Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jakby trochę nie fair
Nie idź!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 sierpnia 2022, 15:04
Ja nadal spaceruję po krawężniku, w mojej szkole (liceum) ludzie wciąż spychają się z ławek, czasem wciąż piję z nakrętki, zawsze udaję że śpię bo kładę się zwykle koło jedenastej wieczorem a zasypiam między pierwszą i drugą w nocy i jeszcze przed przeprowadzką chodziłam do sąsiadów z prośbą o puszczenie swoich dzieci na zewnątrz (zwykle na rolki)
Odpisz
15 sierpnia 2022, 15:01
Rel
Odpisz
17 kwietnia 2018, 16:42
ku*wa kiedyś to było
Odpisz
4 sierpnia 2018, 16:58
@WebsTer230: nie ku*wa tylko kurła
Odpisz
4 sierpnia 2018, 17:47
@adix53: Przestań odpisywać na komentarze z sprzed kilku miesięcy
Odpisz
1 lipca 2019, 18:30
@WebsTer230: nie
Odpisz
1 lipca 2019, 18:35
@Dcktun: nie jesteś śmieszny
Odpisz
1 lipca 2019, 18:50
@WebsTer230: i tak było warto
Odpisz
8 października 2019, 09:33
@Dcktun: tak
Odpisz
2 marca 2020, 07:43
@WebsTer230: tak
Odpisz
18 maja 2018, 06:34
Setny komentarz ^^
Odpisz
30 lipca 2017, 22:56
[*]
Odpisz
6 grudnia 2015, 08:55
wiele z tych rzeczy robi się wciąż ^^
Odpisz
2 stycznia 2016, 22:16
@furry_candy_husky_: prawda ^o^
Odpisz
23 maja 2017, 23:31
@furry_candy_husky_: Najbardziej znane dla mnie to chodzenie po krawężniku, jeszcze po deszczu gdy są mega kałuże pod nimi i udawanie że się śpi :D
Odpisz
6 grudnia 2015, 14:55
zapomnieli dodać że jak niebyło piłki grało się butelką
Odpisz
21 grudnia 2015, 07:39
@hejtojaoliwia: Ja grałem kamieniami.
Odpisz
3 stycznia 2016, 23:05
rodzice niechcieli Ci dać
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:25
Każdy grał kamieniami.
Odpisz
9 lipca 2016, 15:06
Jak miałam 5 lat to ja z moją młodszą siostrą robiłyśmy bazę z koców i poduszek.
Odpisz
22 lutego 2016, 11:28
Smutno mi :(
Odpisz
28 września 2016, 10:21
@Palauball: Nie rozdrapuj ran :)
Odpisz
30 grudnia 2015, 21:42
niektóre zabawy są nawet w nastolatkach które to robią np.: JA
Odpisz
2 stycznia 2016, 17:02
@DragonJuzik125: 2 klasa podstawówki to nie nastolatkowie.
Odpisz
2 stycznia 2016, 22:13
5 kl. a konto od 3 kl.
Odpisz
3 stycznia 2016, 08:50
@DragonJuzik125: I tak nie nastolatek.
Odpisz
2 stycznia 2016, 13:20
Kurde, już się uśmiechałem a tu 'one już niewrócą' :(
Odpisz
29 grudnia 2015, 22:54
U mnie w klasie prawie wszystko jest z tego obrazka prócz skojarzeń i karą.
Odpisz
5 grudnia 2015, 16:45
Zabawa w "Zamknij oczy, otwórz buzie" (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 grudnia 2015, 23:27
@Julciaak: (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 grudnia 2015, 21:53
Jakubie zròb mi loda.!
kiedyś - nie jestem Jakubem!
obecnie-zboczeniec !!! gej!!!!
Odpisz
5 grudnia 2015, 16:30
Siedzenie z dziewczyną to kara? Ja od 2 klasy siedzę z chłopakami. Dziewczyny z mojej klasy mnie nie lubią. A z resztą się zgodzę. Piękne czasy :')
Odpisz
5 grudnia 2015, 16:54
U mnie było na odwrót, ja zawsze siedziałem z dziewczynami i chłpopaki, mówiąc delikatnie, nie przepadali za mną.
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2015, 17:10
@Jakubek0703: Mnie dziewczyny z mojej klasy wyzywają. Nie powiem jak, nie będę przeklinać. Życie mnie nienawidzi.
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:56
Za to ja na lekcjach siedziałem z dziewczynami a na przerwach różnie ale zwykle z kumplami
Odpisz
5 grudnia 2015, 21:39
Miałam tak kiedyś, ale siedziałam sama :c
Odpisz
5 grudnia 2015, 21:41
@Kivera: :C
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 15:31
Kiedy miszkalam jeszcze w Polsce, kręciła się obok chłopaków i chciałam z nimi w nogę pograć. A że mnie lubili to pozwalali. A o dziewczynach lepiej nie gadać. Jedne słowo: "idiotki". A w Niemczech nikt mnie nie lubi, bo jestem kujonem z matmy ;_;
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 16:16
;-;
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:23
Skrócona wersja mojej historyjki ";-;"
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:33
Nie mam pomysłu co pisać. Jestem chora, mózg mi nie chodzi jak powinien xD
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:36
Ok ;_;
Odpisz