Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Znak czasów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2020, 18:08
Dokopałem się do mema z MP3'ujką.
Niezła ze mnie złota łopata
Odpisz
7 lipca 2015, 23:30
Staram się mieć tego jak najmniej, dlatego jedynymi takimi "muzykami" są dźwięki R2 i trzy piosenki Chwytaka...
Odpisz
21 lipca 2012, 07:54
też taką jedną mam tylko że na komórce
Odpisz
20 lipca 2012, 17:53
Oczywiście neosi zminusują, pewnie, nawet nie można wyrazić własnego zdania -.-
Odpisz
20 lipca 2012, 11:44
Bitch please, nie mam żadnego odtwarzacza.
Odpisz
20 lipca 2012, 14:33
@Hank1212: a ja mam :P
(wygrałam go)
Odpisz
20 lipca 2012, 15:58
@kama12345: gdzie wygrałeś?
Odpisz
20 lipca 2012, 16:01
@kemot54: był taki konkurs i trzeba było narysować obrazek
zajęłam 2 miejsce
PS. *wygrałaś
Odpisz
20 lipca 2012, 17:50
@kama12345: yay
Congratz
Odpisz
20 lipca 2012, 16:40
I like "We will rock you. :)
Odpisz
20 lipca 2012, 11:34
kolejny niby-życiowy obrazek.. 1/5
Odpisz