Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2022, 16:33
Mam znośne oceny... Dwie piątki, jedną jedynkę, jedną czwórkę
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:21
mam 6, jestem w 1 gimnazjum i uczę się niemca od września a mimo to jestem w grupie zaawansowanej.
7 nie dają hitler.
Odpisz
9 października 2018, 12:08
@MsCrazyAlex: 6 po niemiecku to 1
Odpisz
9 października 2018, 14:18
@UnderPL: po tych 2 latach z 6 się 4 zrobiło xdd
Odpisz
10 kwietnia 2019, 16:53
@MsCrazyAlex: rok -ocena xD
Odpisz
10 kwietnia 2019, 18:13
@BloodyEyes: ch*ja tam mam 3 teraz xddd
Odpisz
10 kwietnia 2019, 20:31
@MsCrazyAlex: w liceum za 2 lata będzie Ainc (nie wiem jak się pisze nie znam dojczmanowego)
Odpisz
18 sierpnia 2020, 20:04
@BloodyEyes: Eins
Odpisz
12 czerwca 2020, 16:33
Mam 6 w klasie 7 i 8
Odpisz
10 kwietnia 2019, 16:53
Nie mam niemieckiego :c
Odpisz
1 października 2018, 18:26
nie mam jeszcze niemieckiego. kosz na hejty \_______/
Odpisz
13 stycznia 2018, 17:56
oj tam 4 to nie tak źle
Odpisz
25 stycznia 2017, 06:36
mam 2 :/
Odpisz
30 stycznia 2016, 23:33
Mam pięć
Odpisz
28 listopada 2015, 23:37
Uczysz się niemca od 1 klasy podstawowej, jesteś w 2 gimnazjum i nic nie umiesz.
Odpisz
3 grudnia 2015, 23:58
@pysiowatosc: Uczysz się fizyki od 4 podstawówki (tzw. przyrka), jesteś w 1 LO i nie pamiętasz żadnego wzoru.
Odpisz
29 grudnia 2015, 08:56
@pysiowatosc: Uczysz się niemieckiego w gimbazie od 4 miesięcy i umiesz więcej niż inni którzy mieli niemiecki już w podstawówce
Odpisz
4 grudnia 2015, 20:06
Nawet nie mam niemieckiego
Odpisz
4 grudnia 2015, 09:56
Ich habe drei 5 und eine 3+ :3 very gud niemiecki ;)
Odpisz
4 grudnia 2015, 09:00
nein nein nein! Ich glaube es nicht!
Odpisz
3 grudnia 2015, 16:20
Ey ey ey! Dziś dostałem 3 z liczebników 100, 200, 300 itd i odmiany haben...
Odpisz
3 grudnia 2015, 16:46
Du Hast vier?
Odpisz
3 grudnia 2015, 16:59
@polandball1: Czy miałem 4?
Odpisz
3 grudnia 2015, 17:37
Du...
Du hast...
Du hast mich...
Odpisz
3 grudnia 2015, 17:53
"Czy masz 4"
Odpisz
3 grudnia 2015, 18:42
Ich hab
Du hast
er
sie hat
es
wir haben
ihr habt
Sie haben
Takie trudne.
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:04
@polandball1: Hmh. Na koniec roku?
Odpisz
3 grudnia 2015, 23:09
@SirPomarancza: Ich habe*
Odpisz
4 grudnia 2015, 07:20
@PolonezSSJ1: Aj, literówka.
Odpisz
4 grudnia 2015, 07:23
Serio z tej prościzny
Odpisz
4 grudnia 2015, 07:24
@shizofrenik: Rammeshein rządzi
Odpisz
4 grudnia 2015, 06:59
Będę miała 5 lub 6 :))))
Odpisz
3 grudnia 2015, 16:06
Cóż mnie nauczują ruskiego
Odpisz
3 grudnia 2015, 17:39
@pawelek9889: Caryca Katarzyna z pollitowaniem patrzy na twoje oceny z rosyjskiego.
Odpisz
3 grudnia 2015, 23:55
@shizofrenik: albo:
Caryca Katarzyna szykuje czwarty rozbiór Polski, gdy patrzy na Twe oceny.
Odpisz