Czym będziesz mógł pochwalić się przed wnukami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Nigdy na to nie wpadną
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2012, 08:47
Ciekawe ile kiedyś będzie POKEMON-ów.
Odpisz
20 lipca 2012, 09:45
@zazek: dużo
Odpisz
2 lutego 2014, 18:43
@zazek: O zgrozo, już jest ponad 700
Odpisz
8 września 2018, 11:04
@zazek: aktualnie jest 801
Odpisz
4 lutego 2022, 09:09
@zazek: Niestety ci nie odpowiem, bo nie jestem fanem pokemonów i nie wiem, ale dużo.
Odpisz
18 maja 2025, 21:12
@zazek: Jest łącznie 1025 Pokémonów
Odpisz
23 czerwca 2025, 17:10
@Komutor: Dziękuje 13 lat czekałem na odpowiedź.
Odpisz
17 czerwca 2021, 18:58
Ok boomer
Odpisz
4 lutego 2022, 09:06
@Wilczy_Wladca: Widzę tego mema, chcę już wejść w komentarze i napisać "Ok boomer", a tu już jest mój komentarz. Cóż za zwrot akcji.
Odpisz
20 lipca 2012, 11:01
Jeszcze jedno - przezylismy 2012 ;D
Odpisz
20 lipca 2012, 16:39
@Pottermanka: jeszcze nie
Odpisz
24 września 2017, 08:08
@elipson: już tak
Odpisz
3 maja 2021, 11:17
@Pottermanka: nie ma się czym chwalić z tym 2012, bardziej bym się chwalił że przeżyłem 2020
Odpisz
1 kwietnia 2020, 09:03
Ok boomer
Odpisz
5 listopada 2012, 13:46
hehehe fajne
Odpisz
27 marca 2017, 22:34
HETAAALIIIIAAAAA
Odpisz
1 maja 2018, 18:06
@Kolorowy_Debil: co Hetalia?
Odpisz
22 lipca 2012, 12:56
fajnnnnaa
Odpisz
21 lipca 2012, 13:00
To ja dziad jestem, pamiętam jeszcze Commodore...
Odpisz
20 lipca 2012, 18:45
heh racja bedzie sie czym chwalic
Odpisz
20 lipca 2012, 15:18
a gdzie dyskietki przecież i to przeżyliśmy
Odpisz
20 lipca 2012, 14:47
Ja do dzisiaj mam w domu PS1, wciąż działa :D
Odpisz
20 lipca 2012, 11:52
heh
Odpisz
20 lipca 2012, 11:34
powinno być że przeżyliśmy epokę kaset a do zabawy używaliśmy podwórka a nie kompa/konsol
Odpisz
20 lipca 2012, 11:23
no ja to tak pół na pół... 4/5
Odpisz
20 lipca 2012, 10:50
Nie tylko plyt CD. DVD tez. Na komunie dostalam odtwarzacz DVD a chwile pozniej nikt juz nie ogladal na tym filmow bo pojawil sie Blu-ray.
...
Moment, gry komputerowe jeszcze uzywaja DVD wiec moj komentarz byl bez sensu. Ehh...
Odpisz
20 lipca 2012, 09:19
Mialem kiedys Ps x :D
Odpisz