Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zazek

20 lipca 2012, 08:47

Ciekawe ile kiedyś będzie POKEMON-ów.

Avatar darcus

20 lipca 2012, 09:45

@zazek: dużo

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2014, 18:43

@zazek: O zgrozo, już jest ponad 700

Avatar Desuv

8 września 2018, 11:04

@zazek: aktualnie jest 801

Avatar Wilczy_Wladca

4 lutego 2022, 09:09

@zazek: Niestety ci nie odpowiem, bo nie jestem fanem pokemonów i nie wiem, ale dużo.

Avatar Komutor

18 maja 2025, 21:12

@zazek: Jest łącznie 1025 Pokémonów

Avatar zazek

23 czerwca 2025, 17:10

@Komutor: Dziękuje 13 lat czekałem na odpowiedź.

Avatar Wilczy_Wladca

17 czerwca 2021, 18:58

Ok boomer

Avatar Wilczy_Wladca

4 lutego 2022, 09:06

@Wilczy_Wladca: Widzę tego mema, chcę już wejść w komentarze i napisać "Ok boomer", a tu już jest mój komentarz. Cóż za zwrot akcji.

Avatar Pottermanka

20 lipca 2012, 11:01

Jeszcze jedno - przezylismy 2012 ;D

Avatar elipson

20 lipca 2012, 16:39

@Pottermanka: jeszcze nie

Avatar panlogin

24 września 2017, 08:08

@elipson: już tak

Avatar Szarok

3 maja 2021, 11:17

@Pottermanka: nie ma się czym chwalić z tym 2012, bardziej bym się chwalił że przeżyłem 2020

Avatar fizyk_kwantowy123

1 kwietnia 2020, 09:03

Ok boomer

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2012, 13:46

hehehe fajne

Avatar Kolorowy_Debil

27 marca 2017, 22:34

HETAAALIIIIAAAAA

Avatar Grzechoooo

1 maja 2018, 18:06

@Kolorowy_Debil: co Hetalia?

Avatar nevon2

22 lipca 2012, 12:56

fajnnnnaa

Avatar chupacabra001

21 lipca 2012, 13:00

To ja dziad jestem, pamiętam jeszcze Commodore...

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2012, 18:45

heh racja bedzie sie czym chwalic

Avatar mikmik

20 lipca 2012, 15:18

a gdzie dyskietki przecież i to przeżyliśmy

Avatar miszcz

20 lipca 2012, 14:47

Ja do dzisiaj mam w domu PS1, wciąż działa :D

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2012, 11:52

heh

Avatar lukiii12999

20 lipca 2012, 11:34

powinno być że przeżyliśmy epokę kaset a do zabawy używaliśmy podwórka a nie kompa/konsol

Avatar Baca_online

20 lipca 2012, 11:23

no ja to tak pół na pół... 4/5

Avatar Pottermanka

20 lipca 2012, 10:50

Nie tylko plyt CD. DVD tez. Na komunie dostalam odtwarzacz DVD a chwile pozniej nikt juz nie ogladal na tym filmow bo pojawil sie Blu-ray.
...
Moment, gry komputerowe jeszcze uzywaja DVD wiec moj komentarz byl bez sensu. Ehh...

Avatar ziajka

20 lipca 2012, 09:19

Mialem kiedys Ps x :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Nigdy na to nie wpadną

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To musiało być męczące

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka