Tak wygląda teraz mieszkanko Teletubisiów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Młodzi gniewni
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2025, 10:28
OOOOO TELETUBISIE :DDDDDDDDD
Odpisz
29 listopada 2015, 13:18
1 zdjęcie jest sfałszowane, bo przecież teletubisie nie miały samochodów...
Odpisz
29 listopada 2015, 13:27
no prawda :D
Odpisz
4 lipca 2016, 17:10
To są samochody aktorów, reżysera, i kamerzysty.
Odpisz
8 lipca 2017, 10:26
@koziol11: Nie prawda.
Odpisz
7 stycznia 2021, 00:27
@koziol11: nierel, w bajce ich nie widziałem
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2015, 19:02
Tinky-Wynky! Lala! Dipsy!
..
..
..
EDUARDO!
Odpisz
29 listopada 2015, 15:38
TiNkY WinKy... DiPsY... LaLa...
o...
o...
o...
o...
o...
o...
o...
o...
o...
o...
o...
o...
o...
o...
PO...
Odpisz
2 maja 2018, 14:49
@Katrtlen: ...LSKA BIAŁO CZERWONAAAAAAA
Odpisz
26 listopada 2015, 23:21
Tubisiowy krem!
Odpisz
22 marca 2018, 12:50
@Rasengan: Kremisiowy tubin!
Odpisz
31 października 2016, 13:12
To jest w sweet knowle farm.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:09
PETA Boom
Odpisz
29 listopada 2015, 21:04
To gdzie teraz mieszka TrinkiŁinki?
Odpisz
21 stycznia 2016, 19:01
@CrazyMe: W pierdlu
Odpisz
4 lipca 2016, 11:00
@CrazyMe: W programie do robienia grafiki 3d.
Odpisz
29 listopada 2015, 15:04
-tinkiłinki
-dipsi
-lala
-allahu akbar
Odpisz
26 listopada 2015, 19:57
Teletubisie zbudowały taką mocną bombę że po słowach: Allach Akbar cała okolica zamieniła się w bagno
Odpisz
26 listopada 2015, 21:42
@Lordu: dla Shreka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 listopada 2015, 13:52
Shreku akbar
Odpisz
29 listopada 2015, 14:55
@SouthSudanBall: Shraku Laybar
Odpisz
29 listopada 2015, 14:14
Czyżby w uniwersum Teletubisiów była wojna atomowa?
Odpisz
29 listopada 2015, 13:51
To tego nie kręcili w studiu!!?
Odpisz
29 listopada 2015, 13:28
Rapturetubisie.
Odpisz
29 listopada 2015, 13:05
ALLAH AKBAR!
Odpisz
29 listopada 2015, 11:21
Przed i po zrzuceniu bomby.
Odpisz
26 listopada 2015, 20:02
Dlaczego mi to robią? Dlaczego?!
Odpisz
26 listopada 2015, 21:49
@HeinzDundersztyc: może czas na teletubisioprzywracaczoinator?
Odpisz
27 listopada 2015, 06:02
Chba tak. Ulepsze je, będą strzelać laserami z oczu.
Odpisz