Moi drodzy, jedziemy na wycieczkę!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Brawo za czujność!
Fajnie że odpowiedzieli
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2023, 10:23
MC donald's the best
Odpisz
2 stycznia 2017, 19:12
U nas pojadą prawie wszyscy, jeżeli będą najmniej dwie godziny w galerii, niektóre chłopaki kupują więcej ubrań niż dziewczyny. Ja zwykle chodzę sama, mimo, że nauczyciele każą nam chodzić co najmniej we dwie osoby. Głównie przez to, że nie mam przyjaciół no i jak ostatnio byłam z grupką dziewczyn to było cholernie nudno. Tylko ubrania i ubrania... Ja osobiście nie lubię chodzić do takich sklepów wolę Empik i czasem jak znajdę jakiś fajny sklep to wejdę.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:35
Moi koledzy preferują KFC, ja też
Odpisz
17 lipca 2016, 15:08
Wolę luksusy w hotelu.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 10:19
@Fluttershy66: ja też
Odpisz
7 sierpnia 2016, 16:47
@Damki: W McDonaldzie raz w frytkach znaleziono prezerwatywe.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 10:25
@Fluttershy66: znaleziono gorsze rzeczy np. Głowę kurczaka w panierce z oczami. I ładny obrazek profilowy.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 16:11
@Damki: Dzięks. Zgadnij kto jest na mojej profilówce.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:45
@Fluttershy66: ta z "my little pony jeśli się nie mylę to Rainbow Dash się wie jeśli oglądało się z kuzynką która to kocha.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:58
@Damki: Ale Dashie to kucyk. A to jest jej ludzka wersja według fana mlp.
Odpisz
7 kwietnia 2016, 20:47
Ja rok temu miałem wycieczkę do Warszawy i też byliśmy w MacDonaldzie
Odpisz
27 lutego 2016, 01:17
wole kfc
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:44
Ja tam wolę się zdrowo odżywać, ale jestem leniwa i nie ruszam się praktycznie z kanapy, a o dziwo jestem tak chuda, że przyszła osobiście do mojej mamy i powiedziales, że ma mi robić kanapki do szkoły, bo jestem za chuda ;-;
Odpisz
17 grudnia 2015, 14:08
@Strijela: Kto przyszedł? 😂
Odpisz
17 grudnia 2015, 18:57
@LifeToLife: Idealna autokorekta -.- higienistka.
Odpisz
16 grudnia 2015, 19:49
u nas cała klasa woli KFC
Odpisz
16 grudnia 2015, 20:21
@misko02: Zazdroszczę.
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:17
@misko02: Serio? W KFC mają ch**owe i gumowe frytki.
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2015, 21:35
@WaluigiLuncher: Może u Ciebie w mieście.
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:41
@WaluigiLuncher: Będziesz to podam pod każdym komentarzem,w którym ktoś powie, ze woli KFC?
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:52
@WaluigiLuncher: tak ku*wa, serio.
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:54
@misko02: ja tam zawsze w maku lody kupuje... w KFC takich niema, ale za to są dolewki :/ (trudny wybór)
Odpisz
16 grudnia 2015, 22:20
@WaluigiLuncher: Nie. Jest odwrotnie waluigilucherze.
Odpisz
17 grudnia 2015, 17:04
@WaluigiLuncher: Zawsze jak jadam frytki w MCDonaldzie to rzygać mi się chce, a poza tym w KFC są smaczne np. Nuggetsy, a w MCDonaldzie jak na moje tylko ChickenBurger jest do przełknięcia, do jakiego do McDonalda nie pójdę :/
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:05
McDonald słabszy od KFC
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:16
Serio? W KFC mają ch**owe i gumowe frytki.
Odpisz
16 grudnia 2015, 22:27
@WaluigiLuncher: Weź usuń konto. Albo chociaż się wyloguj, bo ci Haker Bonzo spali płytę główną i nie będziesz mógł grać w te swoje gimbusowe gierki.
Odpisz
17 grudnia 2015, 00:45
@sylwon1234: Z ciekawości do kogo to? (jestem na apce)
Odpisz
17 grudnia 2015, 06:51
Waluigi
Odpisz
17 grudnia 2015, 07:13
@sylwon1234: dlaczego ziom dobrze mówi...
Odpisz
17 grudnia 2015, 08:56
@kasiapgpl: Problemem jest to że pisze to pod prawie każdym komentarzem ;_;
Odpisz
17 grudnia 2015, 15:48
@kasiapgpl: Ma rację, ale spamuje i dlatego interweniuję.
Odpisz
17 grudnia 2015, 10:03
True story
Odpisz
17 grudnia 2015, 02:15
Normalnie może i bym wolał KFC, ale w moim mieście KFC to okropność. Wszystko smakuje jak odgrzewane w mikrofalówce. Przy okazji znalazłem w kubełku kilkanaście włosów. Od tego czasu jem jedynie w Macu.
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2015, 22:52
Jakaś pizza albo syty kebs>KFC>>>>>>McDonald's
Odpisz
16 grudnia 2015, 23:12
@Menek: polać mu
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:33
no dokładnie xDDD
Odpisz
16 grudnia 2015, 19:28
Wole KFC :v
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:18
Serio? W KFC mają ch**owe i gumowe frytki.
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:26
@WaluigiLuncher: Bo do KFC się nie idzie dla frytek.
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:18
ja wole nie jeść w Mcdonald s bo widziałem filmik jak ktoś znalazł w frytkach ząb
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:21
@candythecat: Uwierz we wszystko co znajdziesz w internetach, daleko zajdziesz. 👍
Odpisz
4 marca 2016, 20:35
@Miciaa: ale i tak fast food jest nie zdrowy
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2016, 21:09
@candythecat: No tak, co nie zmienia faktu, że wszystko co w internecie nie musi być prawdą :p
Odpisz