Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sermasteropl44

9 kwietnia 2022, 14:03

To się dobrze nie zestarzało

Avatar rickimorty

23 października 2020, 23:46

Jak się chodzi do szkoły to jest aż 7 godzin

Avatar wampirra107

12 lutego 2017, 11:01

no właśnie za mało

Avatar UkoukoTFM

28 listopada 2015, 16:51

Pragnę zauważyć, iż twórca obrazka, zachował się niezwykle chamsko. Należy spać co najmniej 9 godzin na dobę, podczas gdy on spał TYLKO 7 godzin. Ach, ta dzisiejsza młodzież.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar kamil10201

Edytowano - 1 sierpnia 2016, 12:57

@UkoukoTFM: Każdy ma inne potrzeby snu.Świat Wiedzy napisał,że trzeba spać 7 godzin.

Avatar Predator_PL

20 października 2016, 17:30

@UkoukoTFM: Putin ma wy**bane na 9 h snu

Avatar Dexterek

29 listopada 2015, 10:14

To raczej naglówek po III Wojnie Światowej :D

Avatar Macio720

28 listopada 2015, 23:44

Ołłłłłł je

Avatar
lolman533

27 listopada 2015, 20:48

Oh... Ku*wa.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Kivera

28 listopada 2015, 21:14

Słuchaj, dawno mnie nie było, ale kiedy zmieniłeś awek? Masz dziewczynę czy jak?

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2015, 21:22

@Kivera: Jakoś niedawno. Nie wiem.

Avatar luska161

28 listopada 2015, 16:49

Ktoś mi powie od kiedy Putin jest prezydentem USA? xD

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2015, 17:31

@luska161: Od 7 godzin w których autor spał.

Avatar MruczekV

28 listopada 2015, 17:31

-Podobno Putinowi znudziło się bycie prezydentem.
-Jutro koronacja na cara.

Avatar Bon__Bon

28 listopada 2015, 16:38

Janusze informacji

Avatar malos1234

28 listopada 2015, 16:28

już niedługo

Avatar sylwon1234

Edytowano - 28 listopada 2015, 16:22

Już za kilka lat...

Avatar Pride

27 listopada 2015, 23:05

Avatar Pride

27 listopada 2015, 23:03

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 21:45

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Jasonicos

28 listopada 2015, 17:06

?
W życiu tak do ciebie nie napisałem.
Nie mam pojęcia dlaczego tak pawasz do mnie nienawiścią.

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2015, 17:09

@Jasonicos: Nie pałam, skąd.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

A, okej

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Niezniszczalne

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka