Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar obserwator

15 lipca 2009, 16:11

wielka różnica jest!

Avatar
ZiemiaJestPlaska

27 kwietnia 2018, 20:59

@obserwator: GIGANTYCZNA 💗‼‼‼‼‼‼‼‼ :)

Avatar kajba

7 lutego 2022, 22:42

Przyszedłem ci przypomnieć twoje irracjonalne komentarze.

Avatar johnfuja

26 maja 2009, 09:07

Działa ;D Spoko 4/5

Avatar
ZiemiaJestPlaska

27 kwietnia 2018, 20:58

@johnfuja: ARCZI !

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2011, 14:53

@Gromonostyr: Chodzi o to że dał ,,wrrrr" ,a google go poprawiło na ,,wrrr".(Chyba)
Kto jest za mną łapa w dół Gromonostyr

Avatar
ZiemiaJestPlaska

27 kwietnia 2018, 20:57

W dół

Avatar Legolas12432

18 kwietnia 2011, 16:55

bez sensu

Avatar Gromonostyr

15 lutego 2011, 21:57

zobaczcie tam gdzie wpisał jest wrrrr ( 4 litery r) a w czy chodziło o: jest Wrrr (3 litery r) więc jest różnica daje 1/5

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2009, 22:58

Microsof BoB to naprawde gra.

Avatar laska_sw

27 maja 2009, 17:14

ale zryte google, są dwie propozycje a on będzie je proponował :) zal

5/5 :D

Avatar rafl10

27 maja 2009, 16:25

TO NIE MA BYĆ ŚMIESZNE!!! SPÓJRZCIE NA KATEGORIĘ OBRAZKA (GÓRA STRONY)

Avatar AgainstModernFootball

27 maja 2009, 15:36

Kacperos - wszyscy w domu zdrowi?, bo chyba nie//

Avatar GeraltRivia

27 maja 2009, 14:04

Bez sensu i w ogóle nie śmieszne.
1/5

Avatar kacperos

27 maja 2009, 11:34

wrrr...grrr...co robicie, jak macie taki dzień, że po powrocie do domu... - jestem ciekawy końca możę

wrrr...grrr...co robicie, jak macie taki dzień, że po powrocie do domu spadaą ci spodnie i rozrywają majtki XD 1/5

Avatar nakim

27 maja 2009, 10:49

no własnie

Avatar kasiulilulilejka

26 maja 2009, 19:17

eee no i co co tu chodzi? ;/

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2009, 18:49

Ja mam viste i co? Wolę ją od Windows Bob'a ( jak chcecie wiedzieć co to, to wpiszcie " historia Windowsa " w wyszukiwarce filmikqw)
3/5

Avatar CENA12

26 maja 2009, 16:32

1/5 jeśli to jest smieszne to ja jestem smerf

Avatar Tymek590

31 marca 2018, 08:10

@CENA12: oku*waprawdziwysmerf

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Szczezuja
Dodane przez: Szczezuja

Znak czasów

Nie po oczach

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jakby trochę nie fair

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zaczęło się

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka