Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2017, 22:54
Akurat według mnie piosenki z lat 50/60 są lepsze od coverów
Odpisz
27 listopada 2015, 08:54
"w toalecie mieszka piorun i strzela"
-patryk
Odpisz
30 listopada 2015, 14:22
@Tymek590: Myślałem, że to mój komentarz #chwilegrozy
Odpisz
30 listopada 2015, 15:40
@Ksywka: xD to zmień profilówke
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2016, 19:24
@Tymek590: Co tu się dzieje?
Odpisz
31 lipca 2016, 15:27
@Fluttershy66: yyy a co ma się dziać???
Odpisz
13 listopada 2016, 15:58
@Tymek590: Myślałam,że ty piszesz sam do siebie.
Odpisz
14 listopada 2016, 13:06
@Fluttershy66: ok???
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2015, 19:48
Och tak?
A ktoś słyszał Franz Ferdinand „Call me” z 2009 roku; oryginał Blondie z 1980? Bo FF biją na głowę Blondie...
Albo MØ „Say You'll Be There” z 2014; oryginał Spice Girls z 96'? Tutaj też różnica klas jest ogromna po stronę MØ oczywiście...
Mógłbym jeszcze wymienić parę przykładów, ale załapaliście o co mi chodzi.
Jeżeli nie potraficie dobrze szukać i słuchacie tego co wam puści radio, to nic dziwnego, że uważacie, iż dzisiejsza muzyka jest gówniana. Ale wystarczy się choć trochę rozejrzeć i znajdzie się naprawdę genialne perełki. Ale cóż, wasza strata...
Odpisz
25 listopada 2015, 19:52
Ale nie wszystkie piosenki jakie w radiu puszczają są złe. (Choć te stare puszczają późno).
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2015, 19:52
*papuga*
Odpisz
25 listopada 2015, 19:55
@Mycha2001: Gusty są różne. Ja nie lubię słuchać radia, bo:
1. Bardzo rzadko grają piosenki, które mi się podobają.
2. Muszę co chwilę przełączać stację, co jest dość męczące po pewnym czasie.
Wolę po prostu sam wybierać czego słucham :)
Odpisz
28 listopada 2015, 11:04
Ja na przykład lubię słuchać radia
Odpisz
30 listopada 2015, 17:36
Właśnie dlatego nadal kupuje się albumy na cd'ikach :v
albo "najlepsze przeboje eska 2010" jak mój papa ;_;
Odpisz
24 sierpnia 2016, 19:00
Przykładową perełką są BTS
Odpisz
6 czerwca 2016, 08:16
A widzieliście wy Roomiego?
Odpisz
30 listopada 2015, 14:25
Współczynnik wzrostu jakości coverów jest wprost proporcjonalny do współczynnika spadku jakości muzyki.
Odpisz
30 listopada 2015, 13:24
To słuchaj tych z `70? Co za problem?
Odpisz