Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2015, 18:11

Nie wiem czemu mi się tyle komentarzy dodało

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2015, 18:11

Było nie niedawno ale z opisem

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2015, 18:10

Było nie niedawno ale z opisem

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2015, 18:10

Było nie niedawno ale z opisem

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2015, 15:45

Widzę to zdjęcie już chyba ósmy raz...

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2015, 08:24

Było.

Avatar urkiso123

21 grudnia 2015, 13:55

było i sie zmyło

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2015, 13:53

Taka ciekawostka: fotograf robił zdjęcia od 10 lat aby w końcu mieć takie zdjęcie

Avatar XxXSandrusiaXxX

21 grudnia 2015, 12:31

Zdjęcie idealne ptaka który macza dziób ale fajne:-D

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2015, 08:08

Było. Czekamy na Myszkę.

Avatar pati20300

21 grudnia 2015, 06:47

jest piękne, rozumiem ale nie musicie wstawiać tego po raz ~etny

Avatar julka1280

21 grudnia 2015, 06:32

Widzę je 20 raz i nie wiem co jest takiego niezwykłego.

Avatar Miciaa

21 grudnia 2015, 09:09

@julka1280: Spróbuj takie zdjęcie zrobić, to zrozumiesz.. =]

Avatar julka1280

21 grudnia 2015, 09:27

@Miciaa: No jakoś mi się nie spieszy. Serio musiało to być dla tego gościa takie idealne? Mnie się nawet w ogóle nie podoba... [______________]

Avatar Miciaa

21 grudnia 2015, 09:39

@julka1280: No dobrze, może Ci się nie podobać, nie mówię, że masz to zdjęcie wielbić jak Allaha. Odnoszę się do "co w tym takiego niezwyklego". Niezwykłe jest to, że facet czekał chyba około 6lat, żeby takie zdjęcie zrobić. Wyobrażasz sobie jaki on musiał być cierpliwy? ;_;

Avatar julka1280

21 grudnia 2015, 10:28

@Miciaa: no i nie wiem po co ;_; to tylko zdjęcie, chociaż szacun dla gościa że mu się chciało.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nigdy na to nie wpadną

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pozdrawiam świetliki

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka