Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

11 kwietnia 2022, 16:33

Mam znośne oceny... Dwie piątki, jedną jedynkę, jedną czwórkę

Avatar MsCrazyAlex

28 kwietnia 2016, 16:21

mam 6, jestem w 1 gimnazjum i uczę się niemca od września a mimo to jestem w grupie zaawansowanej.
7 nie dają hitler.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar BloodyEyes

10 kwietnia 2019, 20:31

@MsCrazyAlex: w liceum za 2 lata będzie Ainc (nie wiem jak się pisze nie znam dojczmanowego)

Avatar kuba12369

18 sierpnia 2020, 20:04

@BloodyEyes: Eins

Avatar UwUkurde

12 czerwca 2020, 16:33

Mam 6 w klasie 7 i 8

Avatar BloodyEyes

10 kwietnia 2019, 16:53

Nie mam niemieckiego :c

Avatar Rainspoem

1 października 2018, 18:26

nie mam jeszcze niemieckiego. kosz na hejty \_______/

Avatar Mejzurian

13 stycznia 2018, 17:56

oj tam 4 to nie tak źle

Avatar miki322

25 stycznia 2017, 06:36

mam 2 :/

Avatar AppleJack_17

30 stycznia 2016, 23:33

Mam pięć

Avatar pysiowatosc

28 listopada 2015, 23:37

Uczysz się niemca od 1 klasy podstawowej, jesteś w 2 gimnazjum i nic nie umiesz.

Avatar Sir_Snoge

3 grudnia 2015, 23:58

@pysiowatosc: Uczysz się fizyki od 4 podstawówki (tzw. przyrka), jesteś w 1 LO i nie pamiętasz żadnego wzoru.

Avatar CrazyMe

29 grudnia 2015, 08:56

@pysiowatosc: Uczysz się niemieckiego w gimbazie od 4 miesięcy i umiesz więcej niż inni którzy mieli niemiecki już w podstawówce

Avatar ZielonyDywanik

4 grudnia 2015, 20:06

Nawet nie mam niemieckiego

Avatar Marcin46405

4 grudnia 2015, 09:56

Ich habe drei 5 und eine 3+ :3 very gud niemiecki ;)

Avatar SzalonaTruskawka

4 grudnia 2015, 09:00

nein nein nein! Ich glaube es nicht!

Avatar
lolman533

3 grudnia 2015, 16:20

Ey ey ey! Dziś dostałem 3 z liczebników 100, 200, 300 itd i odmiany haben...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Katter

4 grudnia 2015, 07:23

Serio z tej prościzny

Avatar Katter

4 grudnia 2015, 07:24

@shizofrenik: Rammeshein rządzi

Avatar alis1369

4 grudnia 2015, 06:59

Będę miała 5 lub 6 :))))

Avatar pawelek9889

3 grudnia 2015, 16:06

Cóż mnie nauczują ruskiego

Avatar shizofrenik

3 grudnia 2015, 17:39

@pawelek9889: Caryca Katarzyna z pollitowaniem patrzy na twoje oceny z rosyjskiego.

Avatar Sir_Snoge

3 grudnia 2015, 23:55

@shizofrenik: albo:
Caryca Katarzyna szykuje czwarty rozbiór Polski, gdy patrzy na Twe oceny.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar polandball1
Dodane przez: polandball1

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba brać osobną torbę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To będzie bolało

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka