Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Niesob1

9 lutego 2023, 10:23

MC donald's the best

Avatar SecretGirlx3

2 stycznia 2017, 19:12

U nas pojadą prawie wszyscy, jeżeli będą najmniej dwie godziny w galerii, niektóre chłopaki kupują więcej ubrań niż dziewczyny. Ja zwykle chodzę sama, mimo, że nauczyciele każą nam chodzić co najmniej we dwie osoby. Głównie przez to, że nie mam przyjaciół no i jak ostatnio byłam z grupką dziewczyn to było cholernie nudno. Tylko ubrania i ubrania... Ja osobiście nie lubię chodzić do takich sklepów wolę Empik i czasem jak znajdę jakiś fajny sklep to wejdę.

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2016, 15:35

Moi koledzy preferują KFC, ja też

Avatar Fluttershy66

17 lipca 2016, 15:08

Wolę luksusy w hotelu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Damki

8 sierpnia 2016, 20:45

@Fluttershy66: ta z "my little pony jeśli się nie mylę to Rainbow Dash się wie jeśli oglądało się z kuzynką która to kocha.

Avatar Fluttershy66

8 sierpnia 2016, 20:58

@Damki: Ale Dashie to kucyk. A to jest jej ludzka wersja według fana mlp.

Avatar Palauball

7 kwietnia 2016, 20:47

Ja rok temu miałem wycieczkę do Warszawy i też byliśmy w MacDonaldzie

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2016, 01:17

wole kfc

Avatar Strijela

16 grudnia 2015, 21:44

Ja tam wolę się zdrowo odżywać, ale jestem leniwa i nie ruszam się praktycznie z kanapy, a o dziwo jestem tak chuda, że przyszła osobiście do mojej mamy i powiedziales, że ma mi robić kanapki do szkoły, bo jestem za chuda ;-;

Avatar LifeToLife

17 grudnia 2015, 14:08

@Strijela: Kto przyszedł? 😂

Avatar Strijela

17 grudnia 2015, 18:57

@LifeToLife: Idealna autokorekta -.- higienistka.

Avatar misko02

16 grudnia 2015, 19:49

u nas cała klasa woli KFC

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar sylwon1234

16 grudnia 2015, 22:20

@WaluigiLuncher: Nie. Jest odwrotnie waluigilucherze.

Avatar misko02

17 grudnia 2015, 17:04

@WaluigiLuncher: Zawsze jak jadam frytki w MCDonaldzie to rzygać mi się chce, a poza tym w KFC są smaczne np. Nuggetsy, a w MCDonaldzie jak na moje tylko ChickenBurger jest do przełknięcia, do jakiego do McDonalda nie pójdę :/

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2015, 21:05

McDonald słabszy od KFC

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2015, 08:56

@kasiapgpl: Problemem jest to że pisze to pod prawie każdym komentarzem ;_;

Avatar sylwon1234

17 grudnia 2015, 15:48

@kasiapgpl: Ma rację, ale spamuje i dlatego interweniuję.

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2015, 10:03

True story

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2015, 02:15

Normalnie może i bym wolał KFC, ale w moim mieście KFC to okropność. Wszystko smakuje jak odgrzewane w mikrofalówce. Przy okazji znalazłem w kubełku kilkanaście włosów. Od tego czasu jem jedynie w Macu.

Avatar Menek

Edytowano - 16 grudnia 2015, 22:52

Jakaś pizza albo syty kebs>KFC>>>>>>McDonald's

Avatar blackjk

16 grudnia 2015, 23:12

@Menek: polać mu

Avatar SzalonaTruskawka

16 grudnia 2015, 21:33

no dokładnie xDDD

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2015, 19:28

Wole KFC :v

Avatar WaluigiLuncher

16 grudnia 2015, 21:18

Serio? W KFC mają ch**owe i gumowe frytki.

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2015, 21:26

@WaluigiLuncher: Bo do KFC się nie idzie dla frytek.

Avatar candythecat

16 grudnia 2015, 21:18

ja wole nie jeść w Mcdonald s bo widziałem filmik jak ktoś znalazł w frytkach ząb

Avatar Miciaa

16 grudnia 2015, 21:21

@candythecat: Uwierz we wszystko co znajdziesz w internetach, daleko zajdziesz. 👍

Avatar candythecat

4 marca 2016, 20:35

@Miciaa: ale i tak fast food jest nie zdrowy

Avatar Miciaa

Edytowano - 4 marca 2016, 21:09

@candythecat: No tak, co nie zmienia faktu, że wszystko co w internecie nie musi być prawdą :p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Brawo za czujność!

Fajnie że odpowiedzieli

Kiedyś to był bardzo dobry serial

To by wystarczyło

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka