Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2015, 08:13
Co to za gra ?
Odpisz
29 listopada 2015, 08:13
@pawel4134: Oh, jak mogłem zapomnieć, \____________/
Odpisz
29 listopada 2015, 08:30
@pawel4134: jaka ?
Odpisz
29 listopada 2015, 09:35
@freddyfan: osadnicy z Catanu
Świetna gra bardzo polecam
Odpisz
29 listopada 2015, 11:49
@Analogowa23: Gdzie kupić ?
Odpisz
29 listopada 2015, 15:10
@pawel4134: Dostałam na święta od wujka z Warszawy więc nie wiem :c
Odpisz
30 listopada 2015, 19:09
@Analogowa23: Które dodatki polecasz ?
Odpisz
30 listopada 2015, 21:22
@pawel4134: ,,żeglarze" Sama posiadam ^^
Odpisz
1 grudnia 2015, 21:08
@Analogowa23: A co dodaje ? (to gra planszowa, i dodatki ?!)
Odpisz
2 grudnia 2015, 15:10
@pawel4134: dodaje rzeki i jeziora ^^
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:14
@Analogowa23: Czyli ? >.^(ta minka oznacza de*ila albo nie wiedzącego, albo wkurzenie na kogoś.)
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:15
@Analogowa23: Hmm... jakie są dodatki, co dodają, który opyla się.
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:32
@pawel4134: długo by gadać :p
Odpisz
2 grudnia 2015, 21:12
@Analogowa23: Pisz :)
Odpisz
29 listopada 2015, 09:20
co to za gra?
Odpisz
29 listopada 2015, 09:21
@Tymek590: Osadnicy z Katanu
Odpisz
29 listopada 2015, 09:29
@AimPolak: ok dzięki
Odpisz
29 listopada 2015, 09:34
@AimPolak: Uwielbiam tą gre <3 mam z dodatkiem ,,żeglarze"
Odpisz
29 listopada 2015, 09:44
@Tymek590: Do usług :P
Odpisz
29 listopada 2015, 09:45
@Analogowa23: Grałem pare razy w tą gre ale jakoś do mnie nie przemówiła. Ale jest jedna bardzo fajna planszówka 7 Wonders. Polecam
Odpisz
29 listopada 2015, 09:51
@AimPolak: ja mam hobbit: wyprawa po skarb
Odpisz
29 listopada 2015, 09:51
@AimPolak: *Osadnicy z Catanu
Odpisz
29 listopada 2015, 09:52
@Analogowa23: Najlepszy dodatek to kupcy i barbarzyńcy.
Odpisz
29 listopada 2015, 09:52
@AimPolak: ale chyba to pół planszówka
Odpisz
29 listopada 2015, 09:57
@skoroszewska: ja mam dodatek ,,żeglarze"
Odpisz
29 listopada 2015, 17:22
@Analogowa23: ja mam żeglarzy i "Miasta i Rycerze"
Odpisz
29 listopada 2015, 20:42
@Stalker1941: zazdro :c
Odpisz
29 listopada 2015, 17:21
przypomniał mi się wierszyk o mojej siostrze, która miała potentat na zboże: Olga tu sieje tutaj nie może gdzie nie zaorze tam jego zboże
Odpisz
29 listopada 2015, 14:19
tylko ja mówiłem na tego złodzieja LEWAK dla jaj?
Odpisz
29 listopada 2015, 16:52
@Wormman5: u mnie to jest cygan albo żyd
Odpisz
29 listopada 2015, 15:01
Mam tę grę
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2015, 09:05
Taa..Jasne...
Odpisz
29 listopada 2015, 08:27
Osadnicy?
Odpisz