Co jest nie tak z moimi oczami?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2015, 21:49
Co jest niby takiego na tym obrazku ? Niby plecaki lewitują,ale ja tego nie widzę.
Odpisz
29 listopada 2015, 21:52
@peryKacu: Ja widze jak 1 w kratke lewituje a koło niego jest jakis koles.
Odpisz
29 listopada 2015, 21:53
@peryKacu: Gdzie ty tu widzisz 2 plecaki? Ja tam widzę tylko jeden i gościa bez plecaka ;-;. Co jest ze mną nie tak?
Odpisz
29 listopada 2015, 22:10
@Szymon123PL: Ja widzę lewitujący plecak i gościa bez tułowia ;P
Odpisz
2 grudnia 2015, 15:25
@Slenderowiec2012: Przecież wyraźnie widać dwóch kolesi,jeden z plecakiem moro a drugi z jakimś w paski xD
Odpisz
14 września 2022, 20:13
@peryKacu: Nie rozumiesz sarkazmu
Odpisz
7 grudnia 2019, 22:55
Plecak mu sie zglitchowal
Odpisz
30 stycznia 2018, 09:28
jedzie pociąg A go nie zabrał
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:18
Nie kapuję, o co w tym kaman??? Dwaj ludzie, dwa plecaki, pociąg, O CO TU CHODZI????
Odpisz
30 listopada 2015, 09:10
nie rozumiem
Odpisz
30 listopada 2015, 19:46
@GodBlessAmerica: Jak to nie rozumiesz to jest zaawansowany kamuflaż patrz jak sie czai sku*wesyn ;)
Odpisz
30 listopada 2015, 20:34
@catprincess: Teraz widzę w oknie murzyna ,dzięki ^^
Odpisz
30 listopada 2015, 17:55
błąd w matriksie
Odpisz
30 listopada 2015, 14:46
człowiek bez plecaka i latający plecak *_*
Odpisz
30 listopada 2015, 14:41
Matrix się pieprzy, w jednym miejscu widzę gościa a obok niego jego plecak, przy okazji ktoś położył same buty na tym przystanku tylko po co ?
Odpisz
30 listopada 2015, 14:40
lewitujący plecak. magia! :O
Odpisz
30 listopada 2015, 08:38
Wiem, co oznacza ,,zgubić plecak", ale nigdy nie widziałem, żeby taki plecak miał napęd odrzutowy i latał za właścicielem.
Odpisz
29 listopada 2015, 23:20
Nie wiem, czemu wszyscy się tym tak jarają, przecież to zwykły photoshop.
Odpisz
29 listopada 2015, 23:19
Mnie najbardziej zastanawia te pedalskie ubranie.
Odpisz
29 listopada 2015, 23:02
Że ich nie masz?
Odpisz
28 listopada 2015, 02:08
Raczej co jest nie tak z moimi, bo nie widzę na tym zdjęciu niczego lewitującego... ;_;
Odpisz
29 listopada 2015, 21:36
@yukiyukiyuki: w internetach jest takie cuś jak "Moro to nie widzialność" więc CHYBA oto chodzi ale NIE JESTEM PEWNIEN
Odpisz
29 listopada 2015, 22:46
@yukiyukiyuki: Identycznie :/ Widze tylko 2 gości z plecakami ;-;
Odpisz
29 listopada 2015, 22:24
błąd matrixa
Odpisz