użytkownikami jesteście. To jest normalny błąd, pojawia się gdy zdezaktywuję się w usługach pomoc i obsługę techniczną, i chodzi tu o aktywację tejże usługi, a nie o aktywacje pomocy.

Avatar wilczurka

25 maja 2009, 19:37

no ok ;) to leci 5 :P trza popracowac w notatniku xD

Avatar gaara231

25 maja 2009, 17:08

Jeszcze nie miałem takiego błędu:)5 i do ulu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar quba133
Dodane przez: quba133

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Płać pan

Totalnie

Północne Węgry

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka