Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
No to posłuchane
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Chciał tylko pomóc
Za co ta premia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2019, 19:10
That's how mafia works
Odpisz
15 lutego 2016, 05:14
Tylko level 100?
Odpisz
26 czerwca 2017, 21:04
@rozwalgo: chyba level ADMIN
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:45
@RumekFuria: 1000 ma gimper
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:56
@RumekFuria: No wait... Czemu powiedziałem wtedy admin... Nieważne.
Odpisz
28 listopada 2015, 23:57
Chuck Norris po przejsciu samouczku miał już max lv i najwyższa dywizje
Odpisz
2 grudnia 2015, 21:41
@lazur1225: Chuck Norris nie potrzebuje samouczka.to samouczek potrzebuje Chucka
Odpisz
7 października 2016, 06:29
@lazur1225: Miał wyższą niż najwyższa.
Odpisz
10 lutego 2016, 16:40
I gdy wiesz że osoba z 25 lvl'em może swoim markowym uderzeniem rozwalić tą z setnego
Odpisz
28 listopada 2015, 22:39
od kiedy postacie z bleacha są potężniejsze od z db -.-
Odpisz
29 listopada 2015, 23:16
@mistrzu12pl: bo są
Odpisz
29 listopada 2015, 23:37
@PanSowa12: a co oni robią?
Odpisz
30 listopada 2015, 13:13
@mistrzu12pl: Ban kai!!!
Odpisz
30 listopada 2015, 13:15
@mistrzu12pl: To tylko wola autora, więc nie ma się czym przejmować.
Odpisz
30 listopada 2015, 21:42
@drago19080: ee ok :D
Odpisz
30 listopada 2015, 22:08
@mistrzu12pl: Odpowiedziałem Ci na oba pytania.
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:02
@mistrzu12pl: Tu chodzi raczej o wygląd. Ikaku wygląda na silniejszego od Kuririna.
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:06
@mistrzu12pl: Wszystko zależy od tego w którym momencie kariery będzie się postacie porównywać, jeśli porównywać bohatera z początku serii z innym z końca innej serii to wynik może być różny.
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:09
@mistrzu12pl: Krillin kilka razy umarł, no i tu chodzi raczej o wygląd.
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:11
@mistrzu12pl: Od Krillina napewno
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:24
@DanateDMC: A Ikaku po mimo przeje**nych ran dalej walczył ;v
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:25
@mistrzu12pl: nie znasz techniki krillina? krillina krill...a ch*j z tym
Odpisz
2 grudnia 2015, 23:27
@shizofrenik: Genialny Żółw był w stanie zniszczyć księżyc a wg scoutera Krillin był silniejszy idąc tym tropem można łatwo wywnioskować że Krillin również byłby to w stanie to zrobić więc Ikaku się przy nim chowa
Odpisz
3 grudnia 2015, 15:29
@shizofrenik: No to czemu one punch man jest na pierwszym? on wygląda gorzej niż ten z bleacha :-;
Odpisz
3 grudnia 2015, 17:25
@mistrzu12pl: Wygląda jakby miał mocniejszy pancerz.
Odpisz
3 grudnia 2015, 17:26
@kacperperla: Dlaczego piszesz to do mnie?
Odpisz
3 grudnia 2015, 22:02
@shizofrenik: eee ok
Odpisz
6 grudnia 2015, 16:27
@shizofrenik: w złym miejscu nacisnąłem "odpisz" - drobny błąd
Odpisz
28 listopada 2015, 19:38
Chuck Norris w czasie urodzin miał już 1000lvl
Odpisz
28 listopada 2015, 20:06
@Shadow_blade: Bo był graczem premium.
Odpisz
28 listopada 2015, 22:39
@Shadow_blade: hehe
Odpisz
28 listopada 2015, 22:58
@Shadow_blade: Bo dokupił
Odpisz
2 grudnia 2015, 21:44
@Shadow_blade: Chuck Norris na 1000 lvl na starcie, powiadasz...?
.
.
.
.
.
.
A jednak, bardziej bałbym się tego łysola. LvL mniejszy, ale tu się liczy skill.
Odpisz
3 grudnia 2015, 14:55
Chuck Norris ma skilla w małym palcu u stopy dlatego jak walnie o komodę to komoda płacze a nie on
Odpisz
3 grudnia 2015, 15:19
@Shadow_blade: To do łysola mu jeszcze sporo brakuje.
Odpisz
3 grudnia 2015, 15:44
Bo co to ten łysol potrafi co ?
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2015, 15:52
@Shadow_blade: Zabija wszystko jednym ciosem.
Odpisz
3 grudnia 2015, 18:34
To Chuck Norris zrobi to 0,5 atakiem tak zwanym półobrotem śmierci
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:51
@Shadow_blade: Daj dowód }:)
Odpisz
3 grudnia 2015, 07:27
Kajtek!!!
Odpisz
2 grudnia 2015, 23:55
O ku*wa, ten pierwszy to ja!
Odpisz
2 grudnia 2015, 23:54
Brakuje łysego z brazzers na 999+
Odpisz
28 listopada 2015, 18:53
Nie. Saitama przekroczył level 100 bo ma wszystkie postacie na hita
Odpisz
28 listopada 2015, 19:38
@vass196: on wszystko ma na hita ;-;
Odpisz
28 listopada 2015, 21:04
@mooped: taa jakeis jpaonskie basjki
Odpisz
29 listopada 2015, 14:10
@suron: ups, sorki, przez przypadek dałem strzałkę w górę
Odpisz
29 listopada 2015, 18:58
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:06
@suron: Po co sam sobie dajesz order? To nie ma sensu.
Odpisz
2 grudnia 2015, 21:34
@suron: Czepianie się anime jako ogółu nie ma sensu.
Odpisz
2 grudnia 2015, 21:24
Jak ja nienawidziłam bajki o Kajtusiu.
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2015, 20:42
Dla mnie najlepiej wygląda na 40 lvl'u :)
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:07
kto jest na lv.5?
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:12
Jakiś kajtek z minimini
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:19
@CEzikMaj: aha.
Odpisz
29 listopada 2015, 13:07
O ku*wa Kajtek
Odpisz
28 listopada 2015, 21:46
skąd jest gość 40lvl?
Odpisz
28 listopada 2015, 22:02
@Strex: bleach
Odpisz