Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Tacy sami, a ściana między nami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 listopada 2016, 17:54
Ta czcionka Choco Chocky lub Rossemary <3 moje dwie ulubione czcionki
#nobodycares
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:27
Dobry pomysł, poszukam modów na ,,nude models" dla kolegi.
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:59
Może jestem trochę nie ogar ale "nude" oznacza nagi? XD
Odpisz
20 grudnia 2015, 12:07
@xd_ailatan: Tak.
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:07
@Xylpar: Dziękuję, niech Bóg ci to w dzieciach wynagrodzi :3
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:50
@xd_ailatan: Nie ma problemu.
Odpisz
20 grudnia 2015, 12:50
google porównuje twoją historię wyszukiwań z zainteresowaniami
Odpisz
20 grudnia 2015, 13:57
@larens: w takim razie ktoś ogląda na moim komputerze mlp, Monster high, Barbie etc...Ku*wa mać jak się smialem gdy zamiast "WoW quest <blah blah blah> Bertie (chyba tak niepamietam)" na "Barbie amazing world" xD
Odpisz
20 grudnia 2015, 13:59
@MichaelWhiteThePhantom: google zna twoje podświadome fetysze
Odpisz
20 grudnia 2015, 14:31
@larens: Barbie mlp i Monster high? nie jestem zdesperowany by pchać ch*ja w plastik lub w kucyka albo w potwora...
Odpisz
20 grudnia 2015, 14:39
@MichaelWhiteThePhantom: ty tak mówisz
Odpisz
20 grudnia 2015, 14:40
@larens: To raczej moja siostra...
Odpisz
27 listopada 2015, 22:42
Jak chcesz naprawdę dobrego moda i nie stać cię na DLC do NV, ściągnij sobie Project Brazil.
Odpisz
28 listopada 2015, 01:05
A nie nevada czy coś?
Odpisz
28 listopada 2015, 08:50
@skullly: nie.
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2015, 11:10
nevada też jest spoko, ja ściągnełen jeszcz paczke tekstur 3gb i nowe bronie
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:18
Jest możliwość, żebyś podesłał mi linki do pobrania modów na privie, bo moderem jestem beznadziejnym. Jak się za to zabiorę, okaże się, że będę biegać kucykiem pony. ;-;
Odpisz
20 grudnia 2015, 12:19
@KingsMax: nexuss mod polecam
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2015, 12:20
@KingsMax: to nie jest trudne w większości przypadków wypakowujesz zawartość do folderu data
Odpisz
20 grudnia 2015, 12:26
@pan_hejter: Wiem, ale jakie rzeczy mogą się dziać. ;-;
Odpisz
28 listopada 2015, 11:32
Nigdy nie grałem w Fallouta. \__________/ (pudło na hejty)
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:04
Ja też, za słaby mam komp na takie coś. Jak mogę myśleć o nowoczesnych grach jak nawet agar.io laguje mi na moim komputerze?
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:19
@OlejKujawski: Możliwe, że to przez internet.
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2015, 11:25
Grałam w czwórkę u kumpla, słaba jak dla mnie, ma nudną fabułę oraz ciągle powtarzające się elementy: bieg oraz uciekanie przed Szponem Śmierci. To tylko moja opinia, może nie spodobał mi się ten Fallout, bo oczekiwałam czegoś więcej jak w trójce. Według mnie Fallout 3 jest lepszy wizualnie.
Ps. To tylko moja opinia, więc proszę nie hejtować (Jak co daję pudełko na hejty).
\ /
\_____________/
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:47
Wszystkim ludziom polecam to samo: Fallout 1 i 2, po co szukać dalej.
Odpisz
20 grudnia 2015, 12:18
NV ma niezły klimat
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:27
>nie gram w "Fallouta"
>nie interesuje się "Gwiezdnymi Wojnami"
>nie lubię "Wiedźmina"
Czym ja kurna zawiniłem? :V
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:43
@Pisiont_Groszy_PL: Bracie... O.O
Odpisz
20 grudnia 2015, 11:52
@Pisiont_Groszy_PL: Ch**owo stary, ch**owo. W Wiedźmina byś zagrał od razu byś polubił, Gwiezdne Wojny - to trzeba każdy film obejrzeć (na pewno byś polubił). Do do Fallouta to nie wiem, bo nie grałem.
Odpisz