Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

Edytowano - 15 sierpnia 2022, 15:04

Ja nadal spaceruję po krawężniku, w mojej szkole (liceum) ludzie wciąż spychają się z ławek, czasem wciąż piję z nakrętki, zawsze udaję że śpię bo kładę się zwykle koło jedenastej wieczorem a zasypiam między pierwszą i drugą w nocy i jeszcze przed przeprowadzką chodziłam do sąsiadów z prośbą o puszczenie swoich dzieci na zewnątrz (zwykle na rolki)

Avatar janio889

15 sierpnia 2022, 15:01

Rel

Avatar WebsTer230

17 kwietnia 2018, 16:42

ku*wa kiedyś to było

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar sa_ludzie_i_taborety

8 października 2019, 09:33

@Dcktun: tak

Avatar Asystent_Google

2 marca 2020, 07:43

Avatar Qgamer

18 maja 2018, 06:34

Setny komentarz ^^

Avatar koksov6

30 lipca 2017, 22:56

[*]

Avatar furry_candy_husky_

6 grudnia 2015, 08:55

wiele z tych rzeczy robi się wciąż ^^

Avatar DragonJuzik125

2 stycznia 2016, 22:16

@furry_candy_husky_: prawda ^o^

Avatar Pomaranczowy

23 maja 2017, 23:31

@furry_candy_husky_: Najbardziej znane dla mnie to chodzenie po krawężniku, jeszcze po deszczu gdy są mega kałuże pod nimi i udawanie że się śpi :D

Avatar hejtojaoliwia

6 grudnia 2015, 14:55

zapomnieli dodać że jak niebyło piłki grało się butelką

Avatar
lolman533

21 grudnia 2015, 07:39

@hejtojaoliwia: Ja grałem kamieniami.

Avatar JestemSzajbusZbfxD

3 stycznia 2016, 23:05

rodzice niechcieli Ci dać

Avatar Ameron

19 kwietnia 2017, 16:25

Każdy grał kamieniami.

Avatar Fluttershy66

9 lipca 2016, 15:06

Jak miałam 5 lat to ja z moją młodszą siostrą robiłyśmy bazę z koców i poduszek.

Avatar Palauball

22 lutego 2016, 11:28

Smutno mi :(

Avatar pawelo320

28 września 2016, 10:21

@Palauball: Nie rozdrapuj ran :)

Avatar DragonJuzik125

30 grudnia 2015, 21:42

niektóre zabawy są nawet w nastolatkach które to robią np.: JA

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2016, 17:02

@DragonJuzik125: 2 klasa podstawówki to nie nastolatkowie.

Avatar DragonJuzik125

2 stycznia 2016, 22:13

5 kl. a konto od 3 kl.

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 08:50

@DragonJuzik125: I tak nie nastolatek.

Avatar Mangozjeb

2 stycznia 2016, 13:20

Kurde, już się uśmiechałem a tu 'one już niewrócą' :(

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 22:54

U mnie w klasie prawie wszystko jest z tego obrazka prócz skojarzeń i karą.

Avatar Julciaak

5 grudnia 2015, 16:45

Zabawa w "Zamknij oczy, otwórz buzie" (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2015, 23:27

@Julciaak: (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar urkiso123

23 grudnia 2015, 21:53

Jakubie zròb mi loda.!
kiedyś - nie jestem Jakubem!
obecnie-zboczeniec !!! gej!!!!

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2015, 16:30

Siedzenie z dziewczyną to kara? Ja od 2 klasy siedzę z chłopakami. Dziewczyny z mojej klasy mnie nie lubią. A z resztą się zgodzę. Piękne czasy :')

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2015, 18:33

Nie mam pomysłu co pisać. Jestem chora, mózg mi nie chodzi jak powinien xD

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2015, 18:36

Ok ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Alpaka
Dodane przez: Alpaka

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jakby trochę nie fair

Nie idź!

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka